Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Gegužės » 5

Buvęs "Pfizer" viceprezidentas pripažįsta, kad didžioji farmacija vykdo ‘didžiausią nusikaltimą istorijoje’

"Pfizer" didžioji farmacija vykdo ‘didžiausią nusikaltimą istorijoje’

Buvęs "Pfizer" viceprezidentas daktaras Mike'as Yeardonas (Mike Yeardon) teigia, kad globalistų elitas naudojasi farmacijos pramone didžiausiam nusikaltimui pasaulio istorijoje įvykdyti, ir perspėja, kad dėl to mirs milijonai, jei ne milijardai žmonių.

Maiklas Yeadonas buvo mokslinis tyrėjas ir didžiosios farmacijos milžinės "Pfizer" viceprezidentas. Jis taip pat buvo vienas iš sėkmingos biotechnologijų bendrovės įkūrėjų. Tada jį apėmė sąžinė ir likusį gyvenimą jis paskyrė šios pramonės blogybėms atskleisti.

"Esame didžiausio istorijoje nusikaltimo epicentre, - sakė daktaras Yeardonas. "Tai pasaulinio masto nusikaltimas. Jo tikslas - kontroliuoti, atimti iš kiekvieno žmogaus laisvę, ir jis apims tolesnį milijonų, jei ne milijardų žmonių žudymą. Tai seniai suplanuota."

"Jei paklusite šiai tironijai, ji baigsis jūsų laisvės ir tikriausiai gyvybės praradimu. Štai kas nutiks, jei jūs ir visi kiti nuspręsite nieko nedaryti".

"Dabar turite būti drąsūs, rizikuoti susigundyti ir užverbuoti kitus žmones šiam reikalui".

Yra daugybė įrodymų, patvirtinančių Yeardono teiginius - jei žinote, kur ieškoti.

Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) patarėjas Yuval Noah Harari neseniai pareiškė, kad WEF mano, jog didžioji dauguma žmonių populiacijos yra pasenę, nenaudingi ir nereikalingi.

Harari, žinomas kaip dešinioji Klauso Švabo (Klaus Schwab) ranka, interviu TED žiniasklaidos grupės vadovui Krisui Andersonui (Chris Anderson) išsakė nerimą keliančius komentarus, pakartodamas ankstesnes prognozes apie "nenaudingų žmonių" klasę, "pasenusius" ir "nedarbingus" žmones.

Pasak Harari, vadinamieji "paprasti žmonės" pagrįstai baiminasi ateities, kurioje jie taps "nereikalingi".

Tokie nuogąstavimai yra pagrįsti, teigia Harari, kuris kalbėjo elito vardu ir patvirtino: "Didžioji dauguma jūsų mums tiesiog nereikalingi".

Šios neįprastos Harari pastabos yra griežčiausias įspėjimas, kad Klauso Švabo WEF ketina ištuštinti pasaulį.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau