Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Spalio » 14

"Big Pharma" vadovai bus pakviesti liudyti prieš Kongresą dėl "Pfizer" vadovo "didžiojo melo" prisipažinimo

JAV senatoriai ruošiasi kviesti "Big Pharma" vadovus liudyti Kongrese po to, kai vienas iš "Pfizer" vadovų prisiekęs prisipažino, kad vakcinos COVID-19 prieš masinį skiepijimą 2021 m. nebuvo ištirtos dėl infekcijos perdavimo.

Respublikonų senatoriai dabar viešai pritaria raginimui patraukti "Big Pharma" vadovus atsakomybėn už visuomenės klaidinimą didžiulėmis asmeninėmis savo gyvybių ir pragyvenimo sąnaudomis.

Respublikonų senatorius Tedas Cruzas (Ted Cruz) (R-TX) patvirtino planus iškviesti "Big Pharma" vadovus į Kongresą.

"Pasipiktinimas", - reagavo T. Cruzas į pranešimus apie J. Small liudijimą. "Šie vadovai turi liudyti - po priesaika - Kongrese. Kitais metais jie tai padarys. Ir visi, kurie melavo Amerikos žmonėms, turėtų būti patraukti atsakomybėn."

ŽIŪRĖKITE:

Kaip pranešė "Paranormal.lt", "Pfizer" tarptautinių išsivysčiusių rinkų prezidentė Janine Small (Janine Small) trečiadienį per Europos parlamento posėdį išsakė šią bombą primenančią išpažintį (PERSPĖJIMAS: "Pfizer" direktorius prisipažįsta, kad vakcina niekada nebuvo išbandyta).

Pfizer vadovė liudijo, kad Pfizer pareigūnai nežinojo, ar jų vakcina sustabdys Covid perdavimą, prieš suleisdami ją į tiriamųjų rankas skersai, kaip dalį didžiausios istorijoje vakcinos diegimo pernai.

Smalo prisipažinimas paaiškėjo per Europos Parlamento nario Robo Rooso (Rob Roos) apklausą.

Roosas per posėdį paklausė Small: Ar prieš pateikiant į rinką "Pfizer" COVID vakciną buvo išbandyta, kaip sustabdyti viruso perdavimą? Ar mes žinojome apie imunizacijos sustabdymą prieš jai patenkant į rinką?"

"Ne", - atsakė Smallas ir, regis, nusijuokė iš šios minties. "Žinote, turėjome... iš tiesų judėti mokslo greičiu, kad sužinotume, kas vyksta rinkoje. Turėjome viską daryti rizikuodami", - pridūrė ji.

ŽIŪRĖKITE:

Bombinis Small prisipažinimas sukėlė visuotinį tarptautinį pasipiktinimą.

Europarlamentaras Roosas antradienį pasirodė laidoje "Tucker Carlson Tonight" ir išsamiau papasakojo apie "vieną didžiausių mūsų laikų skandalų".

"Tai turi milžiniškų pasekmių, - sakė jis.

"Vyriausybės stūmė milijonus žmonių visame pasaulyje skiepytis, sakydamos jiems, sakydamos jums, kad tai reikia daryti savo močiutei.

"Visiškai sveiki jauni žmonės [verčiami] pasiskiepyti naudojant melagingus argumentus".

"Mūsų vyriausybė mėgsta kalbėti apie institucinę diskriminaciją, - pridūrė Roosas.

"Tačiau tai buvo tikra institucinė diskriminacija. Daugelyje šalių, pavyzdžiui, JAV ir Italijoje, tam tikrų profesijų atstovai buvo įpareigoti skiepytis.

"Daugelis žmonių prarado darbą, pragyvenimo šaltinį, verslą, nes laikėsi savo principų.

"Austrijoje dėl šios priežasties net buvo uždarytas neskiepytųjų punktas.

"Vyriausybė tiesiog įkalino žmones jų pačių namuose.

"Visa tai buvo grindžiama idėja, kad skiepai padeda užkirsti kelią viruso plitimui.

"Priešingu atveju, kodėl žmonės [turėtų] būti pašalinti iš visuomenės?"

"Dabar paaiškėjo, kad tai buvo didelis melas, - sakė jis.

"Net "Pfizer" prezidentas - tarptautinės plėtros rinkai - pripažįsta, kad nebuvo jokio mokslinio pagrindo teigti, jog skiepai sustabdys viruso plitimą.

"Ir aš manau, kad tai yra vienas didžiausių mūsų laikų skandalų.

"Už tai atsakingi politikai pyks, kad žmonės žvelgia į šį laiką, bet aš nepamiršiu, ką jie padarė milijonams žmonių, ir jei esame demokratija, turėtume būti atskaitingi, ir to reikalauju."

ŽIŪRĖKITE:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau