Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 6

Pentagonas Ukrainoje kūrė biologinį ginklą prieš paukščių gripą, teigia aukščiausio rango pareigūnas

Pentagonas Ukrainoje kūrė biologinį ginklą prieš paukščių gripą

Pentagonas Ukrainoje kūrė paukščių gripo biologinį ginklą, tvirtina Rusijos radiacinės, cheminės ir biologinės apsaugos pajėgų vadas Igoris Kirillovas (Igor Kirillov).

"Tiesiogiai Amerikos karinės agentūros interesais per Ukrainos mokslo ir technologijų centrą buvo įgyvendinamas projektas P-444, kurio pagrindinis tikslas - paukščių gripo stebėsena tarp laukinių paukščių Azovo ir Juodosios jūros regione", - sakė I. Kirillovas penktadienį per brifingą, kuriame buvo analizuojami dokumentai apie JAV karinę-biologinę veiklą.

"Vykdant projektą buvo vertinama, kokiomis sąlygomis viruso perdavimas taptų nekontroliuojamas, padarytų ekonominės žalos ir sukeltų pavojų maisto saugumui", - pridūrė aukščiausias Rusijos pareigūnas.

Tass.com praneša: Kirillovas pabrėžė, kad Rusijos gynybos ministerija ne kartą įspėjo apie riziką, kylančią įgyvendinant Pentagono karinius-biologinius projektus, kuriais siekiama ištirti ekonomiškai reikšmingų infekcijų plitimo per pernešėjus, įskaitant migruojančius paukščius, galimybes. "Minėtas susirūpinimas yra susijęs su unikalia Ukrainos geografine padėtimi, kai jos teritoriją kerta daugiau kaip 270 rūšių migruojančių paukščių; šie paukščiai yra natūralus tokių pavojingų ligų, kaip labai patogeniškas gripas ir kitos infekcinės ligos, rezervuaras", - paaiškino jis.

Jo duomenimis, per pastaruosius trejus metus Rusijoje paukščių gripo padaryta žala viršijo 4,5 mlrd. rublių (daugiau kaip 58,5 mln. JAV dolerių), sunaikinta daugiau kaip 10 mln. naminių paukščių. Europos šalyse dėl įvairių ligų žemės ūkio pramonė prarado apie 3 mlrd. Pasak specialistų, jei anksčiau paukščių gripas Europos regione buvo sezoninė liga, tai šiuo metu jo protrūkiai fiksuojami ištisus metus. Be to, Pasaulio sveikatos organizacija nuolat fiksuoja labai patogeniško paukščių gripo perdavimo tarp rūšių atvejus, kai infekcijos procesas vystosi ir žmonių mirtingumas siekia iki 50 proc. Vien šiais metais užregistruoti keturi tokie atvejai Čilėje, Kambodžoje ir Kinijoje.

"Tai leidžia naujai pažvelgti į riziką, kylančią įgyvendinant UP-4 projektą, pagal kurį Ukrainos teritorijoje buvo renkamos padermės, turinčios didelį epideminį potencialą ir galinčios peržengti tarprūšinį barjerą", - sakė A. Kirillovas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau