Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 6

Santarvė įmanoma: kas ir už ką turi būti atsakingas poroje

Santarvė įmanoma: kas ir už ką turi būti atsakingas poroje

Nė viena pora negali pragyventi bendro gyvenimo visiškoje darnoje. Partneriai neišvengiamai turi psichologiškai „prisitrinti“ vienas prie kito, tačiau tai gali įvykti skirtingai.

Kai kurios poros pasirenka pareigų ir atsakomybės už santykius pasiskirstymo kelią, o kitos viską sprendžia konfliktais, barniais ir abipusėmis pretenzijomis. Tai, žinoma, neveda pastarųjų prie laimės ir gerovės.

Kaip pora turėtų pasiskirstyti atsakomybę už santykius?

Kaip visada, tiesa yra kažkur per vidurį. Neteisinga manyti, kad vienas partneris turi tempti ant savo pečių didžiausią naštą, nes „moteris – silpna būtybė“ arba „tai – nevyriškas reikalas“.

Užsiversti visą naštą ant savo pečių lygiai kaip ir vengti atsakomybės – netinkamas ir pražūtingas kelias.

Atsakomybė – po lygiai

Du žmonės poroje – tai vienas mentalinis vienetas. Žinoma, kiekvienas turi savo svajones, poreikius, tačiau bendri reikalai turi užimti ne mažesnę vietą už asmeninius. Svarbu būti atviriems, ieškoti kompromisų ir neprarasti savęs.

Kai kurios poros stengiasi suartėti, pasirinkdamos savotišką psichologinės mimikrijos kelią. Tai galima pavadinti laimingu scenarijumi. Kiti sutuoktiniai keičiasi palaipsniui, veikiami permainų, kurios vyksta partneryje. Kiekviena pora veikia savitai.

Emocijų pasirinkimas

Kiekvienas žmogus turi įsisąmoninti, kad jis gali būti atsakingas tik už savo emocijas. Žinoma, jo veiksmai gali pataisyti ar pabloginti artimo žmogaus nuotaiką, tačiau valdyti atsakomųjų reakcijų jis negali.

Jeigu partneris nusiteikęs ieškoti priežasties savo įsižeidimui, tai jis tikrai ją ras. Ir atvirkščiai, jeigu jis pasirengęs laimei, tai niekas jam nesutrukdys jaustis laimingam.

Energetinis dėmuo

O šis punktas visiškai gulasi ant moters pečių, nes būtent ji pagal savo prigimtį kuria atmosferą namuose, pripildo juos savo energijos. Vyras, kad ir kaip stengtųsi, nieko padaryti negali. Todėl jeigu aplinkoje tvyro įtampa, tai ji bus moters destruktyvių programų rezultatas.

Psichologai pabrėžia, kad vyras gali elgtis ir jaustis skirtingai, priklausomai nuo to, kuo jį apgaubia moteris. Jeigu tai bus švelnumas, rūpestis, dėmesys, jis jausis gerai ir elgsis kultūringai. Jeigu tai įtampa ir pretenzijos, jo reakcijos jau bus kitos.

Jeigu moteris įpykusi, nepatenkinta, emocionaliai išsekusi, tai ji bus nepajėgi suteikti santykiams gyvybinės energijos. Šalia tokios moters vyras jausis nelaimingas, nevykėlis ir nepajėgus gražiems poelgiams Vyro produktyvumas priklauso nuo jo pasitikėjimo savimi. O pastarasis smarkiai priklauso nuo moters atsidavimo jam.

Atsakomybė už išorines permainas

Šis dėmuo be jokios abejonės skirtas tik stipriosios lyties pečiams. Vyras atsakingas už tai, kuo pripildo santykius iš išorinio pasaulio. Jeigu tai bus jo darbinės problemos, tai jis gadins poros santykių mikroklimatą, o savo laimėjimais ir atradimais jis praturtins santykius. Tie vyrai, kurie per daug galvoja apie savo reikalus, po darbo pareina niūrūs ir agresyvūs, jei tarsi savo rankomis griauna šeimą.

Ir pagaliau neverta pamiršti, kad santykiai susideda iš daugybės smulkmenų, kurių neįmanoma išvardyti. Universalios idealios santuokos formulės nėra. Yra tik viena neginčytina sąlyga – vyro ir moters indėlis į santykius turi būti vienodas, jie turi prisidėti po lygiai.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau