Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 14

Ar jis įsimylėjęs, ar žaidžia? Yra vienas paprastas būdas tai sužinoti

Ar jis įsimylėjęs, ar žaidžia?

Taip, kartais santykiai grindžiami liūdna iliuzija...

Laikas parodys...

Oi, kaip moteris nori žinoti, ką iš tikrųjų jai jaučia jos mylimasis: ar tai tikri jausmai, ar tai tikra meilė, ar tik menka simpatija, kuri niekur neveda.

Iš tikrųjų yra vienas labai aiškus ženklas, atspindintis asmens jausmų stiprumą. Kaip manote, koks, jūsų nuomone, yra vienas vertingiausių žmogaus išteklių? Pinigai? Na, ne. Pinigus, net ir prarastus, galima vėl uždirbti. Vertingiausias išteklius yra laikas. Praradus laiką, jis niekada nebegrįš.

Taigi būtent laikas yra potencialaus partnerio išbandymas. Tik nemanykite, kad reikia skaičiuoti kiekvieną kartu praleistą minutę. Svarbu ne skaičius, o laiko, kurį jūs ir jūsų santykiai turite, vertė.

Jei jaunuolis jus tik įsimylėjęs, jis planuos susitikimus su jumis savo laiku. Tai yra, pirmiausia treniruotės, pomėgiai, susitikimai su draugais, pagalba mamai, kai kurie namų ruošos darbai, o tada, kai nebebus ką veikti, galėsite susitikti su mergina. Ar supranti seką? Tu esi kažkur prioritetų sąrašo viduryje, jei ne arčiau pabaigos. Šuns ėdalo pirkimas, serganti močiutė, problema draugo namuose - visa tai svarbūs dalykai, kurių jokiu būdu negalima atidėlioti, todėl juos reikia atlikti pirmiausia. O jūs? Jūs laukiate. Ateis eilė.

Stipriai ir nuoširdžiai mylintis žmogus elgiasi visai kitaip. Esant itin ribotam laikui, itin užimtam darbe, jis pertvarkys savo reikalus taip, kad galėtų kuo dažniau tave matyti. Kitą kartą jis susitiks su draugu, pakeliui nupirks šunų ėdalo, viską perplanuos ir pertvarkys, kad tik pamatytų spindinčias mylimos moters akis. Moteris ir viskas, kas su ja susiję, bus jo prioritetų sąrašo viršuje. Žinoma, jis eis į darbą, bet visus ne pirmo būtinumo dalykus nustums į antrą planą.

Moteris, kuri jam jaučia tik simpatiją, slapta jaus, kad kažkas ne taip, kad ji jam ne tokia reikalinga ar rūpi. Pasimatymai periodiškai bus atšaukiami ir atidedami dėl "svarbių" priežasčių, atsiras nenumatytų aplinkybių, neleidžiančių būti kartu, pažadai bus pamiršti, o bendri pasimatymai ignoruojami.

Tačiau tikslaus supratimo nebus, nes jūs lyg ir turite žmogų, lyg ir esate pora, bet visada bus pakrypimas vieno asmens prioritetų linkme. Ir neįmanoma to nepastebėti, net jei nuolat užmerksi akis į tai, kas vyksta.

Ar jie jus myli, ar žaidžia su jumis, parodys laikas. Užmaršumas, įsipareigojimų nebuvimas, amžinas vėlavimas atsiranda tada, kai žmogus kažko nestato į centrą. Niekada nepamiršite ko nors labai svarbaus, niekada nevėluosite į ceremoniją, pavyzdžiui, įteikti apdovanojimą.

Galite pradėti tiesiog analizuoti retoriką: "Primink man apie mūsų susitikimą", "Primink, kad įvykdyčiau tavo prašymą", "Primink, kada bus kitas pasimatymas"... Visa tai yra nuvertinimai, asmuo net neslepia, kad nesugeba nepamiršti informacijos, susijusios su jūsų santykiais.

Taip, kartais santykiai laikosi ant liūdnos iliuzijos, ant kažkieno vienintelio meilės. Maža to, asmuo, kuris "tik patinka", net nesupras jam reiškiamų pretenzijų pobūdžio. Jis juk yra šiuose santykiuose, ar ne? Jis yra. Ko daugiau iš jo norite?

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau