Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 16

Kaip sužinoti, ar vyras meluoja?

Kaip sužinoti, ar vyras meluoja?

Kaip sužinoti, ar naujasis partneris meluoja? Atkreipkite dėmesį į šiuos melo požymius

Kai jūsų gyvenime atsiranda naujas vyras, norisi užmerkti akis prieš visus išankstinius nusistatymus, išsklaidyti visas baimes ir plačiai atvira širdimi šokti į naujus santykius. Tačiau meilės reikaluose geriau neskubėti. Mus supa skirtingi vyrai. Ir jei vienas nori kurti su tavimi pasitikėjimu grįstus santykius tyra širdimi, tai kitas geba intrigomis ir manipuliacijomis paversti tavo gyvenimą košmaru. Kaip žinoti, ar naujasis bičiulis meluoja? Atkreipkite dėmesį į šiuos melo požymius.

Kaip žinoti, ar vyras meluoja?

Jis pasirenka susitikimo laiką ir vietą

Vyras, kuris turi ką nors nuo jūsų slėpti, greičiausiai pats susitars su jumis susitikti aiškiai nustatytu laiku. Taigi mažai tikėtina, kad jis sutiks susitikti su jumis po poros valandų jūsų pasirinktoje vietoje. Taigi, spręsdami dėl kito susitikimo dienos, imkitės iniciatyvos. Tai padės jums išvesti nuotykių ieškotoją į viešumą, rašo Flytothesky.ru.

Atsakymo vengimas

Tokius melo požymius, kaip šis, tikriausiai žinote. Jei naujasis pažįstamas nėra su jumis nuoširdus, jis stengsis pakeisti pokalbio temą ir sklandžiai išvengs atsakymo į bet kokį jam nepatogų dialogą su jumis. Šiuo metu jis gali kalbėti mįslėmis, guostis ir į klausimą atsakyti klausimu. Žinoma, tai ne visada tiesiogiai rodo, kad žmogus meluoja. Tačiau jei kyla bent menkiausias įtarimas, verta įsiklausyti į save.

Smūgiai atgal

Žinote populiarią frazę, kuri sako, kad puolimas yra geriausia gynyba. Taigi jei į jūsų visiškai nekaltą klausimą naujasis pažįstamas pradeda atsakinėti ne visai adekvačiai, verta susimąstyti, ar jis neturi ko slėpti?

Pasiteisina be priežasties

Kartais apgavikus taip slegia jo melo faktas, kad jie pasąmoningai bando rasti pasiteisinimą. Jie gali, atrodytų, be jokio pagrindo pradėti teisintis arba elgtis įtartinai mandagiai. Niekada neignoruokite tokių melo požymių! Ir būkite atsargūs su tokiais bendražygiais. Pernelyg didelis įkyrumas ir paslaugumas gali būti ne pačios geriausios vyriškos savybės.

Elgesio pokyčiai

Paprastai, jei vyras neturi ko slėpti, o jūsų susitikimas nėra pirmas, t. y. jis neturi dėl ko nerimauti, yra atsipalaidavęs ir ramus. Melagis, atvirkščiai, yra nuolat įsitempęs, painiojasi žodžiuose, žiūri į šalį ir visais įmanomais būdais stengiasi užsidengti veidą rankomis, žinoma, nesąmoningai. Be kita ko, jis gali dažnai krapštytis nosį arba trinti akių kampučius, kandžioti lūpas arba nusukti veidą.

Per didelis savęs gyrimas

Praktikoje žmonės, kurie be perstojo kalba apie save, dažnai perdeda arba pagražina daug informacijos. Galiausiai verta viską, ką jie sako, padalyti iš dviejų. Jei jūsų draugas per daug kalba apie savo sėkmes ir nuopelnus, tikėtina, kad tų sėkmių, jei jos ir buvo, jis pasiekė lengvai ir ne be pagalbos. Giliamintiškumas ir pomėgis girtis ne visada yra patys tikriausi melo požymiai. Tačiau patikrinti verta.

Kritikuoti ką nors

Yra kategorija vyrų, kurie per daug skundžiasi savo aplinka atsikalbinėdami: tėvais, draugais, buvusiomis draugėmis, kolegomis, viršininkais. Tokiu būdu jie stengiasi dėl jų atrodyti geresni. Į jų pasakojimus gali pakliūti istorijos apie tai, kad buvo apgauti, nuvertinti ar sužlugdyti. Jie visada suras kaltininkus, net jei teks meluoti priešingai.

Kad ir kokios būtų aplinkybės, atminkite, kad reikia laiko išsiaiškinti, ar žmogus, su kuriuo esate, yra nuoširdus. Taigi neskubėkite, turėkite atviras akis ir žinokite, kad laikas viską sudėlios į savo vietas.

Ramybė, tavo namuose su Gamtos Terapija:

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau