Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 24

Manęs prašė tave išduoti

Manęs prašė tave išduoti

Jie buvo jauni ir nerūpestingi. Georgijui 25, Lizai 20. Visas gyvenimas priešaky!

Tą vasaros dieną Georgijus pasiėmė iš tėvo mašiną ir jie dviese nuvyko prie ežero. Diena tik prasidėjo, o saulė jau kaitino. Tikėdamiesi pasimėgauti poilsiu ir bendravimu vienumoje, jaunuoliai juokavo ir džiūgavo.

Kelias driekėsi priešais juos ir tai buvo laimė!

Georgijus žiūrėjo į Lizą – vėjas plaikstė jos plaukus, ji primerkė akis ir ramybė užliejo jos veidą.

– Pasipiršiu jai , – galvojo jis.

– Tiesiog šiandien. Ir tėvams ji patinka. Ir protinga, ir graži. Net draugai pavydi…

Į kelią išbėgo kiškis. Jis staigiai nuspaudė stabdžius, mašiną užnešė. Juos ilgai sukiojo, trenkė į stulpą, išmetė į priešpriešinę juostą…

Ji šaukė iš skausmo, o jis bučiavo jos kojas ir dejavo. Už rankų laikyti Lizos jis negalėjo, todėl kad jų nebuvo. Jai nutraukė rankų riešus. Georgijus beveik nenukentėjo. Jis mėtėsi tai prie mylimosios, tai prie mašinos, blaškėsi ir ne visai suprato, ką daro. Kažkas iškvietė greitąją. Jo į mašiną neįleido ir jis pats turėjo pasiekti miestą.

…Visą laiką, kol leido gydytojai, jis buvo šalia Lizos. Laikas nustojo egzistavęs.

Namie jis paskelbė tėvams, kad veda Lizą. Motina ėmė verkti, o tėvas ir brolis vienu balsu atkalbinėti. Jie sakė, kam jam luošė, jis sugadins sau gyvenimą. Dar ras jauną ir sveiką, o su šia mergina gyvenimas jau nesusiklostys, paskui gailėsis.

Georgijus netikėjo savo akimis ir ausimis. Tik neseniai jie sveikino Lizą, vadino dukra. O dabar uždėjo jai kryžių per vieną akimirką.

Jis susirinko daiktus ir išėjo pas Lizos motiną. Moteris tylėdama įsileido jį į namus. Sielvartas juos suvienijo. Georgijus neprašė motinos atleidimo už Lizą, jis tiesiog pasakė:

– Aš myliu ją ir būsiu su ja iki dienų pabaigos. Aš nė karto to nepasigailėsiu, o ji bus laimingiausia pasaulyje. Viską padarysiu jai. Man daugiau nieko nereikia.

Jekaterina tyliai apsiverkė. Taip jie ir apsigyveno trise. Po traumos Liza iš naujo mokėsi daryti įprastus dalykus. Visame kame jai padėjo vyras. Taip, jie susituokė beveik iškart išrašius iš ligoninės. Savo žiedą Liza pasikabino už virvelės ant kaklo.

…Restorane garsiai grojo muzika. Kompanija šventė 30-ąsias santuokos metines. Tai buvo Georgijus ir Liza. Pasenę, pražilę, bet laimingi. Už stalo sėdėjo penki jų vaikai ir septyni anūkai.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau