Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 24

Pažadėjau žmonai vesti jos draugę…

Pažadėjau žmonai vesti jos draugę…

Man 45 metai. Vedžiau 30-ies, kai sutikau ir pamilau geriausią moterį pasaulyje, savo Kristiną.

Ilgą laiką mes neturėjome vaikų, bet aš niekada nepriekaištavau žmonai dėl to. Ji tapo man ir mano mylimąja, ir mano vaiku.

Dieną, kai žmona pasakė, kad mes turėsime mažylį, prisimenu iki šiol. Kiek džiaugsmo ir laimės buvo jos akyse! O man staiga suspaudė širdį nuo nesuprantamo liūdesio ir nerimo.

Esmė tame, kad gydytojai uždraudė žmonai gimdyti – silpna širdis. Bet ji vis tiek padovanojo man sūnų, žinojo, kaip aš svajoju apie įpėdinį.

Nuo tada mano žmonos sveikata galutinai pašlijo. Diena po dienos ji geso kaip žvakė ir po trijų metų jos nebeliko.

Tačiau prieš mirtį ji paprašė pažadėti jai, kad kai jos nebebus, aš turiu vesti jos geriausią draugę.

Esmė tame, kad ta draugė buvo mūsų pirmojo susitikimo liudininkė, paskui liudininkė mūsų vestuvėse. Aš ir nežinojau (o gal nenorėjau žinoti), kad ji seniai buvo mane įsimylėjusi. O mano Kristina turbūt suprato.

Ta moteris dažnai būdavo mūsų namuose, ji net tapo mūsų sūnaus krikštamote. Ir aš matau, kad ji nuoširdžiai jį myli, kaip savo.

Aš kol kas negaliu įsivaizduoti kitos moters savo žmonos vietoje. Bet ir mažylio vienas auginti negaliu – aš matau, kad jam reikia mamos.

Tik aš daviau žodį išpildyti paskutinį žmonos norą. Iki šiol prisimenu jos žodžius: „Tik Martai aš galiu patikėti tave ir mūsų sūnų. Jei tu būsi su ja, mano siela bus rami.“

Štai ir nežinau, ką man daryti. Marta gera, graži moteris. Tačiau aš nejaučiu jai tokios meilės, kaip Kristinai. O jei po kurio laiko, kai mano skausmas atlėgs, aš pajusiu tokius pat gilius jausmus visai kitai moteriai. Ir kas tada?

Iš vienos pusės aš surištas to pažado, o iš kitos – gyvenimas yra gyvenimas ir visko gali nutikti.

Dabar aš net ant žmonos kapo ramiai negaliu ateiti, man vis atrodo, kad ji žiūri į mane ir klausia, kodėl aš delsiu išpildyti duotą žodį. O aš nežinau, ką atsakyti…

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau