Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2023 » Gegužės » 24

Nuodijatės už savo pinigus: šių lašinių jokiu būdu negalima valgyti

Nuodijatės už savo pinigus: šių lašinių jokiu būdu negalima valgyti

Ne visi lašiniai yra vienodai sveiki - štai ko nevalgyti, kad "neužsidirbtumėte" sveikatos problemų.

Lašiniai yra populiarus ukrainietiškas produktas, kurį galima rasti beveik kiekviename ukrainietiškame šaldytuve. Jis yra gerai sotus, gali būti laikomas metų metus ir, kaip teigia mitybos specialistai, lašiniai yra labai naudingi. Tiesa, ne visi.

Lašiniai yra riebalų sluoksnis, kuriame yra vitaminų, polinesočiųjų riebalų rūgščių, antioksidantų ir gausu seleno. Sunku pervertinti lašinių naudingumą: jie stiprina imuninę sistemą, yra atsparūs vėžiui, saugo kraujagysles nuo aterosklerozės, gerina medžiagų apykaitą ir turi gerų tulžies pūslės savybių. Tačiau, pasirodo, ne visi riebalai yra vienodai naudingi.

Kodėl lašiniai yra žalingi

Yra įvairių rūšių lašinių: žali sūdyti, rūkyti, virti ir kepti. Iš visų naudingi tik žali sūdyti lašiniai - po sūdymo jie beveik nepraranda savo naudingųjų savybių.

Virti lašiniai tiesiog "palieka" savo naudingąsias medžiagas. Žalingiausi yra rūkyti lašiniai ir kepti lašiniai. Taip perdirbant produkte susidaro kenksmingų kancerogenų, o piktnaudžiaudami jais galite "užsidirbti" pankreatitą, tulžies pūslės akmenligę, tulžies pūslės akmenligę ir padidėjusį cholesterolio kiekį kraujyje. Taigi gydytojai pataria nepirkti keptų ir rūkytų lašinių arba bent jau nesižavėti jais. Tačiau ne visi gali valgyti ir žalius sūdytus lašinius.

Kuo pavojingi neapdoroti lašiniai ir kas jų neturėtų valgyti?

Žali, bet sūrūs lašiniai taip pat gali būti pavojingi kai kurių žmonių sveikatai. Gydytojai pataria jo nevalgyti:

  • sergant kepenų ligomis;
  • sergant inkstų ligomis;
  • sergant tulžies akmenlige;
  • sergant pankreatitu;
  • sergant cholecistitu;
  • Cholesterolio apykaitos sutrikimai;
  • žmonėms, turintiems antsvorio - tik po individualios dietologo konsultacijos.

Gydytojai taip pat įspėja nevalgyti senų geltonųjų taukų - juose gali būti organizmui kenksmingų kancerogenų ir toksinų.

Sveikiausi yra nesūdyti žali lašiniai. Jų galima valgyti kasdien, tačiau tik pagrįstose ribose - 20-25 g, t. y. 1-2 gabalėlius.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau