Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 28

Sūnus nusivežė mamą, sergančią Alzheimeriu, į kelionę ir štai kaip tai paveikė jos sveikatą

Sūnus nusivežė mamą, sergančią Alzheimeriu, į kelionę

Šonas keliavo iš Romos į Dubliną, kad pasirūpintų savo motina Mere, kai jai diagnozavo Alzheimerio ligą. Kai šeima ėmė aptarinėti moters persikėlimą į senelių namus, sūnus atsisakė, nes suprato, kad jai ten bus tik blogiau.

Žiemą sūnus nusprendė nuvežti motiną keliems mėnesiams į Nepalą. Tačiau jų kelionė užsitęsė, kai Šonas pastebėjo, kad Merė tapo laimingesnė ir geriau jaučiasi.

Sūnus nusivežė mamą, sergančią Alzheimeriu, į kelionę

Moteris galėdavo eiti prie ežero ir valandomis stebėti, kaip žaidžia vaikai. Be to, jie kalbėdavosi su ja ir vadindavo močiute, o ji jiems atsakydavo „Namaste!“ Per spalvų festivalį vietiniai gyventojai bėrė ant Merės spalvotus miltelius, kas ją labai linksmino.

Iš Nepalo Šonas nusivežė mamą į savo butą Romoje, kur moteris jau kažkada buvo. Kartu jie vaikščiojo į mėgstamas kavines ir lankė mažas koplyčias. Taip pat važiavo į svečius pas Šono draugą, kuris gyvena Umbrijos kalnuose. Ten Merė džiaugėsi matydama karves ir ožkas su varpeliais ant kaklų. Be to, sveikino vietinius gyventojus oro bučiniais, o šie atsakydavo šypsena.

Sūnus nusivežė mamą, sergančią Alzheimeriu, į kelionę

Šonui teko laikinai pamiršti savo gyvenimą. Vyriškis nutraukė santykius su mergina, juk negalėjo skirti jai pakankamai dėmesio, ir pašventė visą save mamos priežiūrai. Dėl to nukentėjo ir Šono turizmo verslas.

Sūnus nusivežė mamą, sergančią Alzheimeriu, į kelionę

Nepaisant to, airis pareiškė, kad dėl nieko nesigaili.

Sūnus nusivežė mamą, sergančią Alzheimeriu, į kelionę

Žmonės galvojo, kad ji bus našta, tačiau taip niekada nebuvo. Besąlygiška meilė – toks dalykas, kurį sutiksi nedažnai. Tačiau būtent tokią meilę mama man dovanojo visą gyvenimą. Aš tiesiog grąžinau jai tai,- paaiškino Šonas.

Sūnus nusivežė mamą, sergančią Alzheimeriu, į kelionę

2018 gegužę moters būklė netikėtai ėmė blogėti. Po 5 mėnesių, nepaisydamas aiškių sveikatos problemų, sūnus nusivežė Merę į Keiptauną, kad parodytų Pietų Afrikos grožį. Ten Šonas pasamdė mamai slaugę, kuri iškart rado bendrą kalbą su ja ir kasdien pindavo jos plaukus į gražias kasas.

Sūnus nusivežė mamą, sergančią Alzheimeriu, į kelionę

Merė mirė 2019 gegužę, Afrikoje susirgusi kvėpavimo takų infekcija. Paskutinėmis dienomis sūnų vadino „tėčiu“. Be to, tapo tikrai panaši į mažą vaiką, galėjo juoktis, matydama saulės zuikutį, ar valandomis apžiūrinėti lėlę.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.09.2023 laikas 10:19 Receptai | Patiekalai Traškūs avižiniai dribsniai su jogurtu ir keptais vaisiais
Itin skanus pasiūlymas Jūsų bene kiekvienos dienos pusryčiams - traškūs avižiniai dribsniais! Aš juos gaminu su šviežiais persikais ir abrikosais (tai mano kol kas labiausiai patikęs atrastas variantas), bet galite naudoti ir kons...

Skaityti daugiau

28.09.2023 laikas 09:29 Receptai | Patiekalai Paprasti virti varškėčiai su krakmolu, be miltų ir be kiaušinių
Be kiaušinių ir be miltų, gali būti virti arba kepti… Paprasti, bet tuo pačiu fantastiški tobuli, jeigu mėgstate varškėčius tai šiuos su krakmolu privalu išmėginti. Gaunasi jie tikrai labai ir nuostabūs. O jiems reikia vos 4 ingre...

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
30.09.2023 laikas 19:48 Žmonės juodais drabužiais su NSO kamuoliu buvo užfiksuoti durų kamera
NSO tyrimų organizacija MUFON įsigijo durų skambučio kameros įrašą, kuriame užfiksuoti asmenys, kurie, kaip manoma, yra vyrai juodais drabužiais, lydimi NSO.

Skaityti daugiau

30.09.2023 laikas 19:29 Paslaptingas į šulinį įkritusios moters dingimas

Meksikoje įvyko labai keistas atvejis, kai žmonės išgirdo iš šulinio sklindantį moters šauksmą, tačiau gelbėtojai ten nieko nerado. Dabar jie įtaria, kad tai buvo vaiduoklis.

Skaityti daugiau

29.09.2023 laikas 22:01 Kodėl Dievas suveda jus su tam tikrais žmonėmis, o vėliau juos paleidžia
Ar sutinkate, kad kartais labai sudėtinga paaiškinti, kodėl puoselėjate tam tikrus jausmus kitam žmogui? Kodėl būnant su vienais žmonėmis kažkas „spragteli“, kodėl staiga pajuntame ryšį su nepažįstamu žmogumi? Atrodo, kad Dievas pats suveda mus su ta...

Skaityti daugiau