Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Birželio » 1

Kodėl moterys negali nuoširdžiai mylėti?

Kodėl moterys negali nuoširdžiai mylėti?

Įsimylėjęs vyras dėl savo mylimosios yra pasirengęs padaryti viską. Jis apipila ją gėlėmis ir dovanomis, rašo eilėraščius ir kuria simfonijas. Labiau už viską jis nori atsakomojo jausmo, meilės išraiškos iš savo mylimosios. Tačiau dažniausiai moteris meilės apraiškas priima kaip savaime suprantamą dalyką, manydama, kad vien jos buvimas gali padaryti jauną vyrą laimingą. O kai vyras ją palieka nusivylęs, ji įsižeidžia ir kaltina jį dėl išsiskyrimo.

Tokių asmeninių dramų pasitaiko pakankamai dažnai. Žinoma, meilė yra dovana, kaip ir talentas ar aiškiaregystė, ji duota ne kiekvienai moteriai ir ne kiekvienam vyrui. Galbūt tiesiog nesiseka pasirinkti partnerio. Tačiau yra ir kitų lyčių nesutapimo priežasčių.

Kodėl moterys negali mylėti kaip vyras ir atvirai reikšti savo jausmų? Yra kelios tokio dailiosios lyties atstovių elgesio priežastys.

  • Moteris yra savanaudė, mano, kad ji yra išrinktoji, o įsimylėjęs vyras privalo ja rūpintis, lepinti ir tenkinti visas užgaidas. Ji turėtų priimti tik meilės įrodymus, o mainais jos gerbėjas gauna šypseną, žvilgsnį ir galimybę kurį laiką pabūti šalia. Tokia dama yra dievo dovana viršininkui, tačiau vyras, apdovanotas orumu, negali ilgai toleruoti tokio požiūrio.
  • Mergina nepasitiki vyrais, ji turi nesėkmingų santykių patirties, kai buvo negerbiami jos jausmai, dabar ji bijo atverti širdį. Jai išsivystė kompleksas, ji mano, kad partneris netrukus ją pamils. Subtilus partnerio požiūris ir kantrybė padės merginai patikėti mylimu vyru. Gali prireikti psichologo pagalbos.
  • Psichologiniai vyrų ir moterų skirtumai. Vyrai įpratę atvirai reikšti savo meilę. Merginos kukliau reiškia savo jausmus. Taip pat svarbų vaidmenį atlieka tėvų auklėjimas šeimoje. Galbūt ji nuoširdžiai prisirišusi prie jaunuolio, bet drovisi arba nežino, kaip apie tai kalbėti. Jaunuolis neturėtų skubinti merginos. Netrukus ji pati prisipažins jam meilę, tik verta parodyti kantrybę.
  • Mergina geba patirti tik motinišką ar draugišką meilę, kurią ji suvokia savo šeimoje. Tokia mergina negali atsiskleisti kaip moteris, tačiau ji rūpinasi savo vyru ir vaikais bei išlaiko šeimą. 

Prieš pasirinkdamas jaunuolis turėtų atidžiai pažvelgti į savo mylimąją ir įsitikinti, ar ji sugebės atsakyti į jo jausmus taip, kaip jis norėtų. Negalima pamiršti, kad silpnosios lyties atstovės yra emocionalesnės ir jautresnės, tačiau moterys paprastai neskuba reikšti savo jausmų.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau