Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Birželio » 4

Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘

Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų

Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Džuditos Šulevic (Judith Shulevitz) straipsnyje teigiama, kad "Geras blogų žmonių sukurtas geras menas gali patikti", ir kaip tuos, kuriems reikia atstovauti, įvardijami pederastai ir pedofilai, tokie kaip Oskaras Vaildas (Oscar Wilde) ir Romanas Polanskis (Roman Polanski).

Straipsnyje netgi daroma išvada, kad ištvirkęs elgesys neatsiejamas nuo meno ir kad "Menas taps sterilus, o Grožis išnyks iš žemės", jei moralę laikysime svarbesne už meną.

Savo analizėje Shulevitz pirmiausia nagrinėja knygą "Monstrai: A Fan's Dilemma", kurią parašė Klerė Dederer (Claire Dederer), kurioje gilinamasi į klausimą, ar žmonės vis dar turėtų vertinti moraliai ydingų asmenų kūrybą. 

Skaitytojai susiduria su mintimi, kad menas gali pranokti savo kūrėjų moralines savybes, kad ir kokie sugedę ir blogi jie būtų.

Shulevitzas ypač daug dėmesio skiria Oscarui Wilde'ui, anglų-irų rašytojui ir laisvamaniui, kuris dažnai linksniuojamas kaip LGBTQ ikona dėl to, kad buvo nuteistas už "šiurkštų nepadorumą", susijusį su jo homoseksualiais santykiais su nepilnamečiais berniukais.

Šulevicas bent iš dalies pripažįsta, kad Vildas buvo daugiau nei nekalta Viktorijos laikų fanatizmo auka, nes jis ne tik "miegojo su vyrais", bet ir su "nuomojamais berniukais" ir, kaip ji abejotinai apibūdina, "paaugliais berniukais, paimtais trumpiems pasimatymams".

Vis dėlto detalės yra daug nemalonesnės, nei ji norėtų atskleisti, nes Wilde'as teisme buvo kaltinamas tuo, kad Savojos viešbutyje buvo pagautas lovoje su keturiolikmečiu berniuku, kad "suviliojo" šešiolikmetį berniuką ir pasinaudojo to paties amžiaus tarnuojančiu berniuku - Wilde'as teisme gynėsi tuo, kad minėtas tarnas buvo "labai negražus" - ir kitais išpuoliais.

"Penkiolikos metų ir pats mieliausias... kasdien bučiuodavau jį už didžiojo altoriaus", - rašė jis apie vieną iš savo vaikų meilužių Giuseppe Loverde'ą ištvirkėliškame laiške, parašytame Sicilijoje, likus nedaug laiko iki jo mirties, kai jam buvo 46 metai.

Polanskis ir "trylikametės vakarėlių mergaitės"

Šulevicas taip pat aptaria Romaną Polanskį, Prancūzijoje gimusį triskart "Oskaro" laureatą, kuris nuo Amerikos teisingumo sistemos slapstosi nuo 1970-ųjų, kai Džeko Nikolsono namuose vaišino trylikametę mergaitę alkoholiu ir narkotikais ir ją sodomizavo.

Holivudas dešimtmečius globojo 89-erių metų pedofilą, o Kventinas Tarantinas (Quentin Tarantino) dar 2003 m. teigė nemanantis, kad "trylikametės vakarėlių mergaitės" turėtų būti laikomos aukomis.

Apibendrindamas Shulevitzas grįžta prie paties Wilde'o žodžių, kad pateisintų mėgavimąsi tokių vyrų darbais, nesvarbu, ar jie neabejotinai kalti, ar juos gaubia įtarimų debesys.

"Nemanau, kad galima atskirti [Wilde'o] estetiškumą ar jo energingą rašymą nuo jo, kaip seksualinio nonkonformisto, vaidmens", - sako Shulevitzas - įdomus būdas perfrazuoti jo pedofilinį pomėgį nepilnamečiams berniukams - ir rekomenduoja "įsiklausyti į jo perspėjimą apie moralės triumfo prieš meną pasekmes: "Menas taps nevaisingas, o Grožis išnyks iš žemės".

P komentaras: taigi, saugokite savo, kitų vaikus jei manote, kad tai vyksta....

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau