Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Birželio » 4

Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui

Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras"

Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, o paskui pastojo.

Kodėl?

[Įspėjimas: nuotraukos po mastektomijos]

Kodėl tai švenčiame?

Kas tai daro progresyvu?

Man nuoširdžiai įdomu, nes nemanau, kad kasdieniai liberalai, progresyvistai - kad ir kaip jie save vadintų - nemanau, kad jie iš tikrųjų remia tokius dalykus, kai apie tai kalbama.

Manau, kad jie supranta, kaip tai keista, bet nenori nieko sakyti, nes gali būti atstumti bendraminčių.

Tačiau būtent tai jie palaiko savo tylėjimu:

Iš istorijos:

Ketvirtadienį ant Jungtinės Karalystės žurnalo "Glamour" birželio mėnesio numerio viršelio pavaizduotas nėščias transseksualus vyras be viršutinės dalies sukėlė aršią interneto kritikų reakciją.

Autorius 27 metų Loganas Brownas (Logan Brown), kuris gimė moterimi, bet dabar save identifikuoja kaip transseksualą, britų žurnalo "Glamour" skaitmeninio numerio, skirto pasididžiavimo mėnesiui paminėti, viršelio žvaigždei pozavo vilkėdamas nudažytą kostiumą ir demonstruodamas didelį kūdikio guzą.

Brownas netikėtai pastojo nuo partnerės Bailey J. Mills, nebinarinės drag atlikėjos Jungtinėje Karalystėje, kai dėl sveikatos priežasčių padarė pertrauką nuo gydymo testosteronu, teigė mados žurnalas.

"Nėščia transseksualė be viršaus".

Pabandykite tai pasakyti dešimt kartų greitai.

Nelabai gerai sklinda nuo liežuvio, ar ne?

Ir paskutinė pastraipa yra tiesiog kvailystė, sakau jums...

Net negaliu to padaryti.

Žinau, kad mes turėtume piktintis tokiais dalykais, bet aš jau pripratau prie to, kai kalbama apie kraštutinius kairiuosius. Jie keistoki, žmogau, ir visi tai žino.

Dabar beprotiški laikai, ir nors visi mėgsta šiek tiek mokslinės fantastikos, tai yra ne kas kita, o būtent tai. Tai tikra, ir tai yra čia, puslapio viršuje. Tai gali atrodyti kaip iš Rėjaus Bredberio (Ray Bradbury) apsakymo, bet tai tiesa, o kai žmonės pamato tiesą, šiuo atveju - pagrindinį žurnalą, ant kurio viršelio puikuojasi "nėščia transseksualė", - ji juos paveikia kitaip.

Tad nustokite ginčytis su žmonėmis "Twitter" tinkle ir pradėkite tikrus pokalbius.

Nes tai vienintelis būdas išsiaiškinti, kokie keistoki yra šie žmonės.

Autorius: Cardinal Pritchard iš NotTheBee.com,

P komentaras: Klounų šou tęsėsi... o jūs dar tikite mokslu?

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau