Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Birželio » 10

„Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia?“— pareiškė nepažįstamas svečias

„Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia

Ana Petrovna negalėjo atsidžiaugti savo anūkėliu. Jis toks meilutis…

Prieš daugelį metų jos sūnus Jegoras paliko tėvų namus ir išvyko toli toli. Tokio pabėgimo priežastis buvo tame, kad jis nenorėjo susitaikyti su tokia ateitimi, kokią jam buvo numatę tėvai. Iš pradžių jis net neskambindavo, pyko ant jų ir niekaip neprisivertė su jais pasikalbėti.

Bet štai ledai visgi pajudėjo ir jis pagaliau nusprendė jiems paskambinti. 

Dabar jie bendravo skyp‘u, jis pasakojo, kad susirado neblogą darbą ir nusipirko namą, paėmęs paskolą. Kaip ir visus tėvus, tėtį ir mamą domino, kada jis ruošiasi vesti.

Sūnus  nusprendė pradžiuginti tėvus ir pranešė, kad atvyksta pas juos su … savo sužadėtine.

Mama su tėčiu labai apsidžiaugė. Sūnus, kaip ir žadėjo, po savaitės atvyko su savo mylimąja pas juos.

Mamai mergina iškart patiko. Ji buvo miela, tvarkinga mergaitė. Mama suprato, kad jie labai myli vienas kitą.

„Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia

Jie šiek tiek pagyveno kartu, o paskui sūnus su žmona nusipirko atskirą butą.  Tuo tarpu Marina pagimdė rubuilį sūnelį. Močiutė su seneliu buvo devintam danguje, labai mylėjo mažylį anūkėlį.

Kartą pas jauną šeimą į svečius atvažiavo Jegoro draugas iš to miesto, kur jis taip ilgai gyveno vienas. Jie priėmė jį kaip priklauso, bet apnakvyndinti pas save negalėjo, nes jų butas buvo nedidelis. Bet nepaliksi juk svečio gatvėje. Jie nusprendė apnakvyndinti jį pas Jegoro tėvus.

Svečias nebuvo iš kukliųjų. Jis su savimi atsitempė butelį vyno ir ėmė gerti. O po valandėlės ėmė pasakoti senukam istoriją apie tai, kad Marina pagimdė vaikelį ne nuo Jegoro, ji ištekėjo, jau būdama nėščia ir išvis, buvo pasileidusi, kol jo nesutiko.

„Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia

Motina nusprendė ryte paskambinti Jegorui ir suorganizuoti susitikimą. Jie susitiko kavinėje, nes taip norėjo mama, kad galėtų ramiai pasikalbėti vienu du. Jegoras prisipažino, kad Marina pagimdė ne nuo jo, bet tai, kad ji buvo pasileidėlė, svečias išsigalvojo.

Pasirodo, kartą Marina vėlai ėjo namo iš vakarinės pamainos, susidūrė su girtais vaikinais, kurie ją užpuolė ir išprievartavo. O kai ji sužinojo, kad yra nėščia, nusprendė atsikratyti vaikelio, tik gydytojai uždraudė jai tai daryti, nes Marina turėjo problemų su sveikata. Tada neužilgo ji sutiko Jegorą…

Po to, kai Jegoras ėmė  ją merginti, ji viską jam papasakojo. Tai nesustabdė Jegoro. Jis priėmė merginą ir ją suprato. Juk vaikelis, kurio ji laukėsi, niekuo nenusikalto ir buvo jos dalelė. Kaip gi jis galėjo jo nemylėti, kai taip smarkiai mylėjo Mariną?

— Mama, aš nenorėjau, kad jūs su tėvu tai žinotumėt, bet dabar, kai viskas išaiškėjo, aš nepaliksiu Marinos jokiu būdu!

„Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia

— Kvaileli, kodėl mes turėtume reikalauti, kad tu paliktum Mariną? Tu mūsų pasididžiavimas. Tas berniukas, kuris pabėgo iš tėvų namų, kad nepaklustų tėvų valiai, sugrįžo tapęs vyru, vertu pagarbos! – ji priėjo ir stipriai jį apsikabino.

Šioje istorijoje išmintingai pasielgė ne tik Jegoras, bet ir jo motina, o vėliau ir tėvas, kuris taip pat didžiavosi savo sūnumi.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau