- 20.06.2023
- 0.0 Reitingas
- 547 Peržiūros
- Komentarai
Tarptautinio valiutos fondo TVF vadovė Kristalina Georgievahe pareiškė, kad globalistinė organizacija "intensyviai dirba prie pasaulinės CBDC platformos", kuri bus privaloma visiems pasaulio piliečiams.
K. Georgieva pareiškė, kad centrinių bankų skaitmeninės valiutos turi būti sąveikios tarp šalių, pažymėdama: "Jei norime, kad CBDC būtų sėkmingi, CBDC negali būti fragmentiški nacionaliniai pasiūlymai."
"Kad sandoriai būtų veiksmingesni ir sąžiningesni, mums reikia sistemų, jungiančių šalis", - sakė Georgieva savo kalboje ir pridūrė: "Kitaip tariant, mums reikia sąveikumo."
Summit.news praneša: "Europos Sąjungos valstybių narių vyriausybių vadovai ir valstybės narės: TVF direktorė teigė, kad pasaulinės skaitmeninės valiutos "suteiks daugiau žmonių prieigą prie finansinių paslaugų ir sumažins jų kainą", pridurdama, kad "CBDC gali užtikrinti atsparesnes ir veiksmingesnes mokėjimo sistemas" ir "gali būti pigesnis ir greitesnis būdas atlikti tarptautinius mokėjimus, perduoti perlaidas... taip pat supaprastinti kitus pervedimus".
Žiūrėkite:
"At the IMF we are working hard on the concept of a global CBDC platform": IMF Managing Director Kristalina Georgieva https://t.co/Py7JLMovuc pic.twitter.com/N6txNHBaaE
— Tim Hinchliffe (@TimHinchliffe) June 19, 2023
Kai kurie įspėjo, kad skaitmeninė pasaulinė valiuta, atsidūrusi globalistinių subjektų rankose, gali įvesti hipercentralizuotą technokomunistinę distopiją, leidžiančią sekti visus pirkinius ir net susieti juos su socialinio kredito balų sistema.
Turtingas tėtis, neturtingas tėtis autorius Robertas Kiyosaki (Robert Kiyosaki) neseniai perspėjo, kad CBDC atvertų kelią precedento neturinčiam amerikiečių sekimui.
"Stebėdami kiekvieną finansinę operaciją, jie turės prieigą prie kiekvienos mūsų išlaidų detalės, mūsų pinigų gavėjų ir to, kaip skirstome savo išteklius", - sakė R. Kiyosaki.
"Iš esmės tai atkartoja Džordžo Orvelo (George Orwell) romane "1984" pavaizduotą distopinę visuomenę. Didysis brolis nuolat stebės mūsų finansinę veiklą, o tai ir yra centrinio banko skaitmeninės valiutos problema", - pridūrė jis.
"Mane, kaip asmenį, tokia mintis nervina. Nenoriu, kad jie stebėtų kiekvieną mano sandorį ar žinotų mano išlaidų įpročius. Tai mano privatumo pažeidimas, ir jie neturi teisės žinoti, kaip aš nusprendžiu paskirstyti savo išteklius", - perspėjo autorius.
Atsižvelgdamas į tokius nuogąstavimus, respublikonas Tomas Emmeris (Tom Emmer, R-MN) neseniai pateikė įstatymo projektą, kuriuo Federaliniam rezervui būtų uždrausta įvesti CBDC, taip pat jis būtų įpareigotas FED skaidriai informuoti Kongresą apie savo tyrimus šiuo klausimu.
CBDC yra propaguojami remiantis tuo, kad jie padidins finansinę laisvę, tačiau kritikai teigė, kad ši sistema suteiktų valstybei teisę nustatyti išlaidų apribojimus ir spręsti, ką žmonės gali pirkti.
Be to, būtų galima kontroliuoti, kokią sumą asmuo gali sutaupyti, taupymo sąskaitose užprogramavus neigiamas taupymo normas.
Nepriklausomos naujienos Planet-Today.com
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau