- 26.06.2023
- 0.0 Reitingas
- 629 Peržiūros
- Komentarai
Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) nurodė pasaulio lyderiams įgyvendinti naują pasaulinę mokesčių sistemą, skirtą "kovai su klimato kaita".
Šią sistemą pristatė WEF jaunasis pasaulio lyderis Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas, kuris teigė, kad visuotinis apmokestinimas yra labai svarbus "klimato kaitos veiksmams". Atėjo laikas, mokėti už orą:
E. Macronas atskleidė šiuos planus penktadienį kalbėdamas Paryžiuje vykusiame aukščiausiojo lygio susitikime dėl naujo pasaulinio finansavimo pakto.
"Pasisakau už tarptautinį apmokestinimą, kad būtų finansuojamos pastangos, kurias turime dėti kovodami su skurdu ir klimato [veiksmų] srityje", - pareiškė E. Macronas.
"Tai neveikia, kai tai darote vieni, [finansiniai] srautai nukeliauja kitur", - pridūrė E. Macronas.
Šiuos raginimus WEF šalininkas išsakė stabdydamas pastangas įvesti naują turto mokestį, kuriuo būtų finansuojama žalioji darbotvarkė.
"Prancūzijoje jau įvesti dviejų rūšių mokesčiai, kurie buvo siūlomi: vienas - lėktuvų bilietams, kitas - finansiniams sandoriams", - sakė jis susirinkusiesiems.
E. Macronas atskleidė, kad WEF diskutuoja su kitais pasaulio lyderiais, kurie, pasak jo, netrukus "paseks mumis ir susitelks" dėl šių planų.
"Buvo daug diskutuojama apie tarptautinio apmokestinimo idėją, viršijančią tai, ką daro šalys ir institucijos."
"Nesvarbu, ar tai būtų finansinių sandorių, jūrų transporto, ar tam tikri kiti modeliai, jie veiks tik tuo atveju, jei bus iš tiesų tarptautiniai, taigi tam būtinas susitarimas, kokį mums pavyko pasiekti dėl tarptautinio apmokestinimo."
Slaynews.com praneša: E. Macronas pasiūlė, kad derybų procese būtų galima pasitelkti Paryžiuje įsikūrusią Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (EBPO).
Jis paaiškino, kad tikisi, jog EBPO padės sukurti pasaulinę klimato mokesčių sistemą tarptautinėms korporacijoms.
Prancūzijos prezidentas, kuris savo antrąją kadenciją pradėjo tik po metų, kelis mėnesius susidūrė su neramumais savo šalyje.
Prancūzijos gyventojai desperatiškai priešinosi E. Macrono pradėtai įgyvendinti WEF radikaliai žaliajai darbotvarkei.
Kaip ir didžioji Europos dalis, Prancūzija kovoja su didėjančia pragyvenimo išlaidų krize.
Krizė kilo dėl tironiškų užraktų ir žaliosios energijos nesugebėjimo tiekti pakankamai energijos, kad kompensuotų po karo Ukrainoje prarastą Rusijos energiją.
Protestai Prancūzijoje, dažnai peraugantys į riaušes ir vandalizmo aktus, dažnai buvo siejami tik su prieštaringai vertinamomis E. Macrono pensijų reformomis.
Jomis pensinis amžius buvo padidintas nuo 62 iki 64 metų.
Tačiau tai buvo tik paskutinis lašas darbininkų klasei, vertinančiai buvusio bankininko Rotšildo vyriausybę.
Praėjusiais metais globalistų lyderis paskelbė, kad Prancūzijos gyventojai "išgyvena gausos pabaigą".
Šiuos komentarus jis išsakė atsisakydamas pripažinti savo paties vyriausybės vaidmenį pernykštėje politikoje.
Ypač E. Macrono siekis įgyvendinti WEF žaliąją darbotvarkę lėmė ekonominį nuniokojimą.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau