Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Patarimai » 2023 » Liepos » 10

Kaip ilgiau išlaikyti agurkus šviežius: 5 geriausi patikrinti patarimai

Kaip ilgiau išlaikyti agurkus šviežius: 5 geriausi patikrinti patarima

Pirmiausia reikia surūšiuoti daržoves ir išrinkti pačias sveikiausias.

Kiekviena šeimininkė bent kartą gyvenime yra svarsčiusi, kaip ilgiau išlaikyti šviežius agurkus ir kur konkrečiai juos geriausia laikyti - šaldytuve ar ne.

Apskritai net ir šaldytuve agurkus galima laikyti ne ilgiau kaip vieną ar dvi savaites. Vėliau daržovės dėl drėgmės trūkumo sparčiai genda.

Yra keletas gerų patarimų, kaip laikyti agurkus šaldytuve, kad jie kuo ilgiau išliktų švieži. Dažniausiai jie susiję su tinkamų sąlygų sudarymu, kad jie gautų reikiamo skysčio.

Kaip laikyti agurkus šaldytuve

Prieš dedant agurkus į šaldytuvą, juos reikia nuskinti. Kad jie ilgiau išsilaikytų, rinkitės pačius šviežiausius ir sveikiausius. Jų niekada nereikėtų plauti, nebent jie būtų nešvarūs ir gerai išdžiūvę.

Po to galite pradėti dirbti. Yra būdų, kaip laikyti agurkus šaldytuve:

  • Paimkite du indus, vieną didesnį, kitą mažesnį, kad jie tilptų vienas į kitą. Į gilesnio indo dugną įpilkite porą šaukštų acto, agurkus sudėkite į mažesnį indą ir sudėkite kartu į pirmąjį. Laikykite actą atokiau nuo daržovių.
  • Apvyniokite agurkus popieriniais rankšluosčiais, bet tik kiekvieną atskirai. Sudėkite juos į tokį maišelį ir padėkite į šaldytuvą.
  • Vakuuminiame maišelyje agurkus šaldytuve galite laikyti ilgiau nei du mėnesius. Prieš dedant agurkus į jį, juos reikia išdžiovinti.
  • Kitas būdas - suvynioti agurkus į drėgną marlę ir tada įdėti į maišelį.
  • Penktasis ir paskutinis būdas - agurkus laikyti maišelyje su vandeniu. Norint tai padaryti, daržoves reikia nuvalyti nuo nešvarumų ir sudėti į maišelį su vandeniu taip, kad jų uodegėlės būtų skystyje.
Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.08.2018 laikas 09:45 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo vidurių užkietėjimo
Vidurių užkietėjimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo vidurių užkietėjimo, receptai nuo vidurių užkietėjimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydyti...

Skaityti daugiau

01.11.2017 laikas 17:10 Receptai Česnakas, pienas gydo bronchitą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Česnakas, Pienas.

Skaityti daugiau

03.09.2018 laikas 07:51 Receptai Vaistažolių mišiniai plaukų priežiūrai

Plaukų priežiūra liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai plaukų priežiūrai, receptai plaukams, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyti...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.06.2024 laikas 07:47 Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…
Mano sesuo Kristina pagimdė vaiką ir tiesiog išnyko, palikusi jį mums. Nei žinutės, nei pinigų, tik vienas raštelis: „Ne tokio gyvenimo aš norėjau!“ Mes su mama rūpinomės jos dukra. Pavadinome ją Marija.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:31 Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebe...

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:24 Miško įveisimas ne miško žemėje: ką svarbu žinoti?
Keletą pastarųjų metų yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo privačioje žemėje nori įveisti mišką. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) atkreipia dėmesį, kad asmenys, norintys įveisti mišką savo turimoje ne miškų ūkio žemėje (pvz., žemės ūkio žemėje, ...

Skaityti daugiau