Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Medicina » 2023 » Liepos » 14

"Big Pharma" mokslininkas prisipažįsta: "Į COVID skiepus jie deda vėžį sukeliančių cheminių medžiagų"

Į COVID skiepus jie deda vėžį sukeliančių cheminių medžiagų

"Big Pharma" mokslininkas atskleidė, kad "Pfizer" ir "Moderna" į savo "Covid" injekcijas, kuriomis buvo skiepijami milijardai žmonių visame pasaulyje, dėjo žinomų vėžį sukeliančių medžiagų.

Mikrobiologas Kevinas McKernanas (Kevin McKernan) pirmasis atliko kai kurių "Covid" vakcinų buteliukų tyrimus ir aptiko pavojingą dvigubos grandinės DNR plazmidžių kiekį, plūduriuojantį "Pfizer" ir "Moderna" vakcinose.

Neseniai duodamas interviu Piteriui Švedui (Peter Sweden) Saša Latypova (Sasha Latypova) sakė, kad DNR užterštumas yra "didžiulė problema, nes tai yra replikacijos kompetenciją turinti plazmidė, vėliau ji gali įsiskverbti į žmogaus ląsteles, gali įsiskverbti į bakterijų ląsteles, kurios gyvena jūsų žarnyne. Jos patenka į bakterijas, ten replikuojasi, replikuojasi antibiotikams atsparūs genai... Tai gali sukelti sepsį, vėžį ir daugybę kitų problemų."

Expose-news.com praneša: Pasaulinė sveikatos taryba (angl. World Council for Health) pareiškė, kad buvo peržengta raudona linija.  "Vakcinų su mRNA užteršimas DNR kelia pavojų visiems planetos gyventojams", - teigė WCH. "Replikuojama DNR, vadinamosios plazmidės, tiek monovalentinėse, tiek dvivalentėse vakcinose, kurių ten apskritai neturėtų būti... Galime tik spėlioti, kuo tai baigsis, tačiau tai, kas turi įvykti šiandien, paskelbus McKernan ir kt. straipsnį (2023 m.), - nedelsiant sustabdyti "covid-19 vakcinos" programą."

McKernanas "Pfizer" mRNA injekcijoje taip pat aptiko Simiano viruso 40 (Simian Virus 40) (toliau - SV40) promotorių, kurie siejami su vėžio išsivystymu žmonėms. Jis pabrėžė, kad aptiktas SV40 yra viruso dalis, tai nėra visas virusas.  Tačiau jis vis tiek kelia riziką sukelti vėžį.

SV40, arba Simian Virus 40, buvo 40-asis virusas, rastas rezus beždžionių inkstų ląstelėse, kai šios ląstelės buvo naudojamos poliomielito vakcinai gaminti. Šiuo virusu buvo užkrėsta ir inaktyvuota poliomielito vakcina (IPV), ir daktaro Alberto Sabino (Dr. Albert Sabin) sukurta oralinė arba "gyva" poliomielito vakcina (OPV). Nustačius, kad SV40 yra gyvūnų kancerogenas, patekęs į poliomielito vakcinas, 1961 m. buvo priimtas federalinis įstatymas, kuriuo reikalaujama, kad šio viruso nebūtų vakcinose.

Kanekoa Didysis tviteryje paskelbė dvi garso ir vaizdo įrašų stenogramas.  Viename jų - neseniai įvykusio interviu su McKernanu, kuriame jis aiškina apie savo atradimus, o kitame - japonų profesoriaus, išreiškiančio susirūpinimą dėl šių atradimų.  Toliau perspausdinome šias stenogramas.

Atrastas DNR užterštumas ir SV40

Penktadienį McKernanas kartu su Danieliu Horowitzu prisijungė prie "Conservative Review" ir įspėjo, kad šių vakcinų gamybos procese nėra jokios kokybės kontrolės. Jei jo išvados pasirodys esančios plačiai paplitusios, tai gali reikšti dar didesnę anafilaksijos, kraujo krešėjimo, atsparumo antibiotikams išsivystymo, genų integracijos rizikos ir ilgalaikio smailių baltymų gamybos organizme riziką.  Interviu garso įrašo galite klausytis "Apple podcasts" svetainėje ČIA.

Interviu metu McKernan sakė:

"Jis yra ir "Moderna", ir "Pfizer". Nagrinėjome dvivalentes vakcinas tiek "Moderna", tiek "Pfizer", o "Pfizer" - tik monovalentines vakcinas, nes neturėjome galimybės gauti monovalentinių vakcinų "Moderna". Visais trimis atvejais vakcinose yra dvigubos grandininės DNR priemaišų. Jei nustatysite šios DNR seką, pamatysite, kad ji sutampa su ekspresijos vektoriumi, kuris naudojamas RNR gaminti...

"Kai pastebime DNR užterštumą, pavyzdžiui, iš plazmidžių, patekusį į bet kokią injekcinę medžiagą, pirmiausia žmonės pagalvoja, ar nėra E. coli endotoksino, nes jis sukelia anafilaksiją švirkščiamiesiems. Žinoma, jūsų žiūrovai ir klausytojai tikriausiai žino, kad anafilaksijos atvejų yra daug ne tik per televiziją, bet ir VAERS duomenų bazėje. Matote, kaip žmonėms švirkščiama ir jie nukrenta. Tai gali būti šio E. coli DNR gamybos proceso fonas...

"Bent jau "Pfizer" kompanijos atveju, jis turi vadinamąjį SV40 promotorių. Tai yra onkogeninio viruso dalis. Tai ne visas virusas. Tačiau žinoma, kad ši maža dalis skatina labai agresyvią genų raišką. Anksčiau žmonės, net ir FDA, yra pastebėję, kad švirkščiant dvigubos grandininės DNR nerimą kelia tai, kad šios medžiagos gali integruotis į genomą. Jei nesate atsargūs gamindami šiuos dalykus ir turite per didelį šios DNR kiekį, padidėja susirūpinimas dėl genomo integracijos...

Prisijunkite prie Telegram sužinokite pirmi, kas dedasi pasaulyje:

"Jei priešais onkogeną įterpsite SV40 promotorių, galiausiai gausite didelę geno, galinčio sukelti vėžį, ekspresiją, tai bus labai retas atvejis, tačiau nereikia, kad daug šių ląstelių būtų paveiktos kažko panašaus, kad tai prasidėtų. SV40 iš tikrųjų kenkė, tiesa, tai buvo visas viruso genomas, ne tik promotorius, bet tai kenkė ankstesnėms vakcinų programoms. Viena iš jų - poliomielito vakcina, dėl kurios buvo susirūpinta, kad ši vakcina galėjo sukelti vėžį. Taigi, dėl SV40 jau anksčiau buvo susirūpinta.

"Kai kuriuose iš šių vektorių nėra būtina turėti promotorių. Atrodo, kad tai yra nereikalinga priežiūra, kurią jie galėjo pašalinti, tačiau jis vis dar ten yra, nes jie taip greitai išleido šį produktą, kad neturėjo laiko atsikratyti nereikalingų plazmidės dalių. Taigi, į tą DNR dalį tikrai turime atkreipti dėmesį. Atlikome kiekybinius PGR tyrimus, kad galėtume tai aptikti. Taigi keli mokslininkai visame pasaulyje dabar atlieka šiuos tyrimus, siekdami išsiaiškinti, kiek šios DNR lieka po to, kai žmonės buvo paskiepyti."

Japonijos profesorius reiškia susirūpinimą

Japonijos profesorius Murakami iš Tokijo universiteto išreiškė susirūpinimą dėl nerimą keliančio McKernan aptikto SV40 promotorių atradimo.  Jis teigė: "Jis teigė, kad:

"Pfizer" vakcina turi stulbinančią problemą. Aš padariau nuostabų atradimą. Šiame paveikslėlyje pavaizduota padidinta Pfizer vakcinos seka. Kaip matote, "Pfizer" vakcinos sekoje čia yra dalis SV40 sekos. Ši seka vadinama promotoriumi. Grubiai tariant, promotorius sukelia padidėjusią geno raišką. Problema ta, kad seka yra gerai žinomame kancerogeniniame viruse.

"Pfizer" vakcinoje yra tokia seka, kuri yra kilusi iš vėžinio viruso, kodėl ji yra "Pfizer" vakcinoje. Tokios kancerogeninio viruso sekos vakcinoje visiškai neturėtų būti. Ši seka visiškai nereikalinga mRNA vakcinos gamybai. Problema, kad tokia seka yra tvirtai įtraukta į vakcinos sudėtį. Tai ne vienintelė problema. Jei tokia seka yra DNR, ji lengvai migruoja į branduolį.

"Taigi tai reiškia, kad DNR gali lengvai patekti į genomą. Tai tokia nerimą kelianti problema. Būtina pašalinti šią seką. Tačiau "Pfizer" pagamino vakciną nepašalinusi sekos. Tai yra skandalingai piktavališka. Tokia promotorinė seka visiškai nereikalinga mRNA vakcinos gamybai. Iš tikrųjų SV40 yra vėžio virusų promotorius".

PS: įdomu, ką mūsų gydytojai pasakys apie šiuos tyrimus?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/07/big-pharma-scientist-confesses-they-put.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-03-28 laikas 08:28 Receptai Labai Skanu. Kruasanai Su Plakta Kiaušiniene

Kiaušinius išplakame su žiupsneliu druskos ir šlakeliu pieno. Varškės sūrį supjaustome griežinėliais arba kubeliais ir apkepiname svieste (jeigu naudojate varškę, tiesiog dedate jos į keptuvę).

Skaityti daugiau

2020-12-02 laikas 14:01 Receptai Sausainiai - Macaroons. Skonis nepakartojamas
Macaroons - man asmeniškai vieni iš pačių skaniausių sausainių. Imi vieną, po to antrą, trečią ir labai greitai jų nelieka. Pamėginkite pasigaminti ir Jūs. Skonis tikrai nepakartojamas!

Skaityti daugiau

2019-07-14 laikas 07:08 Receptai Gaminame namuose. Vištienos kotletukai su daržovėmis
Gaminame namuose. Vištienos kotletukai su daržovėmis. Svogūną pjaustome labai smulkiai, morką tarkuojame smulkia tarka. Šviežias petražoles arba krapus taip pat smulkiname. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-04 laikas 07:22 Kavos Tirščių Nauda Sode ir Namuose: 10 Praktinių Būdų

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip kūrybiškai panaudoti kavos tirščius sode ir namuose, kokia jų nauda ir galimi trūkumai. Pasiruoškite atrasti ekologiškus sprendimus, kurie sutaupys pinigų ir suteiks jūsų kasdienybei natūralumo!

...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 18:24 NLO paslaptys: ar vyriausybės slepia tiesą apie ateivius?
Ar NLO yra tikra pas slapts, ar vyriausybės dezinformacija? Sužinokite apie nutekėjimus, politikų susidomėjimą ir galimas ateivių technologijas!

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:45 Vaikų auklėjimas: kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą
Kaip ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi? Sužinokite, kaip skatinti iniciatyvą, emocijų valdymą ir leisti vaikams būti savimi! Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsime jums suprasti, kaip ugdyti vaikų savivert...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:32 Zodiako ženklai ir mokslas: kuriems vaikams mokykloje sekasi lengviausiai?
Kuriems Zodiako ženklams mokykloje sekasi lengviausiai? Sužinokite, kaip Liūto, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio vaikai pasiekia akademinę sėkmę! Pasitelkdami astrologinius įžvalgas, naujus pavyzdžius ir praktinius patarimus, padėsime tėvams ir mokytoja...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:08 Meilė – tai ne kančia: griauname mitus apie santykius
Meilė nėra kančia! Šiame straipsnyje griauname mitus apie santykius, dalinamės patarimais, kaip kurti sveiką partnerystę, ir aptariame, kodėl priklausomybė nėra meilė. Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsi...

Skaityti daugiau