- 23.07.2023
- 2.0 Reitingas
- 704 Peržiūrų
- 1 komentarai
Nyderlandų valstybė pradėjo eutanazuoti piliečius, įskaitant jaunesnius nei dvylikos metų vaikus, nes jie turi nedidelę negalią, yra autistai arba serga alkoholizmu. Vyriausybės teigimu, eutanazija padės "išgelbėti planetą".
Nyderlandai yra viena iš labiausiai Davosui palankių valstybių pasaulyje, o dabartinė vyriausybė pritarė Klauso Švabo vizijai, kad pasaulis bet kokiomis priemonėmis turi būti ištuštintas.
Nyderlandų gydytojams įsakyta pradėti eutanazuoti autizmą ir kitą nedidelę negalią turinčius piliečius, nebijant baudžiamojo persekiojimo, net jei pacientas šiuo metu neišreiškia jokio noro mirti.
Remiantis Kingstono universiteto atlikto Nyderlandų eutanazijos atvejų tyrimo duomenimis, 2012-2021 m. Nyderlanduose priverstinai eutanazija buvo atlikta maždaug 40 žmonių, kurie buvo pripažinti autistais arba turinčiais intelekto sutrikimų.
Autizmo lygis sparčiai auga visame išsivysčiusiame pasaulyje, o daugelis ekspertų dėl to kaltina intensyvų vakcinų planą, taikomą mažiems ir labai mažiems vaikams. Olandijos vyriausybės, kuri mažyliams stumia dešimtis aliuminio turinčių vakcinų, teigimu, eutanazija yra atsakymas į autizmo atvejų skaičiaus sprogimą.
Penkių jaunesnių nei 30 metų žmonių, kuriuos nužudė gydytojai, vienintelė priežastis, lėmusi sprendimą nutraukti jų gyvybę, buvo autizmas, nustatyta Kingstono universiteto (Kingston University) tyrime.
Taip pat yra atvejų, kai valstybė eutanazavo alkoholikus, seksualinės prievartos aukas, sergančius demencija ir depresija.
Atsižvelgdami į šiuos atvejus ekspertai suabejojo, ar įstatymas, leidžiantis gydytojams valstybės vardu žudyti pacientus mirtinomis injekcijomis, pernelyg nepriartėjo prie Trečiojo reicho nacių eugenikos programų.
Nypost pranešimas: Kasperas Rausas (Kasper Raus), Belgijos Gento universiteto etikos ir visuomenės sveikatos profesorius, teigė, kad per pastaruosius du dešimtmečius Nyderlanduose ir Belgijoje, kur savižudybė su gydytojo pagalba taip pat yra įteisinta, labai pasikeitė pacientų, besikreipiančių dėl savižudybės su gydytojo pagalba, tipai.
Kai Nyderlandai tapo pirmąja šalimi, įteisinusia žmogaus eutanaziją, diskusijose daugiausia dėmesio buvo skiriama vėžiu, o ne autizmu sergantiems žmonėms, sakė Rausas.
Pacientai turi atitikti griežtus reikalavimus, įskaitant nepagydomos ligos, kuri sukelia "nepakeliamas" fizines ar psichines kančias, reikalavimus, kad jiems būtų galima taikyti eutanaziją, tačiau galiausiai gydytojai nusprendžia, kas atitinka reikalavimus.
Nyderlandų vyriausybės eutanazijos peržiūros komiteto duomenimis, per maždaug 10 metų laikotarpį, į kurį buvo sutelktas tyrimas, Nyderlanduose beveik 60 000 žmonių nusprendė mirti eutanazijos būdu. Siekdamas skaidrumo, komitetas paviešino dokumentus ir duomenis apie 900 šių mirčių atvejų.
Kingstono universiteto mokslininkai išnagrinėjo tuos 900 atvejų ir nustatė, kad 39 iš jų sirgo autizmu arba turėjo intelekto sutrikimų. Iš šių 39 asmenų 18 buvo jaunesni nei 50 metų.
Daugelis pacientų kaip gyvenimo pabaigos priežastį nurodė įvairius psichinius, fizinius ir su amžiumi susijusius negalavimus, įskaitant nepakeliamą vienatvę.
Tačiau aštuoni žmonės vienintele savo kančių priežastimi įvardijo veiksnius, susijusius su jų intelekto negalia, pavyzdžiui, socialinę izoliaciją, įveikos strategijų stoką, nesugebėjimą prisitaikyti prie pokyčių ar pernelyg didelį jautrumą dirgikliams.
Viena iš pagrindinių ataskaitos autorių Irene Tuffrey-Wijne, Kingstono universiteto paliatyviosios slaugos specialistė, suabejojo autistų gyvenimo nutraukimo etika.
"Neabejoju, kad šie žmonės kentėjo, - sakė ji. "Bet ar tikrai visuomenė neprieštarauja tokiai žinutei, kad nėra kito būdo jiems padėti ir kad geriau tiesiog mirti?"
Vienas iš aštuonių tyrime minimų žmonių buvo dvidešimtmetis autistas. Jis pasakojo, kad nuo vaikystės jautėsi nelaimingas ir, kaip teigiama jo atvejo užrašuose, nuolat patirdavo patyčias.
Vyras "troško socialinių ryšių, bet negalėjo užmegzti ryšių su kitais" ir galiausiai nusprendė, kad nori mirti, nes "taip gyventi metų metus buvo bjauru".
Olandų psichiatrą daktarą Bramą Sizzo (Bram Sizzo) ši tendencija sutrikdė.
"Kai kurie iš jų beveik džiaugiasi mirties perspektyva, - sakė B. Sizoo. "Jie mano, kad tai bus jų ir jų šeimos problemų pabaiga".
Tyrimo duomenimis, trečdaliu atvejų Nyderlandų gydytojai nustatė, kad autizmu ir intelekto sutrikimais sergantiems žmonėms "nėra jokių perspektyvų pagerėti".
Kembridžo universiteto Autizmo tyrimų centro direktorius Saimonas Baronas Koenas (Simon Baron-Cohen) nerimavo, kad tokią negalią turintys žmonės gali ne iki galo suvokti sprendimą nutraukti savo gyvenimą. Jis pavadino "bjauriu" faktą, kad jiems nesuteikiama daugiau pagalbos, o vietoj to jie eutanazuojami.
PS: Ne veltui ir Lietuvoje, ponia Armonaitė pristatė "Mirties kapsulę" / "Death capsule", kitaip dar vadinama Daktarą Mirtį. Štai jums, šios valdžios politika, kam reikalingi ligoti žmones? Kitaip tariant pati valdžia žmonija nuodija (iš kur tos ligos?), o po to padaryta (sukurtą) problema, sprendžia tokio būdu. O, gal tai planas? Depopuliacijos... pagal WEF.
O pabaigai šio jaunuolio, nesuvokiančio realybės pasakojimas, Štai ką šis jaunuolis kalba. Įdomu, o kas valdys Dirbtinį intelektą? Šis jaunuolis nesuvokia. Ir visiems gerai, be komentarų (taip jau tuo metu buvo žinoma, kas laukia, atidarytas Overtono langas:
Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/07/wef-infiltrated-dutch-govt-begins.html
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau