Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2023 » Spalio » 22

Trudeau paskelbė apie planus eutanazuoti ‘narkomanus’ ir ‘psichikos ligomis sergančius žmones’

Trudeau paskelbė apie planus eutanazuoti ‘narkomanus’ ir ‘psichikos li

Trudeau režimas paskelbė apie planus Kanadoje įteisinti eutanaziją įvairiomis psichikos ligomis sergantiems ir nuo narkotikų priklausomiems žmonėms, o kritikai šį žingsnį lygina su "šiuolaikine eugenika".

Kai 2024 m. kovo mėn. bus pakeistas Kanados įstatymas dėl medicininės pagalbos mirštant (MAID), psichikos sveikatos pacientai, įskaitant ir tuos, kurie piktnaudžiauja narkotinėmis medžiagomis, neturintys jokių kitų fizinių negalavimų, galės gauti teisę į teisėtą valstybės atliekamą eutanaziją.

Artimiausiais mėnesiais specialus parlamento komitetas prieš pradedant taikyti šį prieštaringai vertinamą žingsnį, prieš kurį Kanadoje pasisakė J. Trudeau oponentai, turėtų iš naujo išnagrinėti jo taikymo klausimą.

Apie tai praneša "Daily Mail": 2021 m. eutanazija buvo atlikta daugiau nei 10 000 kanadiečių, t. y. dešimteriopai daugiau nei 2016 m., kai ši praktika buvo įteisinta. Kai kuriais atvejais skurdą patiriantys žmonės sutiko mirti.

Šiuo metu žmonės, sergantys tik psichikos ligomis, pavyzdžiui, depresija ir asmenybės sutrikimais, neturintys jokių fizinių susirgimų, negali gauti pagalbos nusižudyti. 

Šią savaitę Kanadoje vykstančioje kasmetinėje mokslinėje konferencijoje aptariama žmonių, turinčių psichikos ir elgesio sutrikimų, vertinimo dėl MAID sistema.

Seminaro darbotvarkėje numatyta mokyti dalyvius ir medicinos specialistus, kaip "pažinti skirtumą tarp savižudybės ir pagrįsto noro mirti".

Toronte gyvenanti žalos mažinimo šalininkė Zoja Dodd (Zoë Dodd) "VICE News" sakė, kad ši praktika prilygsta eugenikai.

Ji teigė: "Ji sakė, kad: "Aš tiesiog manau, kad MAID, kai ji įžengė į psichikos sveikatos ir psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo sritį, iš tikrųjų yra įsišaknijusi eugenikoje. 

"Yra žmonių, kurie iš tiesų susiduria su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo problemomis, ir žmonės iš tikrųjų negauna tokios paramos ir pagalbos, kokios jiems reikia."

Dr. Davidas Martellas (David Martell), "Nova Scotia Health" priklausomybių medicinos vadovas, kuris konferencijoje pristato šią sistemą, sakė "VICE News": "Nemanau, kad sąžininga, ir vyriausybė nemano, kad tai sąžininga, nesuteikti žmonėms teisės į pagalbą dėl to, kad jų sveikatos sutrikimas ar kančia yra susijusi su psichikos liga.

"Nėra sąžininga neleisti žmonėms dalyvauti atrankoje vien dėl to, kad jų psichikos sutrikimas iš dalies arba visiškai gali būti susijęs su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo sutrikimu. Tai susiję su vienodu požiūriu į žmones".

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.11.2017 laikas 09:10 Receptai Arbatos receptas nuo karščiavimo
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: aviečių lapai, aviečių uogos, raudonėlis, šalpusnio lapai, vanduo.

Skaityti daugiau

11.07.2019 laikas 13:07 Receptai Sūrio rutuliukai su česnaku
Gaminame namuose. Sūrio rutuliukai su česnaku. Iš gautos masės formuojame nedidelius rutuliukus, apvoliojame džiūvėsėliuose ir kepame įkaitintame aliejuje, kol gražiai apskrus. Aliejaus turi būti tiek, kad sūrio rutuliukai jame pl...

Skaityti daugiau

09.11.2019 laikas 18:02 Receptai Naudinga Halva Per 10 Minučių! Jokio Cukraus Ir Miltų!
Jei norite pagaminti naminės chalvos, jums neprireiks daug laiko ir ingredientų gausos. Reikia paimti gliaudytų saulėgrąžų, arachiso ir medaus – ir jūsų sveikuoliška chalva beveik paruošta.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.06.2024 laikas 07:47 Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…
Mano sesuo Kristina pagimdė vaiką ir tiesiog išnyko, palikusi jį mums. Nei žinutės, nei pinigų, tik vienas raštelis: „Ne tokio gyvenimo aš norėjau!“ Mes su mama rūpinomės jos dukra. Pavadinome ją Marija.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:31 Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebe...

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:24 Miško įveisimas ne miško žemėje: ką svarbu žinoti?
Keletą pastarųjų metų yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo privačioje žemėje nori įveisti mišką. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) atkreipia dėmesį, kad asmenys, norintys įveisti mišką savo turimoje ne miškų ūkio žemėje (pvz., žemės ūkio žemėje, ...

Skaityti daugiau