Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2024 » Vasario » 18

Kanada pradeda eutanazuoti vakcinomis sužeistus piliečius

Kanada pradeda eutanazuoti vakcinomis sužeistus piliečius

Trudeau režimas įsakė ligoninėms pradėti eutanaziją visuomenės nariams, kurie buvo sužeisti COVID-19 vakcinomis.

Pirmąja naujosios politikos auka tapo 37 metų motina iš Ontarijo Keili Pollok (Kelly Pollock), kuri po "Moderna" stiprinamosios injekcijos tapo paralyžiuota nuo kaklo žemyn.

Apie tai praneša Kanados laikraštis "The Canadian Independent": Būdama skubios pagalbos skyriuje Keila pasakoja, kad gydantis gydytojas iš pradžių atmetė jos simptomus, teigdamas, kad visa tai tik jos galvoje, ir pavaizdavo ją kaip "beprotę" bei nurodė kreiptis į psichiatrą. Visa tai, apie ką pasakoja Kayla, matyti iš jos medicininių įrašų, kuriuos gavome ir peržiūrėjome.

Galiausiai buvo atliktas magnetinio rezonanso tyrimas, kuris atskleidė, kad Keiloje yra labai didelis nugaros smegenų pažeidimas. Neurologas stebėjo Kailą ir rekomendavo steroidų kursą, kad sumažintų pažeidimo dydį.

Keila paklausė neurologo, ar šis pažeidimas gali būti auglys. Garso įraše, kurį padarė Keilos draugas, neurologas atsako, kad "mažiau tikėtina, jog tai auglys" ir kad jam "susidarė įspūdis, jog tai sukėlė vakcina". Kai Keila klausia gydytojo, ar daugeliui žmonių yra nutikę kas nors panašaus, gydytojas atsako, kad "daugeliui žmonių taip yra nutikę".

Vėliau Keila sužinos, kad jai išsivystė skersinis mielitas - būklė, dėl kurios nutrūksta pranešimų perdavimas stuburo smegenų nervais po visą kūną. Keletą mėnesių ji praleido ligoninėje, kur, pasak jos, du kartus jai buvo pasiūlyta medicininė pagalba mirštant (MAID), bet ji atsisakė.

Kai Keila gulėjo ligoninėje, jai buvo skiriami steroidai, kurie, jos teigimu, šiek tiek padėjo ir leido atgauti labai nežymius rankų, plaštakų ir pirštų judesius. Tačiau nuo kaklo žemyn ji vis dar visiškai nejaučia. Vizualiai apžiūrint jos nagus matyti, kad dėl nervų funkcijos trūkumo jie supuvę. Keila mano, kad jei pirmasis gydytojas būtų rimtai pažvelgęs į jos nuogąstavimus, o ne atmetęs ją kaip "beprotę" ir nedelsdamas paskyręs magnetinio rezonanso tyrimą, ji galbūt būtų galėjusi vėl vaikščioti arba kai kuriose kūno dalyse pajusti pojūčius, kurių šiandien neturi.

Po pirminio gydymo vietos ligoninėje Keila buvo perkelta į Lyndhursto reabilitacijos centrą Toronte, kur kelis mėnesius vyko intensyvi reabilitacija, kuria buvo siekiama atkurti jos fizines galimybes ir prisitaikyti prie naujos realybės. Deja, Keila sako, kad reabilitacija jai nepadėjo.

Po išrašymo iš ligoninės ji kasdien vartoja ilgą sąrašą vaistų. Galiausiai ji prarado viską, dėl ko sunkiai dirbo - namus, galimybę kartu auginti sūnų ir darbą, iš esmės prarado viską. Keilai buvo nustatytas provincijos neįgalumas ir ji buvo priversta persikelti iš Mount Alberto, kur gyvena jos sūnus, į butą, kuris galėtų būti pritaikytas jos neįgaliojo vežimėlio poreikiams.

Išėjusi iš ligoninės Keila susidūrė su sunkumais, norėdama gauti žadėtas slaugos namuose valandas. Kiekvieną rytą Keila pasikliauja asmeniniu pagalbininku, kuris padeda jai atsikelti iš lovos, kita organizacija padeda ruošti maistą, o vakarais ateina draugas, kuris rankomis iš žarnyno ištraukia išmatas ir padeda jai atsigulti į lovą.

Keilai buvo sudėtinga gauti kompensaciją pagal federalinės vyriausybės Paramos dėl vakcinų sukeltų sužalojimų programą (VISP). Ji pradėjo paraiškos teikimo procesą 2022 m. liepą, o po šešių mėnesių kreipėsi į programą. Tačiau, pasak Keilos, tuo metu jos paraiška vis dar buvo nagrinėjama. Praėjo dar šeši mėnesiai, o kai ji kreipėsi dėl atnaujintos informacijos, programa informavo, kad taip ir negavo jos pirminės paraiškos. Atsakydama į tai, Keila vėl pateikė paraišką programai ir neseniai jai buvo paskirtas atvejo darbuotojas. Nežinia, ar ji bus patvirtinta ir, jei bus patvirtinta, kada gaus kokią nors kompensaciją.

Keila susiduria su sunkumais atlikdama paprastas užduotis tiek namuose, tiek bendruomenėje. Jos finansinė padėtis sunki ir ji labai trokšta tarnybinio šuns. Pasak jos, tarnybinis šuo ne tik padėtų jai atlikti kasdienes užduotis, bet ir suteiktų draugiją, suteikdamas jai taip reikalingą kompaniją.

Organizacija "Veterans 4 Freedom" (liet. "Veteranai už laisvę") ėmėsi padėti Keilai ir įsteigė "GiveSendGo" kampaniją, kad padėtų jai surinkti lėšų tarnybiniam šuniui įsigyti. Toliau pateikiama nuoroda į šią lėšų rinkimo kampaniją.

https://www.givesendgo.com/kaylapollock

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.11.2019 laikas 20:15 Receptai – Patiekalai Mėgstamiausios bandelės prie arbatos! Tešla be kiaušinių
Minkštos, purios ir skanios varškės bandelės! Tešla be kiaušinių. Būtinai pasigaminkite, jums patiks! Net merginos jas valgo su malonumu!

Skaityti daugiau

11.06.2019 laikas 14:17 Receptai – Patiekalai Medaus tortas. Medučio receptas

Gardaus naminio medaus torto receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

21.09.2018 laikas 08:05 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuo bronchito, plaučių uždegimo

Bronchitas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo bronchito, plaučių uždegimo, bronchitas, bronchito gydymas, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau