Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2023 » Gruodžio » 15

Kanada pradeda eutanaziją piliečiams, turintiems ‘ilgą COVID’

Kanada pradeda eutanaziją piliečiams, turintiems ‘ilgą COVID’

WEF kontroliuojamas Trudeau režimas įsakė Kanados ligoninėms pradėti eutanazuoti pacientus, sergančius "ilga COVID" - paslaptinga liga, kurią, daugelio nuomone, sukelia patys mRNA skiepai.

55 metų Tracey Thompson iš Toronto tapo pirmąja piliete, pasinaudojusia nauja radikalia schema, ir pateikė prašymą, kad valstybė ją nužudytų dėl to, kad ji nuolat jaučiasi išsekusi ir negali gauti darbo.

Kanada pradeda eutanaziją piliečiams, turintiems ‘ilgą COVID’

Dailymail.co.uk praneša: Thompson siekia nutraukti savo gyvenimą pagal Kanados pagalbinio numarinimo programą, kuri laikoma viena iš leidžiamiausių pasaulyje.

Mano gyvenimo kokybė sergant šia liga beveik neegzistuoja, tai nėra geras gyvenimas, - sakė ji portalui DailyMail.com. "Aš nieko nedarau. Tai skausmingai nuobodu. Tai labai izoliuoja.

Kanadoje kiekvienas, sergantis nepagydoma liga, gali pateikti prašymą mirti, net jei pati liga, pavyzdžiui, Long Covid, nėra nepagydoma.

Tompson užsikrėtė Covid-19 2020 m. kovo mėn. ir, kaip ir milijonai sergančiųjų, pajuto gerklės skausmą, prarado skonio ir uoslės pojūtį. 

Tačiau tik po kelių mėnesių prasidėjo tikrieji jos pragaro išbandymai. Užuot pasijutusi geriau, kaip daugeliui pasitaiko po kelių savaičių, jos sveikata pamažu blogėjo.

Tų pačių metų gegužę ji vis dar sunkiai mąstė, kvėpavo ir atliko bet kokius fizinius pratimus, todėl nuvyko į skubios pagalbos skyrių, kur gydytojai atliko tyrimus.

Tuo metu jie net nežinojo, kas yra ilgasis kovidas, - niekas nežinojo, - pasakojo M. Thompson.  

Kai gydytojai nieko konkretaus nerado, jie išsiuntė ją namo, todėl M. Thompson pasijuto "atstumta" ir pridūrė, kad jai buvo "sunku, kad į ją būtų žiūrima rimtai". 

Rudenį ji vėl atsidūrė ligoninėje po to, kai 36 valandas kentė krūtinės skausmus ir sunkiai gaudė kvapą. Po kelis mėnesius trukusių tyrimų, vizitų pas gydytojus ir į ligoninę 2021 m. jai galiausiai buvo diagnozuota ilgoji Covid.  

Iš pradžių ji galėjo gyventi iš savo santaupų, tačiau jos finansai ėmė mažėti, nes ji neturėjo jokių aktyvių pajamų ir turėjo mokėti už būstą, maistą ir gydymą.

Dabar, neturėdama nei darbo, nei jėgų daug ką nuveikti, M. Thompson portalui DailyMail.com sakė, kad kiekviena diena yra "skausmingai nuobodi". 

Dauguma dienų atrodo taip pat: ji pabunda, išgeria keletą vaistų, išgeria maisto pakaitalą ir nueina į tualetą.

Surinkti pakankamai energijos nueiti į tualetą yra "didžiausia mano dienos dalis".

Tada ji atsigula į lovą ir laukia, kol ateis laikas valgyti. Kadaise buvusi profesionali virėja, mėgusi gaminti ir valgyti, M. Thompson tapo "alergiška viskam", o maisto produktai, kuriuos ji gali valgyti, yra riboti. Dažniausiai ji gamina nesūdytą vištieną ir daržoves. 

Tada ji išgeria daugiau vaistų, įskaitant tabletę, kad galėtų užmigti. "Tada atsibundu ir vėl viską kartoju iš naujo".

M. Thompson neturi šeimos ir sakė, kad dėl ligos prarado daugumą draugų. Ji taip pat turėjo atiduoti savo šunį, nes nebegalėjo juo tinkamai pasirūpinti. 

Kartais ji dalyvauja virtualiuose ilgų Covid paramos grupių užsiėmimuose ir slankioja po "Twitter", kad surastų žmonių, atsidūrusių panašioje situacijoje, nes "ten yra žmonių". 

Gerą dieną, sakė M. Thompson, ji kartais gali šiek tiek pasėdėti kėdėje prie kompiuterio, o du kartus per mėnesį pasivaikščioti aplink kvartalą.

DailyMail.com ji sakė: "Mano gyvenimo kokybė sergant šia liga beveik neegzistuoja. Gyvenimo tikrai nėra. Tai nėra geras gyvenimas".

2022 m. gruodį ji kreipėsi į Kanados medicininės pagalbos mirštant programą, kuri leidžia žmonėms nutraukti savo gyvenimą, jei jie serga nepagydoma liga. 

2022 m. liepos mėn. ponia Thompson sakė "CTV News Toronto", kad dėl įtemptų aplinkybių jos sprendimas visų pirma buvo "finansinis svarstymas". 

Nors ji pateikė paraišką dalyvauti programoje, ji sakė šiai interneto svetainei, kad teisiškai negali aptarti jokių kitų detalių apie savo MAiD prašymo statusą.

2016 m. birželio mėn. priimta programa MAiD galėjo kreiptis tik nepagydomomis ligomis sergantys žmonės, kurių natūrali mirtis buvo pagrįstai numatoma - vadinamieji "pirmojo kelio" pacientai. 

Tačiau 2021 m. kovo mėn. teisės aktas buvo atnaujintas, kad atsirastų antrojo kelio pacientai. Jie apibrėžti kaip žmonės, sergantys "nepakeliama" ir "negrįžtama" liga ar negalia, kurių natūrali mirtis negali būti artima.

Praėjusių metų duomenys parodė, kad MAiD mirtį pasirinko 13 241 žmogus, t. y. 31 proc. daugiau nei 2021 m. Tai sudarė vieną iš 20 visų mirčių šalyje.

Prieštaringai vertinama politika, dėl kurios kai kurie nerimauja, kad žmonės žudysis iš nevilties, 2022 m. gruodį buvo dar kartą atnaujinta, todėl 2024 m. kovą žmonės, norintys MAiD nutraukti savo gyvenimą tik dėl psichikos ligos, galės pasinaudoti šia galimybe. 

Kad galėtų gauti MAiD, žmonės turi atitikti visus kriterijus: turėti teisę į vyriausybės finansuojamas sveikatos priežiūros paslaugas; būti ne jaunesni nei 18 metų ir būti laikomi psichiškai kompetentingais; turėti nepataisomą sveikatos būklę - tokią, kuri yra negrįžtama, pažengusios stadijos ir sukelia nepakeliamas fizines ar psichines kančias - pateikti savanorišką prašymą numirti; ir duoti informuoto asmens sutikimą gauti medicininę pagalbą, kad būtų nutraukta jūsų gyvybė.

Yra du metodai, kuriuos MAiD naudoja žmogaus gyvybei nutraukti. Pirmuoju atveju gydytojas arba slaugytojas suleidžia vaistą, kuris sukelia mirtį. Antruoju atveju gydytojas arba slaugytojas paskiria pacientui vaistą, kurį jis pats išgeria.

Vaistai, naudojami MAiD mirties atvejais, dažnai yra vaistai, kuriuos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai jau naudoja kitiems tikslams, tačiau daug mažesnėmis dozėmis, pavyzdžiui, skausmui malšinti, anestezijai ir pykinimui malšinti.

Po pirminės "Covid" diagnozės nustatymo M. Thompson buvo diagnozuotas mialginis encefalomielitas arba lėtinio nuovargio sindromas (ME/CFS), posturalinės ortostatinės tachikardijos sindromas (PoTS) ir putliųjų ląstelių aktyvacijos sindromas (MCAS).

ME/CFS yra sudėtingas sutrikimas, į kurį daugelis gydytojų tebėra skeptiški dėl dviprasmiško apibrėžimo, sunkumų diagnozuoti, nežinomos priežasties ir panašumo į kitus sutrikimus ar kitų ligų šalutinį poveikį. Kai kurie net teigia, kad ši liga neegzistuoja.

Lėtiniu nuovargio sindromu sergantiems pacientams diagnozuojamas sunkus išsekimas, kuris nepagerėja ilsintis šešis mėnesius, o sergantieji sako, kad jie būna tokie pavargę, kad atlikę net paprasčiausius darbus kelias dienas negali grįžti namo.

Nuo šios ligos nėra jokių vaistų.

Jai taip pat buvo diagnozuota POTS - būklė, kai širdies ritmas labai greitai padažnėja atsistojus iš sėdimos ar gulimos padėties. Sergant POTS, organizmas negali palaikyti sveiko kraujo tekėjimo ritmo ir negali išlaikyti pastovaus bei stabilaus kraujospūdžio.

Ši būklė gali sukelti svaigulį, galvos svaigimą, smegenų miglą, nuovargį ir krūtinės skausmą. Tiksli POTS priežastis nėra žinoma, tačiau žmonėms, kurie neseniai sirgo virusine liga, yra didesnė rizika susirgti šiuo sindromu.

Be to, jai buvo diagnozuotas MCAS - būklė, kai žmogui pakartotinai pasireiškia anafilaksijos - sunkios alerginės reakcijos - simptomai. Simptomai: dilgėlinė, žemas kraujospūdis, patinimas ir apsunkintas kvėpavimas.

Sunki anafilaksija gali būti mirtina.

Nors simptomai panašūs į alerginę reakciją, MCAS nesukelia alergija, nors alergijos gydymas, pavyzdžiui, antihistamininiai vaistai ir adrenalinas, gali būti naudingas gydant šią būklę, kai atsiranda simptomų.

Šis sutrikimas taip pat nėra išgydomas.

Apskaičiuota, kad ilguoju Covid serga nuo devynių iki 20 milijonų amerikiečių, tačiau, kaip žinia, jį sunku diagnozuoti, nes dauguma klinikinių diagnostinių tyrimų atrodo normalūs, o pandemijos pradžioje apie jį daug kas nebuvo žinoma. 

Nors milijonai žmonių praneša, kad kenčia nuo šios ligos, ilgąjį Covid sunku diagnozuoti, nes dauguma diagnostinių tyrimų, pavyzdžiui, šlapimo tyrimas ar rentgeno nuotraukos, atrodo normalūs. 

Gydytojai dažnai atmeta pacientus, manydami, kad visa tai tik jų galvoje arba kad jie serga visai kita liga.

Šią ligą sudaro daugybė simptomų, kurie išlieka ir pasveikus po pirminės Covid infekcijos, įskaitant nesiliaujantį nuovargį ir smegenų miglą.

Tačiau rugsėjį paskelbtame tyrime nustatyta, kad žmonių, teigiančių, kad ilgai serga Covid, kraujo tyrimai turi aiškių biologinių skirtumų nuo tų, kurie šia liga neserga.

Tyrime teigiama, kad kraujo tyrimai galėtų būti naudingi nustatant galimus simptomų gydymo būdus, o tai suteiktų vilties tiems, kurie teigia gyvenantys su šia liga.

P.S. elementaru, suluošintas žmogus, nebereikalingas, didelė našta, didelis išlaikymas... o jų galimai bus daugiau... tai reikia ruoštis eutanazijai ir organų donorystei....

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
16.07.2019 laikas 06:59 Receptai Kaip pasigaminti baltyminio kokteilio mišinį namuose?
Sportininkai bei sveikos gyvensenos propaguotojai puikiai žino įvairių baltyminių kokteilių skonį. Šiuos kokteilius labai paprasta susiplakti, jie puikiai pasotina ir padeda atgauti jėgas po treniruotės, pasitarnauja kaip užkandis...

Skaityti daugiau

19.12.2017 laikas 13:08 Receptai Receptai lieknėjantiems (šaltekšnio, kiaulpienių)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: antsvoris. Ingredientai: šaltekšnio žievės, kiaulpienių šaknų, petražolių vaisių, pankolio, pipirmėtės lapų. šaltekšnio žievės, kiaulpienių šaknys, petražolių vaisiai, pankolis, pipirmėtės la...

Skaityti daugiau

21.07.2018 laikas 09:32 Receptai Džiovintos dilgėlių sėklos
Liaudies medicinoje naudojamos visos dilgėlės dalys: lapai, stiebai, šaknys, sėklos. Dilgėlių sėklos turi adaptogeninių savybių, padeda susidoroti su stresu, nuovargiu, endokrininių ligų problemomis, impotencija, skausmu inkstuos...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.01.2025 laikas 22:10 Astrofizikai mano, kad Žemė paėmė Mėnulį iš kitos planetos
Tradiciškai manoma, kad Mėnulis atsirado po didelio susidūrimo su Žeme, tačiau naujas tyrimas, atliktas Pensilvanijos universiteto mokslininkų, siūlo alternatyvų požiūrį. Jie teigia, kad Mėnulis galėjo kilti iš kitos Saulės sistemos vietos ir vėliau ...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 21:55 Gyvenamos planetos galėjo atsirasti anksčiau nei galaktikos, mano mokslininkai
Ilgą laiką astronomai buvo įsitikinę, kad galaktikos atsirado prieš formuojantis planetoms. Tačiau naujausi tyrimai, vadovaujami Danielio Valeno iš Portsmuto universiteto, atskleidžia, kad gyvybės galimybės galėjo egzistuoti ankstyvosios Visatos stad...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:14 Senovės kinų horoskopas: stichijų įtaka jūsų charakteriui
Senovės kinų horoskopas, pasiremiantis penkiomis stichijomis – ugnimi, vandeniu, žeme, medžiu ir metalas – siūlo unikalų požiūrį į asmenybės bruožus ir likimo iššūkius. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gimimo metų paskutinis skaičius gali atskleist...

Skaityti daugiau