- 25.08.2023
- 0.0 Reitingas
- 642 Peržiūrų
- Komentarai
Moterys dažnai dūsauja, kad joms trūksta vyrų dėmesio, sunku susirasti antrąją pusę. Nusiminusios daugelis jų ieško būdų, kaip sunaikinti savo moteriškumą arba paslėpti jį už nesibaigiančių rūpesčių širmos. Jeigu norite suvokti, kiek tebesate moteris (arba būdamas vyras – kiek esate vyras), reikia palyginti save su etalonu. Tikiu, kad jums užteks ryžto įsisąmoninti tuos dalykus, kurie trukdo atsiskleisti jūsų moteriškumui.
Tad štai 26 dalykai, naikinantys moteriškumą:
1. Rutina. Moteris imasi visko, ko nebesugeba patempti, o po to pradeda nerimauti. Nerimas ir pasitenkinimas – nesuderinami dalykai.
2. Perdėtas socialinis aktyvumas. Taip ji stengiasi kompensuoti meilės trūkumą, bet tai neveikia. Moteris turi užsiimti išorine veikla tik laisvu nuo savo pareigų metu ir tik savo malonumui.
3. Bendravimo perteklius. Anapus šeimos, anapus savo komforto erdvės. Moteris turi bendrauti tik su tais žmonėmis, kuriuos ji myli. O vyras turi bendrauti su tais, kurie jo nemyli. Jis vystosi ir bręsta įveikdamas sunkumus. Moteris neturi išeiti iš savo komforto zonos ir užsiimti tuo, kas jai nepatinka.
4. Darbas. Kodėl? Jeigu moteris darbe įveikia sunkumus, ji dirba vyrišką darbą. Net jeigu ji dirba moteriškus darbus, bet skiria jiems pernelyg daug laiko, tai kliudo jai užsiimti namų reikalais. Jeigu darbas moteriai nepatinka, jeigu ji per jėgą ryte keliasi ir eina į darbą, tai reiškia, jog šis darbas ne jai.
5. Kelnės. Tai vyriškas drabužis. Be to, negerai, kai moteris turi skurdų, ribotą arba nemėgstamą garderobą. Taip pat negerai, jeigu ji neturi spintos, kurioje laikytų visus savo drabužius bei aksesuarus. Vyrui spinta nieko nereiškia, o moteriai tai – ištisas pasaulis.
6. Nemoteriška šukuosena. Tai nereiškia, kad ji per trumpa arba per ilga. Nors kuo ilgesnė, tuo geriau. Šukuosena turi būti tvarkinga, išpuoselėta. Trumpas kirpimas praktiškesnis, bet praktiškumas – tai vyriškas žodis.
7. Papuošalų nedėvėjimas. Nemokėjimas naudotis aksesuarais. Vyro pareiga – dovanoti papuošalus, nesvarbu, briliantus ar bižuteriją. Visų galimybės skirtingos. O moteris net rožinį nori turėti paauksuotą.
8. Nesirūpinimas savo kūnu. Reguliaraus fizinio krūvio nebuvimas taip pat žudo moteriškumą, kaip ir kosmetinių procedūrų vengimas.
9. Emocinis uždarumas. Nenoras bendrauti. Moteris draudžia sau reikšti emocijas. Kartais moteris mano, jog turi teisę reikšti tik geras emocijas, bet tai netiesa. Greta jos turi būti žmogus, su kuriuo ji gali reikšti bet kokias emocijas. Isterijos prasideda tada, kai vyras nesiklauso moters arba kai moteris turi įsiklausyti į vyro emocijas. Bet pyktį privalu kontroliuoti, nes pyktis sugriauna santykius.
10. Pomėgių stoka. Pomėgiai yra veikla sielai, neatnešanti pinigų, bet teikianti moralinį pasitenkinimą. Vyras turi žinoti apie moters pomėgius. Jeigu ji mėgsta siūti, reikia nupirkti jai siuvimo mašiną. Jeigu ji mėgsta dainuoti karaokę arba šokti, reikia ją ten nusivesti. O moteris turi suprasti, jog turėti pomėgių normalu, ir skirti jiems savo laiko.
11. Kūrybos stoka. Gėlės, gėlynai, interjerai. Moteris turi gyventi kūrybingai. Ji nori turėti savo visatos dalį, kur reikšis jos kūrybiškumas. Vyras taip pat turi savų darbų namuose, kurių negali atlikti moteris. Kai ateina savaitgalis, jis darbuojasi namie ir nuveikia tuos darbus, kurie susikaupė per savaitę. Jeigu savaitgalį visą dieną gulės lovoje, vyras pradės degraduoti.
12. Mėginimas vadovauti. Moteris gali puikiausiai vadovauti, bet geriau jai to nedaryti, nes tai priešinga moters prigimčiai. Moteris turi būti mūza ir įkvėpėja. Daugumą išorinių reikalų nusprendžia vyras. Pavyzdžiui, moteris pati paprašė kredito, o po to kraustosi iš proto, kaip jį grąžinti. Tokius klausimus turi spręsti tik vyras, o moteriai apie juos geriau išvis nežinoti.
13. Buitinės naštos nebuvimas. Kol ji atliks visus namų ruošos darbus, valys, gamins, padžiaus, palaistys, ji pasijus įsitempusi. Bet jeigu viską namie daro samdoma darbininkė – tai didelė klaida. Moteris privalo turėti moterišką krūvį: tai joga, šokiai ir pan.
14. Konfliktai. Moteris neturi dalyvauti konfliktuose. Ypač konfliktuose su vyrais. Konfliktuodama su vyrais, ji darosi šiurkštesnė.
15. Vyriškos pareigos. Įsukti medvaržčius, perstumdyti baldus, vadovauti įmonei, komanduoti daliniui, uždirbti šeimos išlaikymui, imti kreditus… Visa tai vyriškos pareigos, ir moteris čia neturi dalyvauti.
16. Konkurencija. Moteriška prigimtis nukenčia nuo konkurencijos. Moteris neturi poreikio kovoti, kad būtų pripažinta geriausia. Ji neprivalo įrodinėti esanti geresnė už kitus. Ir nereikia manyti, jog ji gali tapti egoiste, nes šiuolaikinė moteris savęs nemyli, tad galimybė tapti egoiste jai paprasčiausiai negresia.
17. Nepriklausomybė. Savarankiškumas, jėga, moteriškas kontroliavimas, atkaklumas siekiant užsibrėžtų tikslų.
18. Puikybė. Kai moteris mano, kad ji viską gali pati. Arba kai ji bet kurioje situacijoje galvoja: Aš galiu geriau, greičiau, kokybiškiau. O kartais jos puikybė pasireiškia paprastu klausimu: Kodėl turėčiau žemintis ir prašyti?
19. Rezultato siekimas. Kai moteris kelia sąlygas, ji sako: Jeigu nebus to ar ano – man bus blogai. Protinga moteris patenkinta tuo, ką turi. Antraip ji ima manyti, kad gali pati eiti ir pasiimti savo 5 kapeikas. Bet moteris nesijaučia laiminga, kai leidžia sau savo uždirbtus pinigus. Ji jaučiasi laiminga, kai tai vyras daro dėl jos.
20. Pyktis, tiksliau, neteisingai reiškiamas pyktis. Pyktis – tai nuoskaudos išraiška, tai apmaudas ir kitų žmonių teisimas. Apmaudas atsiranda stebint žavinčius dalykus. Moteris prisiriša prie to, kuo ji žavisi, o gauti negali. Todėl reikia kontroliuoti savo jausmus ne tuomet, kai prisirišimas jau įvyksta, o pačioje pradžioje.
21. Mechaniškas gyvenimas. Moteris myli tai, ką daro.
22. Skundai. Moteris nesiskundžia, ji tik kalba apie tai, ką jaučia. O kai ji skundžiasi, tuomet kas nors tampa kaltininku. Skirtumą tarp skundo ir prašymo lemia moters nuotaika.
23. Vyriškos sporto rūšys bei vyriškas laisvalaikio būdas. Žvejyba, krepšinis ir futbolas nepuošia moters.
24. Draugių neturėjimas. Nuoširdžiam bendravimui moteriai reikia būtent moterų.
25. Asmeninio laiko stoka. Laiko sau ir moteriškiems menkniekiams. Moteriai būtina skirti laiko visokiems menkniekiams, o kartais tenka skirti tam ir pinigų.
26. Visaverčio miego stygius. Jeigu moteris vėlai gula miegoti, ji vėlai ir keliasi. Moteris turi turėti visas sąlygas normaliai išsimiegoti, o būtų geriausia, jei ji turėtų atskirą kambarį.
Tegu kiekviena šį tekstą skaitanti moteris įgyja dar daugiau nepakartojamo moteriško žavesio, nors neabejotina, kad kiekviena iš jūsų jau dabar esate nepakartojama ir verta pačių gražiausių sonetų.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau