Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Lapkričio » 8

Kuo daugiau meilės dovanoji, tuo daugiau jos lieka

Kuo daugiau meilės dovanoji, tuo daugiau jos lieka

Žmonės yra kartu tol, kol nori būti kartu. Nei pareiga, nei garbė, nei moralė neprirakins vieno žmogaus prie kito. Kai žmogus nori išeiti, jis paliks ir namus, ir vaikus, ir mirštantį žmogų. Kol norės – liks šalia.

Kai žmogus nori būti kartu, jam nesutrukdys jokie trūkumai. Kai žmogus nori išeiti, jo nesustabdys jokie privalumai.

Kad ir koks negražus ir nepatrauklus esi, atsiras žmogus, kuriam tu patiksi. Kad ir koks geidžiamas ir nuostabus esi, atsiras žmogus, kuris tave atstums.

Jeigu tave atstūmė, tai nieko nereiškia. Tu netampi blogesnis ar mažesnis, iš tikrųjų nieko baisaus nenutinka. Pasaulyje tikrai yra tavo žmogus, ir jis tave priims.

Jeigu tave priėmė, vieną dieną jus išskirs – jeigu ne gyvenimas, tai mirtis. Vertink tai, ką turi, nesigailėk to, ką prarasi, ir nebijok prarasti.

Džiaukis, kad yra žmogus, kuris tau šviečia. Šviesk pats: kuo daugiau šviesos – tuo mažiau baimių, kuo mažiau baimių – tuo mažiau tamsos sieloje.

Lapas, kuris nori grįžti pas medį, gali plaukti prieš srovę ir skristi prieš vėją. Bet medis nepriaugins jo prie senos šakos.

Kuo labiau myli, kuo daugiau meilės atiduodi, tuo daugiau lieka. Jeigu nutinka taip, kad atiduodamas meilę jauti skausmą ar neapykantą, reiškia, kad davei žmogui nuodų šokolado apvalkale. Kažin ar verta reikalauti padėkos už tokią dovaną.

Paleisk. Leisk žmogui būti kažkuo daugiau nei tavo meilės atspindžiu. Ištirpti mylimajame – retas talentas ir neeilinis prakeiksmas. Būk savimi, būk orus, pamiršk apie baimę – ji vis tiek grįš. Tik ne šiandien.

Tikėk. Pasitikėk. Šildyk. Dėkok. Negalvok apie tai, kas gali būti, – tik apie tai, kas yra čia ir dabar, vandenyje ir ugnyje, po žvaigždėmis.

Išeik dar prieš tai, kai mirusi meilė pradės skleisti blogą kvapą. Ateik dar prieš tai, kol geismas pavirs apsėdimu.

Tai, kas nupirkta už pinigus, verta tik pinigų. Tai, kas išmaldauta, išverkta, atimta ir pavogta, vieną dieną bus atimta šimteriopai. Tai, kas duoda iš geros valios, iš širdies, – neįkainojama.

Kaip atpažinti savo žmogų? Labai paprasta. Eisi pirmyn ir susidursi su juo kelio vidury. Jis nežinojo. Tu nekvietei. Jūs susiradote vienas kitą. Ir kad ir kur būtumėte judėję prieš tai, nuo šiol jums pakeliui.

Vmarkus.LT

Įdomus pasaulis:

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale.

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.06.2019 laikas 06:57 Receptai | Patiekalai Vasariškas tortas su braškėmis

Gaivinantis nekeptas vasariškas tortas su braškėmis. Greitas ir skanus!

Skaityti daugiau

30.11.2019 laikas 18:36 Receptai | Patiekalai Geriausia bandelių tešla. Kaip ją pagaminti?
Mano šeima mėgsta kepti bandeles. Jų paruošimui naudoją specialią tešlą. Ji gaminama iš dviejų komponentų: tešlos ir mielių mišinio. Norėdami pasigaminti mielių mišinį reikia 50 ml vandens ir vieno arbatinio šaukštelio cukraus....

Skaityti daugiau

16.06.2019 laikas 11:44 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragaičiai su bananų įdaru

Šie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su baananų įdaru greitai ir labai paprastai pagaminami, puiki idėja užsimanius kažko skanaus. Taigi, paprastai ir greitai pagaminamų sluoksniuotos tešlos pyragėlių receptas. Snanaus!

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
27.02.2024 laikas 22:01 Česnakai nuo parazitų - Ogulovo Čingischano receptas
Čingischano receptą sudaro kas? Jis neturėjo laiko gydyti karių. Juk vyko ordos. Jei paklaustumėte bet kurio veterinarijos gydytojo, nuo ko serga gyvūnai? Veterinaras jums atsakys, kad parazitais. Žmonės serga nuo parazitų. O paprasčiausias vaistas -...

Skaityti daugiau

27.02.2024 laikas 18:15 Finansinis horoskopas visiems Zodiako ženklams 2024 m. vasario 28 d.
Ši diena palanki planuoti ateities žingsnius ir organizuoti savo laiką. Skirkite laiko užduočių sąrašams sudaryti ir susidėliokite prioritetus. Tai padės jums būti produktyvesniems ir efektyvesniems. Sutelkite dėmesį į bendravimą su šeima ir draugais...

Skaityti daugiau

27.02.2024 laikas 10:38 "Nefilimų buveinė" Kinijos kalnuose - senoviniai "žvaigždžių vartai"?
Šį statinį oficialūs kinų istorikai atkakliai vadina "tvirtove", nors visiškai akivaizdu, kad iš tiesų tai nėra tvirtovė. Ji yra kalnuose netoli Hečino miesto Šansi provincijoje ir, kaip bebūtų keista, neturi jokio oficialaus pavadinimo....

Skaityti daugiau