Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Mistinės Vietovės, Anomalinės Zonos » 2023 » Gruodžio » 4

Didžioji Australijos sienos paslaptis

Didžioji Australijos sienos paslaptis

Žiūrint iš palydovo, visa Australija padalinta beveik perpus. Smalsūs turistai, mėginantys juokais prasibrauti per perimetrą, susiduria su rimtomis problemomis. (nuo baudų iki realių kalėjimo bausmių). Žinoma, būtų galima paleisti kvadrokopterį, ar droną už tvoros perimetro, bet deja.

Jį greitai numuš, o nelaimingam smalsiam šios skraidyklės operatoriui gali grėsti rimta kalėjimo bausmė. Įdomi detalė. Pietų Australijoje yra apsnigtų kalnų, ir sniego ten kur kas daugiau, nei per slidinėjimo sezoną iškrenta net Europos Alpėse! Senoviniuose žemėlapiuose Australija vadinama Terra Avstralis ir pažymėta kaip sausumos sritis, sudaranti vieną visumą su Antarktida... Ir galbūt kaip tik čia ir glūdi viena iš didžiųjų ne tik Australijos, bet ir visos mūsų planetos paslapčių... 

Dar praėjusio amžiaus pradžioje Australijoje pastatytas specialus ir milžiniškas beveik 6 tūkst. kilometrų ilgio inžinerinis statinys iki šiol jaudina visos žmonijos protus. Ką iš tikrųjų slepia didžioji Australijos tvora? Kas yra už didžiausios pasaulio užtvaros ir kodėl paprastiems žmonėms griežčiausiai draudžiama įeiti už didžiosios Australijos sienos? 

Didžioji Australijos sienos paslaptis

Australijos valdžia ramina visus smalsuolius, kad milžiniška siena per visą žemyną pastatyta tik tam, kad apsaugotų vietinę fauną nuo laukinių triušių, kačių ir šunų dingo, kurių didžiulė populiacija neva tapo nacionaline problema visiems australams. Tačiau oficiali versija skamba labai neįtikinamai. 

Paprastiems mirtingiesiems griežtai draudžiama įžengti į aptvertą Australijos teritoriją. Didžioji Australijos siena daugelyje vietų yra po aukšta įtampa ir siekia 6 metrus aukščio. Nejaugi tokie mielos išvaizdos Australijos triušiai, katės ir šunys dingo yra tokie pavojingi paprastam žmogui, kad tokią milžinišką užtvarą per visą žemyną ištisą parą turi saugoti sukarinti patruliai be skiriamųjų ženklų?

Didžioji Australijos sienos paslaptis

Ypač netvirta oficiali versija apie Australijos tvorą yra palyginti su tuo, kad milžiniškiausiai pasaulio tvorai nuolat skiriamos milijardinės mokesčių mokėtojų lėšos iš šalies biudžeto. Be to, šią didžiulę tvorą, nusidriekusią per visą Australijos žemyną, pasikartosime, sustiprintai saugo sukarinti patruliai. O paprastiems mirtingiesiems aptvertos teritorijos kelių lygių perimetro ribą peržengti griežtai draudžiama. 

Įdomus faktas. Visa Australija išraižyta smulkesnių maždaug dviejų metrų aukščio tvorų. Ar Australijoje gyvena tokie dideli triušiai ir tokie agresyvūs šunys dingo? Be to, kai kuriose vietose yra net ir triguba tvora... 

Vietiniai Australijos senbuviai turi labai panašių į tiesą legendų, kad neatmenamais laikais praėjimas per šią Australijos teritoriją buvo laisvas, ir visi norintieji galėjo be kliūčių keliauti iki mitinės ledinės Antarktidos sienos, už kurios neva yra Žemės tęsinys ir kiti žemynai. Vadinasi, mūsų Žemė yra kur kas didesnė, bet tai nuo mūsų kruopščiai slepiama? Tačiau tuo Australijos tvoros paslaptys nesibaigia. 

Viename pasaulio žemėlapyje, kuriame, be Australijos žemyno Terra Avstralis, pavaizduotos keistos ir net fantastiškos būtybės, neva gyvenusios praeityje (gal net ir dabar) šiame paslaptingame žemyne. Siame paslaptingame žemėlapyje aiškiai matyti vienaragis, sparnuotas liūtas, vienkupris kupranugaris ir kiti pasakiški padarai. Tos pačios mitinės būtybės, apie kurias kalbama ne tik pasakose, bet ir senovinėse legendose, padavimuose bei metraščiuose. Vadinasi, tai visai ne prasimanymas! Jeigu šiame žemėlapyje pavaizduotas vienaragis ar sparnuotas liūtas, dabar galbūt gyvenantis Australijoje, tai galima spėti, kad ir kiti gyvūnai anksčiau ar dabar gali gyventi uždaroje Žemės dalyje ar kituose žemynuose, į kuriuos kelias eina per Australiją...

Tai kodėl buvo pastatytos aukštos saugomos tvoros Australijoje? Kokią tikrąją informaciją apie pasaulį slepia didžioji Australijos siena? Ir kas iš tiesų gyvena tose žemėse, kurios senoviniuose žemėlapiuose vadinamos Terra Avstralis ir kurios šiandien yra paslėptos nuo smalsių akių? 

Deja, niekur ir jokiomis aplinkybėmis už tvoros nueiti nepavyks. Nebent jūs esate antžmogis... Sieną gerai saugo ginkluoti patruliai be skiriamųjų ženklų. 

Be to, Google Earth palydovinėse nuotraukose tinklaraštininkai visai neseniai aptiko paslaptingus tunelius, jungiančius Antarktidą ir Australiją! 

Vandenyno dugno palydoviniuose vaizduose aiškiai matyti paslaptingos daugiakilometrinės linijos, besidriekiančios giliai po vandeniu nuo Australijos iki Antarktidos. Viena iš konspirologinių versijų teigia, kad šios linijos gali būti veikiantys transporto tuneliai, kuriais naudojasi pasaulinė užkulisinė vyriausybė ir pasaulio galingieji tam tikrais tikslais. Gali būti, tai netgi kažkoks slaptas metro. Žinoma, egzistuoja ir versija, kad ateiviai Žemės planetoje naudojo senovines kasyklas, o šios linijos yra kaip tik senovinės gigantiškos ateivių, kurie neatmenamais laikais išgaudavo resursus mūsų planetoje, technikos pėdsakai. Ir galbūt Didžioji Australijos siena slepia šiuos neįtikėtinus faktus nuo mūsų. Galbūt.

Didžioji Australijos sienos paslaptis

Įdomu, kad uždaruose Australijos interneto forumuose galima rasti neįtikėtinų patyrusių keliautojų istorijų, keliautojų, kuriems vis dėlto vargais negalais pavyko pabuvoti tose uždarose teritorijose už Australijos tvoros. Jie pasakoja apie apleistus miestus vaiduoklius ir tiesius kelius į Antarktidą, apie tai, kad saulė ten, už didžiosios Australijos sienos, gali stovėti viename taške keletą valandų. O paskui staigiai pasitraukti už horizonto arba visai išnykti. Mėnulis ten taip pat gali staigiai priartėti ir tapti keliskart didesniu ar staiga vėl pavirsti normaliu mėnuliu, o dangus ten visai ne žydras giedrą dieną, o žalsvai melsvas ir kartais net skaisčiai melsvas.

Didžioji Australijos sienos paslaptis

Štai vienas iš tokių pasakojimų: „Po trijų dienų kelionės, kurios dalį praleidome po “svetima saule”, pasiekėme tą legendinę ledo sieną. Jos dydis stulbina vaizduotę. Sunku net įsivaizduoti, kokia ji buvo milžiniška. Bet nuostabiausia, kad prie ledinės sienos buvo labai šilta. Stovėjome prie sienos vienais marškinėliais ir šortais. Ir saulė, ta keista svetima saulė, regis, plieskė tiesiai į sieną, bet siena iš viso netirpo. Nors ji buvo padaryta tikrai iš ledo. Tiesa, iš kažkokio keisto ledo. Tamsiai mėlynos spalvos. Tokios ryškios ir sodrios mėlynos spalvos dar nebuvau matęs. Pamėginau paliesti sieną, bet tučtuojau atitraukiau ranką atgal. Tas ledas taip degino pirštų galiukus, kad atrodė, jog pirštus pjausto kažkuo įkaitintu... Pagal žemėlapį, kurį mums pardavė tas vietinis tipas, apie kurį jau esu užsiminęs, po kelių valandų radome praėjimą per ledo sieną. 

Praėjimas atrodė kaip gilus tunelis, kuris, rodos, šiek tiek leidosi žemyn. Su baime ir smalsumu, įjungę žibintus ir neišjungę motociklą, patraukėme į tą paslaptingąjį tunelį, stengdamiesi neliesti to keisto mėlyno, deginančio ledo. Motociklas padėjo užfiksuoti šio urvinio darinio ilgį - odometras parodė mums penkių su puse kilometrų atstumą. Keista, bet vos tik atsidūrėme kitoje ledinės sienos pusėje, išsyk atsirado gyvybė. Ir gyvūnai, ir paukščiai, ir vabzdžiai. Staiga viskas aplinkui atgijo.

Pasaulis pasidarė tikrąja to žodžio prasme kitoks. Vabzdžiai buvo didžiuliai, medžiai kitokie. 

Mums visiškai nepažįstamos gėlės ir augalai. Viskas atrodė visiškai kitaip. Mus pakerėjo to pasaulio grožis ir nežinomybė... Atrodė, kad ir laikas ten eina visai kitaip. Netoliese pamatėme neapsakomo grožio ežerą ir nusprendėme pernakvoti prie šio neįprasto vandens telkinio kitame pasaulyje. Atrodė, kad mums ten niekas negresia. Vis dėlto po nakvynės prie šio pasakiško ežero nusprendėme grįžti namo, nors atrodė, kad ten mums niekas negresia. Artimieji galėjo pradėti nerimauti dėl mūsų. Nuostabu, kad kelionė į namus praėjo taip pat ramiai ir saugiai, kaip ir už Australijos tvoros. Savo kelyje niekur nesutikome jokių žmonių ar sargybinių, kurie galėjo saugoti šį kelią į kitas žemes”. 

Kol kas žinoma tik viena: už Australijos tvoros slepiama kažkas, ko paprastiems mirtingiesiems negalima matyti, žinoti ar net kalbėti apie tai. O visus smalsuolius, ieškančius tiesos apie Australijos tvorą, tiesiog pašalina įvairiais būdais. Vienus įbaugina, kiti nubaudžia, kitus net pasodina, o kitus... na, jūs tikriausiai supratote... Galbūt ir žmonės juodais drabužiais taip pat kažkaip susiję su Australijos tvoros paslaptimi.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
24.10.2019 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai 3 Sveikų Košių Receptai
Košė yra lengvai pagaminamas patiekalas, tinkantis ir pusryčiams, ir vakarienei. Nors šis patiekalas daugeliui gerai pažįstamas ir mėgstamas, visgi apie košes dar yra ko pasimokyti – specialistų teigimu, net ir tokio sveiko maisto...

Skaityti daugiau

18.06.2019 laikas 10:47 Receptai | Patiekalai Purūs kotletukai vakarienei iš cukinijos
Tokį skanėstą iš cukinijos tu vargu ar kada ragavai! Purūs kotletukai vakarienei. Skanaus!

Skaityti daugiau

13.09.2018 laikas 16:34 Receptai | Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuo laringito
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Laringitas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo laringito, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaista...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau