Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorija » 2023 » Gruodžio » 14

Skelbtos istorijos: Jėzus gimė ne gruodį, o birželį?

Skelbtos istorijos: Jėzus gimė ne gruodį, o birželį?

Astronomai nustatė Kalėdų žvaigždės, pasak Biblijos, atvedusios tris išminčius pas Jėzų, pasirodymo laiką. Paaiškėjo, kad Kalėdos turėtų būti švenčiamos birželį, rašo telegraph.co.uk. Apskaičiavę laiką, kada prieš 2 tūkst. metų virš Beatliejaus pasirodė žvaigždė, astronomai padarė išvadą, kad Kristus gimė ne gruodžio 25, o birželio 17 d.

Jie tvirtina, kad Kalėdų žvaigžde greičiausiai pavadintas Veneros ir Jupiterio planetų suartėjimas. Planetos atsidūrė taip arti viena kitos, kad ryškiai sušvito tarsi viena žvaigždė.

Jei astronomai neapsirinka, Jėzus gimė ne po Ožiaragio, kaip manyta, o po Dvynių ženklu.

Australų astronomas Dave’as Reneke’as, pasinaudodamas sudėtinga kompiuterine įranga, pažymėjo tikslią dangaus kūnų poziciją ir sudarė nakties dangaus žemėlapį, kaip jis būtų turėjęs atrodyti virš Šventosios žemės prieš 2 tūkst. metų.

D. Reneke’as teigia, kad išminčiai tikriausiai interpretavo planetų suartėjimą ir sušvitimą kaip lauktą ženklą ir vedini žvaigžde palaikyto švytėjimo, kaip rašoma Biblijoje, nuėjo į tvartelį Betliejuje, kuriame gimė Kristus.

Remdamasis Mato evangelija, D. Reneke’as akcentavo planetų suartėjimą, kuris įvyko Liūto žvaigždyne birželio 17 d. 2 a. pr. Kr.

Astronomijos dėstytojas sakė: „Mūsų turima įranga gali atkurti tikslų nakties dangaus prieš kelis tūkstančius metų vaizdą. Prieš 2 a. pr. Kr. dvi planetos priartėjo prie pat viena kitos ir sušvito tarsi viena. Netvirtiname, kad tas švytėjimas buvo Kalėdų žvaigždė, tačiau toks aiškinimas turi tvirčiausią pagrindą iš visų. Kiti aiškinimai nesutampa su turimais faktais“, – sako jis.

„Planetų švytėjimą trys vyrai galėjo palaikyti ženklu. Jie tikrai galėjo pamanyti, kad sušvito ryški žvaigždė“, – tvirtina tyrėjas.

„Astronomija – tikslus mokslas, galime tiksliai nustatyti planetų buvimo vietą. Jos (planetos) rodo, kad planetų suartėjimas ir yra legendinė Kalėdų žvaigždė“, – sako jis.

Pasak D. Reneke’o, visuotinai manoma, kad Jėzus gimė gruodį, tačiau jis galėjo gimti ir kitu laiku. „Neturime tikslo menkinti religijos. Mūsų teorija tik patirtina, kad Rytuose tuo laiku buvo pastebėtas ryškus objektas“, – tvirtina mokslininkas.

Anot astronomo, žmonės dažnai pyksta, kai mokslas maišomas su religija. Šiuo atveju tai gali sustiprinti žmonių tikėjimą.

Anksčiau būta teorijų, kad pasirodžiusi žvaigždė buvo sprogstanti žvaigždė supernova ar kometa. Tačiau astronomo D. Reneke’o teigimu, teorija apie planetų suartėjimą – įtikinamiausias paaiškinimas.

O, ką jūs manote?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.09.2018 laikas 08:01 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo nemigos

Nemiga liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo nemigos, nemiga, receptai nuo nemigos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vai...

Skaityti daugiau

04.11.2019 laikas 21:36 Receptai Super drėgnas šokolado pyragas be kiaušinių
Minimalus produktų kiekis, laiko ir ant stalo turite nuostabų drėgną šokoladinį pyragą be kiaušinių!

Skaityti daugiau

25.07.2019 laikas 12:25 Receptai Lietiniai su varške
Gaminame namuose. Lietiniai su varške. Prieš tiekiant lietinius iš abiejų pusių apkepiname aliejuje. Lietiniai su varške tiekiami su grietine, grietine ir mėgstama uogiene ar sviesto ir grietinės padažu. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.06.2024 laikas 07:47 Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…
Mano sesuo Kristina pagimdė vaiką ir tiesiog išnyko, palikusi jį mums. Nei žinutės, nei pinigų, tik vienas raštelis: „Ne tokio gyvenimo aš norėjau!“ Mes su mama rūpinomės jos dukra. Pavadinome ją Marija.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:31 Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebe...

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:24 Miško įveisimas ne miško žemėje: ką svarbu žinoti?
Keletą pastarųjų metų yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo privačioje žemėje nori įveisti mišką. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) atkreipia dėmesį, kad asmenys, norintys įveisti mišką savo turimoje ne miškų ūkio žemėje (pvz., žemės ūkio žemėje, ...

Skaityti daugiau