- 18.01.2024
- 0.0 Reitingas
- 587 Peržiūros
- Komentarai
Toksikozė - ne problema
Beveik kiekviena moteris, kuriai teko nešioti kūdikį, vienaip ar kitaip pažįsta toksikozę. Žinoma, kiekvienai ji būna skirtinga - kai kurios jaučia lengvą negalavimą, o kai kurios ima rimtai gailėtis, kad ryžosi gimdyti (žinoma, šiek tiek perdedu - jokia kančia negali nustelbti džiaugsmo, kai po širdimi jauti kūdikį, bet kartais toksikozė būna tiesiog baisi). Panašiai nutiko ir mano jaunesnei seseriai. Buvo gaila žiūrėti į ją. Pirmaisiais mėnesiais buvo tiesiog žalia, negalėjo žiūrėti į maistą, kas pusvalandį bėgiojo į tualetą. Ir, svarbiausia, matau tokias kančias, gaila jos, bet niekuo negaliu padėti. O pasirodo, galiu.
Visai atsitiktinai išsikalbėjau su savo buvusia bendraklase, kuri (anksčiau to nežinojau) jau ne pirmus metus dirba moterų konsultacijoje. Ji man patarė receptą, kuris gali padėti nėščiosioms geriau jaustis toksikozės metu: 3 g melisų žolės ir 8 g medetkų žiedų užpilti 300 ml verdančio vandens, palaikyti apie valandą. Vartoti po 1/4 stiklinės 3 kartus per dieną prieš valgį mėnesį.
Sesers ilgai įkalbinėti nereikėjo. Atrodo, ji tiek prikentėjo, jog buvo pasirengusi padaryti bet ką, kad jaustųsi geriau, juolab kad rekomendaciją pateikė specialistė. Po savaitės vartojimo sesė ėmė jaustis daug geriau. Žinoma, toksikozė visiškai neišnyko, bet tai buvo niekis, palyginti su ankstesne būsena. Mergina pradėjo normaliai valgyti ir pykino ją jau daug rečiau. O parašyti jūsų žurnalui nusprendžiau todėl, kad pati išgyvenau šią būseną, ir neseniai prieš mano akis iškilo labai ryškus pavyzdys. Juk daug tokių pačių nelaimingų jaunų mamų kankina panašios problemos. Galbūt kuri nors iš jų perskaitys mano patarimus, pasinaudos ir jausis geriau.
Padės Palaso karpažolė
Užbaikalėje auga legendinis augalas - Palaso karpažolė. Jos šaknys panašios į garsųjį usūrinį ženšenį. Pažeista ji išskiria deginančias sultis, todėl rinkti ir apdoroti Palaso karpažolių šaknis reikia ypatingo atsargumo ir įgūdžių. Patekusios ant odos šios sultys sukelia nudegimus, uždegimus, pūsles.
Užbaikalės liaudies medicinoje šie augalai nuo seno vartojami kaip stimuliuojanti ir vidurius laisvinanti, kraują valanti ir organizmo imuninę sistemą atstatanti priemonė. Palaso karpažolėmis gydomos įvairios ligos: adenoma, prostatitas, impotencija ir daug kitų ligų.
Nuo nevaisingumo (moterų ir vyrų)
15-20 g šilinių gvazdikų su smulkinti, užpilti 0, 5 1 degtinės, 10 dienų laikyti tamsioje vietoje, perkošti. Gerti po 1 valgomąjį šaukštą 3 kartus per dieną, likus 30 minučių iki valgio. Užgerti 1 valgomuoju šaukštu vandeniu.
Nuo prostatos adenomos
15-20 g gegužraibių sutrinti miltelius, užpilti 0, 5 1 degtinės, 2 savaites laikyti tamsioje vietoje. Periodiškai supurtyti, paskui perkošti ir gerti po 30-40 lašų 3 kartus per dieną, likus 20-30 minučių iki valgio. Nuo šios ligos taip pat padeda leuzėjos, kriaušlapės, žiemės.
Šios žolelės - ne nėsčiosioms
Kai kurių vaistinių augalų nerekomenduojama vartoti nėščioms moterims - jie gali sukelti nepageidaujamų pokyčių tiek moters organizme, tiek vaisiaus vystymesi. Yra toks nemalonus poveikis kaip teratogeniškumas - poveikis besivystančio vaisiaus fiziniams parametrams.
Teratogeniški gali būti kai kurių rūšių ženšenis, visų rūšių pelynai, retai receptuose sutinkama amerikinė fitolaka. Hormonų pokyčius, kai vyrauja estrogenai, gali išprovokuoti anyžiai, dobilai, liucernos, saldymedis, didelės šalavijų dozės, apyniai. Nepalankiai gimdos raumenis veikia bazilikai, verbenos, raudonėliai, mira, kadagiai, žvaginės, aviečių lapai, kiečiai, sukatžolės, vaistinės ramunėlės, čiobreliai. Šių vaistažolių ir šaknų nėštumo metu geriau nevartoti.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau