Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Vasario » 2

Kaip išvalyti aurą: pats sau gydytojas

Kaip išvalyti aurą: pats sau gydytojas

Auros sąvoka vis dažniau patenka į žmonių gyvenimą ir žodyną. Ir ne be priežasties. Rytų filosofija, nors ilgą laiką ir buvo nepažįstama Vakarų visuomenei, tačiau buvo neįmanoma nepripažinti fakto: talpesnio termino eteriniam žmogaus spinduliavimui apibūdinti vis dar reikia ieškoti. O kaip kitaip vienu žodžiu išreikšti visą žmogaus energetinio apvalkalo turinį? Ko gero, aura yra geriausias apibrėžimas šiems tikslams. Ir dabar mūsų amžininkai visiškai apeliuoja į šią sąvoką. Staiga viskas susiklostė ne taip, kažkas negerai su savijauta, tapo sunku susidoroti su stresu? - Išvada daugeliui dabar akivaizdi: būtina išvalyti aurą.

Energetinė tarša: iš kur?

Kas galėjo nutikti? Matyt, kažkas subtiliojoje struktūroje sutriko. Kažkur, tikriausiai, per daug jausmų užvaldė, kažkur dvasinės jėgos persitempė, kažkur, galbūt, persistengė jūsų kūnas ar protas. Tai galėtų būti gedimo subtiliojoje plotmėje priežastis. Štai kaip tai veikia: žmogaus fiziniai, emociniai ir protiniai išgyvenimai palieka pėdsaką jo subtiliajame "skelete", o iš ten pasekmės būtinai grįžta atgal į kūno, išgyvenimų ir minčių lygmenį. 

Žodžiu, subtiliajame lygmenyje kažkas nutiko ne taip, nes neigiami poslinkiai tapo pastebimi fizikoje. O auroje tai neabejotinai atsispindi, kas matančiajam bus suvokiama kaip tamsi dėmė ar neskaidrumas toje vietoje, kur yra problema.

Kaip išvalyti žmogaus aurą: geriausia praktika

Šiandien vis mažiau žmonių kreipiasi į gydytojus. Mūsų laikais, kai kadaise slaptos žinios laisvai skverbiasi į mases, tai dažnai tampa nereikalinga. Juk gydymo potencialą, kaip šiandien tikina daugelis mistikų, turi beveik kiekvienas, o kiekvienas žmogus turi visą arsenalą žinomų metodų, kurių pagalba aurą galima išvalyti patiems, ypač jei savo biolauko šviesoje radote pažeidimų, kurie sukelia tik diskomforto jausmą ir nedidelius negalavimus. Priešingu atveju, jei stresai ir gyvenimo dramos rimtai paaštrino jūsų sveikatą, rekomenduoju pirmiausia pasikonsultuoti su gydytoju, kuriuo pasitikite. Mano subjektyvia nuomone, nėra prasmės atsisakyti šiuolaikinės medicinos pasiekimų, jei turite rimtų sveikatos problemų. Be to, medikų patarimai niekaip nesutrukdys jūsų tolesnei dvasinei praktikai.

Priminsiu, kad aura yra šviesos kodas, t. y. bendros biologinio lauko būklės rezultatas. Kitaip tariant, klasikinis auros valymas reiškia ne tiek susitelkimą į pačią aurinę spinduliuotę, kiek į tuos centrus, kurie susiję su šios spinduliuotės kokybe.

Yra metodas iš priešingos pusės, per darbą su pačia aura, toliau papasakosiu apie jį. Taigi, auros valymas namuose: keli veiksmingi metodai:

1. Kvėpavimas čakromis

Norėdami išvalyti aurą nuo energetinių teršalų, kvėpuokite su savo energetiniais centrais. Norėdami tai padaryti, susikoncentruokite į tam tikrą čakrą. Tada įsivaizduokite, kaip įkvepiant ji prisipildo grynos energijos, o iškvepiant - iš jos išeina energijos atliekos, blokai ir įtampa. Atlikite 7-12 kvėpavimo ciklų kiekvienai iš septynių čakrų.

2. Eikite į gamtą

Yra daugybė auros valymo technikų, kurias galima atlikti gamtoje, tačiau papasakosiu apie savo mėgstamiausią - bendravimą su medžiais. Norėdami išvalyti savo aurą, pasirinkite medį, kuris jums atrodo patraukliausias. Rinkitės vadovaudamiesi siela, o ne akimis. Prieikite prie jo, pasisveikinkite (galite tai pasakyti garsiai, galite sakyti sau) ir paprašykite, kad jis padėtų jums apsivalyti nuo energetinio užterštumo. Kai pajusite sutikimą (tai gali būti ženklas: paukščio klyksmas, vėjas ir t. t. arba vidinis balsas), prieikite arčiau, palieskite kamieną delnais. jei jaučiate norą, galite visiškai atsiremti į kamieną ir apkabinti jį rankomis. Tada užmerkite akis ir pajuskite, kaip pamažu susiliejate su šiuo medžiu. Jūs tampate viena su juo. Dabar pajuskite, kaip jūsų išeikvota energija leidžiasi žemyn - į žemę palei šaknis. O iš viršaus į jus plūsta tyros šviesos srautas - šviežia energija, kuri užpildo atsilaisvinusią jūsų energetinio kokono erdvę. Kai pajusite, kad jūsų aura jau pakankamai švari, baigkite praktiką. Būtinai padėkokite medžiui už pagalbą. Taip pat galite palikti dovanėlę gamtos dvasioms kaip padėkos ženklą. Tai gali būti kepiniai, grūdai, riešutai, džiovinti vaisiai.

(žinoma, geriausias būdas klausytis garsus tikroje, gamtoje, nes įrenginiai pakeičia dažnius)

3. Žvakės kontempliacija (didelis susikaupimas, susitelkimas, susimąstymas)

Šis auros valymo būdas padės ne tik atnaujinti žmogaus energiją, bet ir išvalyti erdvę nuo negatyvumo. Norėdami tai padaryti, užsidekite baltą arba bažnytinę žvakę, atsisėskite priešais, bent 30 cm atstumu ir pradėkite kontempliaciją. tiesiog žiūrėkite į degančią žvakės dagtį. Galbūt jums kils kokių nors minčių ar jausmų. Neslopinkite jų, bet ir neprisiriškite prie jų. Tarp jų bus tokių, kurios sukėlė jūsų energetinę nesėkmę. Leiskite jiems tiesiog sudegti šioje valančioje liepsnoje. Kontempliuoti galima iki 10-15 minučių per dieną. Praktiką galima kartoti kasdien, kol pajusite savo būklės pagerėjimą.

4. Švytintis kokonas - papildoma technika

Jei turite gerai išvystytą vaizduotę ir mėgstate vizualizavimo praktikas, šis auros valymo metodas skirtas būtent jums. Norėdami jį atlikti, susiraskite nuošalią vietą, užimkite stovimą padėtį, pėdos turi būti maždaug pečių plotyje. Įsitikinkite, kad aplink jus nėra jokių daiktų, esančių ištiestos rankos atstumu ir galinčių jums trukdyti. 

Dabar įsivaizduokite savo švytintį kokoną. Jis gražus ir įvairiaspalvis, spindi vaivorykštiniu spindesiu. Tada pradėkite "skenuoti" savo kokoną. Kai kur pastebėsite patamsėjimų ar drumstumų, kai kur jis atrodys plonas ar trapus. Kai kuriose vietose galime aptikti net skylių ar kiaurymių. Tada pradėkite derinti šiuos nelygumus sklandžiais rankų judesiais. Išvalykite savo kokoną nuo nešvarumų, švelniai užgydykite skylutes. Važiuokite ir braukite delnais palei vidinę savo biolauko sienelę, kol visiškai ją sutvarkysite. Ypač probleminėse vietose sulaikykite dėmesį.

Kaip išvalyti aurą namuose

Aura apsėda ne tik gyvus objektus. Ezoterikai įsitikinę, kad negyvosios gamtos objektai ir net patalpos taip pat turi aurą. Ir jų aura taip pat gali būti šviesi ir tamsi, t. y. prisotinta neigiamos energijos.

Kas sukelia patalpų auros užterštumą? - Konfliktai, kivirčai ir dramos, kadaise vykusios šiuose namuose, biure ar kambaryje. Taip, iš tiesų net ir sunkios emocinės būsenos žmogaus buvimas gali prisotinti erdvę, kurioje jis yra, neigiama energija. Dėl šios priežasties patalpose taip pat reikia išvalyti aurą. O tai taip pat galima padaryti keliais būdais.

1. Uždekite žvakę

Vėl grįžtame prie valomosios ugnies elemento galios. Norėdami greitai išvalyti patalpos aurą nuo negatyvumo, paimkite naują baltą arba bažnytinio vaško žvakę, uždekite ją ir leiskite jai sudegti iki galo. Sudegusią žvakę galite užkasti į žemę. Didesnio efekto pasieksite, jei prieš tai virš žvakės perskaitysite užkeikimą, pavyzdžiui, šį:

O, ugnies stichija. Tu esi apsivalymas ir gydymas. Prašau tavęs išvalyti šią erdvę nuo neigiamų energijų ir pripildyti ją šviesos bei malonės. Amen.

Jei reikia išvalyti namų ar biuro aurą, nebus nereikalinga su žvake pasivaikščioti palei visas kambario sienas prieš laikrodžio rodyklę. Ypatingą dėmesį atkreipkite į kampus. Paprastai būtent kampuose užsilaiko neigiama energija.

2. Auros valymas maldomis

Nesvarbu, kokias maldas pasirinksite. Galite rinktis mėgstamiausias arba tas, kurios šiuo metu jums arčiau širdies. Skaitant maldas svarbiausia ne žodžiai, o būsena, į kurią žmogus patenka. Taigi šis metodas padeda išvalyti kambario aurą per savo sielos šviesą. Šis metodas geras dar ir todėl, kad jo pagalba nušausite du zuikius vienu šūviu: sutvarkysite savo energiją, o kartu su ja ir kambario energiją.

3. Muzika, skirta kambario aurai valyti

Kai kurios garso vibracijos turi nuostabų valomąjį poveikį. Ir tai galima panaudoti tiek žmogaus aurai, tiek būsto aurai valyti. Šiam tikslui reikia kuriam laikui įjungti palankią muziką.

Kokia muzika padės išvalyti aurą? - Galingų harmonizuojančių savybių turi varpai, dainuojantys dubenys, arfa ir smuikas. Galite rinktis bet kokius ausiai malonius šių instrumentų kūrinius. Taip pat padės Volfgango Amadėjaus Mocarto, Antonijaus Vivaldžio kūriniai ir Franzo Šuberto "Ave Maria". (Žinoma, muzikos klausymas turėtų skambėti 432 Hz. garsu. Todėl, geriausias būdas išeiti į gamta... natūralūs garsai sklinda būtent šiuo dažniu... technika, ją iškraipo).

Ką gi, dabar jūsų magiškų praktikų taupyklėje yra visas kompleksas metodų, kurie padės jums išlaikyti jūsų subtilių planų grynumą. Tikiuosi, kad šis straipsnis jums buvo naudingas. Rašykite savo atsiliepimus ir klausimus komentaruose, pasidalykite šiuo straipsniu su draugais ir šeimos nariais ir būkite laimingi!

Iki pasimatymo, mieli skaitytojai!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.07.2019 laikas 10:15 Receptai Mėsos blyneliai, kuriuos gaminu daugelį metų vietoje bandelių
Toks receptas jus išgelbės, jei nemėgstate ilgai stovėti prie viryklės, tačiau tuo pačiu neatsisakant skanaus maisto. Blyneliai išeina labai sultingi, švelnūs ir labai skanūs!

Skaityti daugiau

07.08.2019 laikas 22:07 Receptai Skanūs blynai iš cukinijos ir varškės
Skanūs ir naudingi blyneliai su traškia plutele, kurie patiks visai šeimai. Yra daugybė jų paruošimo receptų, šiandien mes norime pasiūlyti savąjį. Paprasta ir skanu.

Skaityti daugiau

09.11.2019 laikas 15:11 Receptai Karka Aluje. Čekų Receptas Su Medumi Ir Garstyčiomis

Gaminti karką galima tamsiame arba šviesiame aluje. Bet tamsiame ji gaunasi aštresnio „vyriško“ skonio, o baltame – švelnesnė. Ir būtinai reikia kepti karką iki charakteringos rusvos plutelės. O patiekti tokią...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau