Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (741) Komentarų: (0) (01.04.2017 - 09:02)

Liaudies medicina: vampyrai ir donorai

Turbūt visiems žmonėms yra tekę girdėti apie vadinamuosius vampyrus, o kai kuriems net “savo kailiu patirti” jų galią. Kodėl vieni žmonės siurbia energiją, o kiti ją atiduoda?

Kaip vyksta šis procesas? Į tokius klausimus bando atsakyti įvairių sričių specialistai: bioenergetikai, gydytojai, liaudies medicinos atstovai ir astrologai.

Apiplėšimas be fizinio kontakto

Taip vampyrizmą linkę vadinti bioenergetikai. Vampyro išsekintas žmogus apatiškas, dirglus, nenori valgyti, skundžiasi nuovargiu, energijos stoka ir galvos skausmais. Vampyrai savo tikslą gali pasiekti dviem būdais: arba įsiskverbę į “aukos” energetinį lauką (energetinis užpuolimas), arba siurbdami jos energiją (energetinis vampyrizmas). 

Liaudies medicina: vampyrai ir donorai

Energetinė ataka yra dažniausiai pasitaikanti ir labiausiai kenkianti sveikatai. Žmogų supa nuolat judanti energija, kuri įsiskverbia į jo organizmą ir pasišalina iš jo, suformuodama aplinkui fizinį kūną energinį apvalkalą, vadinamąją aurą. Fizinis kūnas, organizmo energija ir aura labai tampriai susiję tarpusavyje: kuo aukštesnio dažnumo srovės dalyvauja energijos apykaitoje ir kuo harmoningiau jos pasiskirsčiusios, tuo žmogus sveikesnis ir tuo patvaresnė jo aura.

Energinės atakos metu neigiamas krūvis (pavyzdžiui, įniršis) įsiskverbia į žmogaus energinį apvalkalą ir staiga sutrikdo jo auros elektromagnetinių potencialų balansą. Dėl to “užpultasis” pasijunta silpnas ir apatiškas. 

Neigiamas krūvis nesukelia ligos, bet sukuria sąlygas jai vystytis. Jeigu ataka trumpa, o puolamas žmogus nestokoja energijos, tai jo aura greitai normalizuojasi. Bet jeigu ataka ilgalaikė (arba atakos kartojasi labai dažnai), o žmogaus energija silpnoka, jis ilgainiui gali rimtai susirgti.

Vampyrai neturi neigiamo krūvio, kuris galėtų įsiskverbti į žmogaus energinį apvalkalą. Jie paprasčiausiai išsekina ir susilpnina savo auką. Vampyrai dažniausiai būna egocentrikai. Jie negali (ir nenori) imti energijos iš aplinkos, todėl semiasi jos iš kitų žmonių. Kartais jie nė patys nesuvokia, kad naudoja svetimą energiją. Jie tik jaučia poreikį bendrauti (dažniausiai gražbyliauti, kalbėti apie savo jausmus, geranoriškumą) su žvaliais, energingais, sveikata trykštančiais žmonėmis. Tačiau šie su jais pabendravę jaučiasi dirglūs, išsekę fiziškai ir dvasiškai.

Dažnai bendraujant su vampyru, susilpnėja organizmo apsauginės jėgos ir pradeda kamuoti ligos. Ypač pavojingas vampyro poveikis organizmui šaltuoju metų laiku, kai trūksta saulės energijos, gryno oro ir vitaminų.

Be energinės atakos ir vampyrizmo pasitaiko ir natūralusis disonansas, kai nemalonumas jaučiamas tik dėl pašnekovų skirtingų biolaukų. Tokiais atvejais jie nepelnytai kaltina vienas kitą vampyrizmu.

Energijos dalybos

Liaudies medicinos atstovų teigimu, vieni žmonės turi daug gyvybinės energijos, o kiti - mažai. Tie, kuriems trūksta energijos, jaučia poreikį bendrauti su tais, kurių energija liejasi per kraštus. Toks bendravimas malonus ir vieniems, ir kitiems. Todėl šių žmonių negalima pavadinti vampyrais ir aukomis. Paprasčiausiai silpnieji pasisemia energijos iš stipriųjų, šiems padėdami atsikratyti energijos pertekliaus, kuris, kaip ir trūkumas, gali pakenkti sveikatai.

Tuo tarpu bendrauti su “tikru vampyru” aukai nėra malonu, nes jis siurbia energiją ir nesant jos pertekliaus. Toks bendravimas labai vargina, todėl auka stengiasi jo išvengti.

Rezonansas ir tarpusavio pasikeitimas

Astrologai linkę manyti, kad yra vampyrų ir donorų, kurie reikalingi vieni kitiems: vieniems būtina pasisemti energijos, o kitiems - atiduoti jos perteklių. Tokiu būdu tarp šių žmonių susikuria teigiamas rezonansas.

Yra žmonių, kurie praranda savo energiją net nebendraudami su vampyrais. Taip atsitinka dėl vidinio disbalanso arba nesugebėjimo priimti energiją bei ją teisingai panaudoti. Šiuo atveju atiduodant energiją vampyrui susikuria neigiamas rezonansas.

Vampyrizmas - tai aktyvus pasikeitimas energijomis
Taip linkę tvirtinti kai kurie vampyrizmu besidomintys gydytojai. Pasak jų, pasikeitimas energijomis (vampyrizmas) gali būti sąmoningas ir nesąmoningas. Vienintelė kliūtis vampyrui yra fizinį kūną supantis energetinis apvalkalas, vadinamoji aura, pro kurią labai sunku prasiskverbti (tokia kiekvieno žmogaus apsauga pasirūpino Gamta).

Vampyras nelinkęs eikvoti savo energiją ir ardyti aurą, todėl ieško lengvesnio kelio. Jis bando prasiskverbti pro čakras, arba vadinamuosius energinius vartus, šiaip jau reikalingus energijos apykaitai.

Vampyras instinktyviai ar specialiai visuomet taikosi į tuos vartus, sukeldamas aukai nemalonius pojūčius.

Apsauga nuo vampyrų

Kiekvienas žmogus iš prigimties turi stiprią apsaugą nuo energijos “vagių”. Tai - jo energinis laukas. O dabar jau žinomos ir specialios apsauginės technikos, kurias prireikus galima panaudoti.

Liaudies medicina: vampyrai ir donorai Pavyzdžiui, jaučiant neigiamą poveikį arba stengiantis jo išvengti, patartina įsivaizduoti save stovint stikliniame cilindre, kurio viršus siekia debesis, o apačia susmegusi į žemę maždaug 30 cm. Šis paprastas apsaugos būdas nėra labai efektyvus.

Manoma, kad kur kas efektyvesnė “nejudama plėvelė”. Reikia atsisėsti, rankas padėti ant kelių, o kojas stipriai priglausti vieną prie kitos ir įsivaizduoti, kad energija kaupiasi saulės rezginyje, o po to jos perteklius sklinda į aplinką, suformuodamas aplink kūną tvirtą apvalkalą. Visas mintis reikia sutelkti būtent į tą apvalkalą, kad vampyrui nepavyktų pro jį prasiskverbti.

Susigrąžinti jėgas po vampyro “antpuolio” padeda kontrastinis dušas (jį visada baigiama šalta vandens srove) ir energingas greitas šokis.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: Bioenergetika, aura, Energiją, sveikatos patarimai, liaudies medicina, apvalkalas

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Medicinos naujienos
Daug žadantis atradimas: vėžines ląsteles pavertė sveik...

JAV mokslininkai atrado būdą, kaip išgydyti krūties, plaučių, šlapimo pūslės ir daugelio kitų rūšių vėžį. Jiems pavyko perpro...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Dantų balinimas! Tik 2 natūralūs ingredientai (video)...

Ši video pamoka parodys, kaip balinti dantis. Žemiau vaizdo pamoka apie tai, kaip balinti dantis vos per tris minutes, naudojan...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Natūralus vaistas Okra nuo diabeto rastas!...

Didžiausias atradimas! Natūralus vaistas nuo diabeto rastas! Dabar jums nereikia vartoti insulino kiekvieną dieną!

...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šios sultys gali sustabdyti astmos priepuolius...

Jei jūs sergate astma, šis straipsnis gali palengvinti jūsų sveikatos būklę. Astma sukelia lėtinis uždegimas ir bronchų susto...

Užsienio spauda / Paranormal news
Huge Wooden Structures Mystify Forest Officials In New Mexic...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunės žiedai)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Obuolių nuoviras gydo užkimimą...
Užsienio spauda / Paranormal news
RENDLESHAM: US commander feared attack after UFO fired lase ...
Užsienio spauda / Paranormal news
Insider Exposes The Reality Of The Alien Presence!...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Gudobelės žiedai ir vaisiai gydo širdies ligas...
00:01:39

Mėnulyje aptiktas ateivių laivas? Alien Ship on the Lunar Su... 0

00:03:40

Kaukazo kalnuose buvo nufilmuota milžiniška «medūza» 1

00:00:59

Kanados miške girdimi baisūs garsai 1