Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Vasario » 4

6 pasitikinčios savimi moters požymiai

6 pasitikinčios savimi moters požymiai.

Mano mėgstamiausia tema - apie pasitikėjimą savimi. O taip yra todėl, kad jis yra pagrindinis veiksnys, lemiantis, ar moteris gali gyventi tokį gyvenimą, kokį planuoja, ar tikisi pritarimo, bijo kritikos ir eina kartu, kad tik susitaikytų.

Pasitikėjimas savimi - tai būsena, kai moteris pasitiki savimi, savo gebėjimais, mąsto optimistiškai ir tiki savo galimybėmis.

Paimkime santykius su vyru. Ar pasitikėjimas savimi yra būtinas? Žinoma. Kitaip tuščioje vietoje atsiranda pavydas, norisi jį kontroliuoti, tikrinti telefoną ir nuomones apie kitas moteris.

Arba karjera. Pasitikėjimo savimi reikės darbe? Žinoma! Kad ir kaip stengtumėtės, visada iškils tas darbuotojas, kuris gali įrodyti, kad to nusipelnė, todėl užtikrintai pareiškia apie save kolektyve ir prieš viršininkus.

Žinodama, kokią svarbią įtaką pasitikėjimas savimi turi užimamai padėčiai visuomenėje, atrinkau jums 6 požymius, galinčius parodyti, kad moteris pasitiki savimi:

1. Ji gerai jaučiasi savo kailyje. Pasitikinti savimi moteris jaučia, kad jos išorinė ir vidinė būsena atitinka jos asmenybę. Ji gali būti kitokia bet kuriuo gyvenimo etapu ir tai jos netrikdo.

2. Ji nesiekia kitų pritarimo. Pasitikinti savimi moteris nesistengia visiems įtikti ir neieško kitų pritarimo. Ji elgiasi pagal savo įsitikinimus ir nebijo reikšti savo nuomonės.

3. Ji nelygina savęs su kitais. Pasitikinti savimi moteris nesieja savo savigarbos su tuo, ką daro kiti žmonės. Ji nelygina savęs su jais ir priima save tokią, kokia yra.

4. Ji gali viskam pasiruošti ir išspręsti bet kokias problemas. Pasitikinti savimi moteris nebijo iššūkių ir yra pasirengusi bet kokioms iškilusioms problemoms. Ji turi motyvacijos ir išteklių, reikalingų bet kokiai problemai išspręsti.

5. Ji nebijo išreikšti savo poreikių. Pasitikinti savimi moteris žino savo poreikius ir nebijo jų išsakyti kitiems. Ji taip pat nori patenkinti kitų poreikius, kad sukurtų abipuse pagarba grindžiamus santykius.

6. Ji pasitiki savo santykiais. Pasitikinti savimi moteris nekenčia nuo priklausomybių ir pirmenybę teikia sveikiems, subalansuotiems santykiams.

Jei moteris pastebi, kad yra nepasitikinti savimi, ji gali pasinaudoti tokiais požymiais, kad taptų labiau pasitikinti savimi.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.09.2019 laikas 06:42 Receptai Aguoniniai lietiniai blynai su įdaru

Išplakite kiaušinius ir 4 šaukštus cukraus, sumaišykite su grietine, aguonomis, cinamonu, pienu ir miltais (kad nebūtų gumuliukų). Iškepkite lietinius kaip paprastai, palaukite, kol truputį atvės ir suminkštės. Tuo tarpu pasida...

Skaityti daugiau

21.09.2019 laikas 14:39 Receptai Pieniškos dešrelės bulvių tešloje

Tai nuostabi vakarienė, svečiams atradimas, jei jie netikėtai užsuks pas jus. Galimas dalykas, jums šis patiekalas bus antras iš mėgstamiausių patiekalų, po kiaušinienės. Žinoma, čia tik idėja, galite į bulves įdėti įvairius pr...

Skaityti daugiau

15.10.2019 laikas 21:42 Receptai Minkšti sausainiai su obuoliais pusryčiams
Nuostabus desertas – saldūs obuolių sausainiai. Paruošimas labai lengvas. Idealiai tinka kasdieniams pusryčiams ar priešpiečiams. Šis receptas yra lengvas ir greitai paruošiamas, užtuks tik 30 minučių ir minkšti sausainiai bus ja...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau