Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Vasario » 7

Kodėl žmonės dažnai išsiskiria, kai atsiduria sunkiose ir sudėtingose gyvenimo aplinkybėse

Kodėl žmonės dažnai išsiskiria, kai atsiduria sunkiose

Kad ir kaip būtų keista, bet dabar aiškiai pastebima tendencija, kad šeimos ir įsimylėjėlių poros toli gražu ne visada susivienija, kaip turėtų būti, iš pirmo žvilgsnio, ir priešingai - gali išsiskirti. Bet taip yra tik tuo atveju, jei žmonės tiesiog nemyli vienas kito, t. y. patys santykiai jau seniai "išgyveno", bet žmonės vis dar iš inercijos gyveno po vienu stogu, pavyzdžiui, "dėl vaikų".

O dabar, kai staiga suprato, kad galima taip numirti ir nejausti naujos meilės ir šilumos bangos iš tikrai brangaus ir tau artimo žmogaus, - pasidarė dar baisiau, kilo stiprus ir nenugalimas noras tai padaryti laiku, o iš čia ir skyrybos, iš pirmo žvilgsnio labai stiprių ir net laimingų porų. Bet visa tai buvo tik fasadas, už kurio ilgą laiką nieko nebuvo, štai kur esmė.

Būna ir taip, kad sunkiomis ir net kritinėmis bei gyvybei pavojingomis aplinkybėmis, priešingai, norisi meilės, apkabinimų ir apskritai paprasto, bet aiškaus supratimo, kad nesi vienas ir kad kažkam tikrai esi reikalingas. Tokiu metu taip pat atsiranda daug naujų porų, taip pat sudaroma daug santuokų, o jose gyvenantys žmonės tikrai labai džiaugiasi sukūrę savo porą. Jie labai džiaugiasi, kad rado vienas kitą net tokiu sunkiu ir sudėtingu metu.

Tačiau tos poros, kurios buvo tikrai stiprios ir kuriose tikrai buvo ir yra meilė, ištikimybė ir pagarba vienas kitam, jos neišyra, o priešingai - dar labiau sustiprėja, ir net priverstinis išsiskyrimas ir išbandymas nežinia kokiu atstumu nesugeba "nužudyti" ir sunaikinti šių jausmų, o tik dar labiau juos užgrūdina.

Jie jau tiek daug patyrė kartu, kad dabar dar labiau vertins vienas kitą ir savo meilę. Taip pat dažnai poros, kurios dvejojo ir dar nebuvo visiškai tikros dėl savo jausmų, tokių bandymų dėka jau viską tiksliai supranta, t. y. jie jau aiškiai žino, ar galiausiai išsiskiria, ar myli vienas kitą ir nenori bei negali būti atskirai, ir tada susituokia.

Todėl, kad ir koks atvejis dabar būtų, nuoširdžiai linkiu jums atrasti save ir iš tikrųjų pajusti, kaip jus myli ir kaip nuoširdžiai jie jus myli mainais. Juk abipusiškumas - jis visada buvo ir bus bet kokių santykių pagrindas. Sėkmės jums!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
02.09.2019 laikas 13:19 Receptai Nuostabi mėsa su sūriu! Visada mažai, kiek be gamintum!

Skanu ir originalu! Pasigaminkime namuose skanius kepsnelius su fetos sūrio įdaru. Gaunasi labai skanūs ir dideli.

Skaityti daugiau

07.09.2018 laikas 08:54 Receptai Liaudiški patarimai Niežų gydymui

Niežai liaudies medicinoje, Niežai, liaudiškomis priemonėmis, patarimai nuo niežų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

04.07.2019 laikas 17:53 Receptai Vištienos sparneliai saldžiarūgščiame padaže

Gaminame. Vištienos sparneliai saldžiarūgščiame padaže. Kol vištienos sparneliai keps, dubenyje sumaišome medų, kečupą, sezamo aliejų, actą bei išspaustą česnaką. Šiuo padažu užpilame tik iš orkaitės ištrauktus, dar karštus, sp...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau