Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2024 » Vasario » 10

CDC bomba: 'Mirtinų širdies priepuolių rizika smarkiai išaugo po COVID vakcinacijos'

Mirtinų širdies priepuolių rizika smarkiai išaugo po COVID dūrio

CDC mokslininkai paskelbė triuškinančią ataskaitą, kurioje perspėjama, kad po skiepijimo mRNA COVID vakcina smarkiai išauga mirtino širdies priepuolio ar insulto rizika.

Nerimą keliančioje ataskaitoje teigiama, kad po COVID skiepo miokardito rizika yra 133 kartus didesnė.

Mirtinų širdies priepuolių rizika smarkiai išaugo po COVID dūrio

Expose-news.com praneša: Tyrime, kurį atliko JAV Ligų kontrolės centro (CDC), taip pat kelių JAV universitetų ir ligoninių mokslininkai, buvo nagrinėjamas skiepijimo "Pfizer-BioNTech" ir "Moderna" gaminamais produktais poveikis.

Tyrimo autoriai naudojo duomenis, gautus iš CDC VAERS pranešimų sistemos, kurie buvo kryžmiškai patikrinti siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų CDC pateiktą miokardito apibrėžtį; jie taip pat pažymėjo, kad, atsižvelgiant į pasyvų VAERS sistemos pobūdį, tikėtina, kad praneštų atvejų skaičius nepakankamai atspindi šio reiškinio mastą.

Buvo ištirti 1626 miokardito atvejai ir rezultatai parodė, kad Pfizer-BioNTech produktas buvo labiausiai susijęs su didesne rizika: 105,9 atvejo milijonui dozių po antrojo vakcinos švirkšto 16-17 metų amžiaus grupėje vyrams ir 70,7 atvejo milijonui dozių po antrojo švirkšto 12-15 metų amžiaus grupėje vyrams. 18-24 metų vyrų amžiaus grupėje taip pat nustatytas gerokai didesnis miokardito atvejų skaičius tiek "Pfizer", tiek "Moderna" produktų atveju (atitinkamai 52,4 ir 56,3 atvejo milijonui dozių).

Mirtinų širdies priepuolių rizika smarkiai išaugo po COVID dūrio

Tyrimo metu nustatyta, kad vidutinis laikas iki simptomų pasireiškimo buvo dvi dienos, o 82 proc. atvejų buvo vyrai, kas atitinka ankstesnių tyrimų duomenis. Apie 96 proc. susirgusiųjų buvo hospitalizuoti, dauguma jų gydyti nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo; 87 proc. hospitalizuotų asmenų simptomai išnyko iki išrašymo iš ligoninės.

Duomenų peržiūros metu du pranešimai apie jaunesnių nei 30 metų amžiaus žmonių mirtį nuo galimo miokardito vis dar buvo tiriami ir nebuvo įtraukti į atvejų skaičių.

Tarp simptomų, apie kuriuos buvo pranešta, buvo šie: krūtinės skausmas, spaudimas ar diskomfortas (89 %), dusulys (30 %), nenormalūs EKG rezultatai (72 %) ir nenormalūs širdies magnetinio rezonanso tyrimo duomenys (72 %).

Tyrimo autoriai pažymėjo, kad miokarditas po vakcinacijos, atrodo, praeina greičiau nei tipiniais virusų sukeltais atvejais; tačiau, atsižvelgiant į tai, kad vakcinacija nebelaikoma patikimu būdu išvengti COVID infekcijos, neaišku, ar tai turi kokią nors konkrečią reikšmę COVID vakcinacijos sąnaudų ir naudos analizei, ypač atsižvelgiant į nedidelę komplikacijų riziką po koronavirusinės infekcijos amžiaus grupėje, kuriai labiausiai gresia su širdimi susijusios komplikacijos po vakcinacijos.

Atsižvelgdama į gausybę tyrimų, patvirtinančių skiepų ir miokardito ryšį, CDC pradėjo aktyvią paauglių ir jaunų suaugusiųjų priežiūrą, kad stebėtų jų pažangą po skiepijimo įvykus su širdimi susijusiems incidentams. Tačiau ilgalaikių rezultatų duomenų dar nėra.

Tuo tarpu Amerikos širdies asociacija ir Amerikos kardiologų kolegija pataria, kad miokarditu sergantys žmonės nuo trijų iki šešių mėnesių turėtų susilaikyti nuo varžybų sporto ir atnaujinti intensyvią fizinę veiklą tik gavę normalius EKG ir kitų tyrimų rezultatus. Be to, jie pataria atidėti tolesnes mRNA vakcinos dozes.

Mirtinų širdies priepuolių rizika smarkiai išaugo po COVID dūrio

Apibendrindami tyrimo autoriai pažymi, kad miokardito rizika po COVID-19 vakcinų, kurių pagrindas - mRNA, padidėjo įvairiuose amžiaus ir lyties sluoksniuose ir buvo didžiausia po antrosios vakcinos dozės paaugliams ir jauniems vyrams, ir kad ši rizika turėtų būti vertinama atsižvelgiant į COVID-19 vakcinacijos naudą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Neskaitau... propogantiniu žiniasklaidų, tik klausymas... ką jie užgiedos... po šio tyrimo... Ką jie rašė viskas buvo melas... kam iš viso skaityti jų tokias nesąmones... gal jie tiki? Na, o jei tiki, gal jau kai kurie yra kitame pasaulyje....
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.06.2019 laikas 11:58 Receptai | Patiekalai Labai skanūs Žagarėliai
Gaminame. Žagarėliai Į dubenį mušame kiaušinį, suplakame, pilame kefyrą, dedame grietinę, cukrų, vanilinį cukrų, druską ir išmaišome. Miltus sumaišome su kepimo milteliais, dalimis sijojame į dubenį ir maišome, kol bus galima min...

Skaityti daugiau

01.11.2017 laikas 17:22 Receptai | Patiekalai Morka, pienas gydo bronchitą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Morka, Pienas

Skaityti daugiau

21.08.2018 laikas 10:13 Receptai | Patiekalai Vaistažolių mišiniai žaizdoms gydyti

Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Žaizdos liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai žaizdoms gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, receptai žaizdoms...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau