Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Vasario » 17

Biblija, Annunakiai, Nirbiru ir planeta X

Biblija, Annunakiai, Nirbiru ir planeta X

Pastaruoju metu padaugėjo save vadinančių "ateivių pasiuntinių" prognozių ir pareiškimų, skelbiančių didelius pokyčius Žemėje.

Nors kai kas šias pranašystes gali atmesti kaip grynas spekuliacijas, svarbu apsvarstyti galimą planetos dydžio objekto, artėjančio prie mūsų planetos, poveikį.

Negalima nekreipti dėmesio į pastarojo meto orų pokyčius, pražūtingus žemės drebėjimus, dažnas neregėto stiprumo audras ir staiga padidėjusį ugnikalnių aktyvumą. Dėl šių reiškinių kyla klausimų apie nežemiškų būtybių egzistavimą ir jų įtaką mūsų planetai.

Per visą žmonijos istoriją būta įrodymų, kad nežemiškos būtybės prisidėjo prie mūsų vystymosi ir pažangos. Urvų piešiniuose, senovės hieroglifuose ir viduramžių paveiksluose vaizduojama tai, ką mes laikome tipiškais lėkštės ar cigaro formos NSO.

Šių atvaizdų negalima lengvai atmesti; jie liudija kažką neįprasto. Be to, Biblijos mitų tyrinėjimas leidžia padaryti įdomių atradimų.

Manoma, kad istorijos, užrašytos apie 200 m. pr. m. e., perpasakoja daug senesnius pasakojimus, kuriems jau tūkstančiai metų. Šumerai, užrašę šias istorijas trečiajame tūkstantmetyje prieš Kristų, pateikia vienus išsamiausių pasakojimų apie pasaulio sukūrimą ir ankstyvosios Mesopotamijos įvykius.

Tačiau mūsų religija pagrįsta visuomenė dažnai manipuliuoja istoriniais pasakojimais ir juos iškraipo pagal savo interesus.

Ne paslaptis, kad į Konstantino laikų kanonizuotą Biblijos versiją nebuvo įtrauktos kai kurios svarbios knygos, pavyzdžiui, Gnostikų ir Tomo knygos. Šios knygos buvo išbrauktos arba dėl to, kad tuo metu buvo neprieinamos, arba dėl to, kad prieštaravo Konstantino norimai žinutei, kuria jis siekė sustiprinti savo, kaip imperatoriaus, valdžią. Pažymėtina, kad įvairios krikščionių konfesijos naudoja skirtingas Biblijos versijas, kai kuriose iš jų šios "rastos knygos" yra įtrauktos, o kitos ir toliau neigia jų autentiškumą.

Dabar darykime prielaidą, kad Biblijoje aprašyti įvykiai iš esmės yra tikri. O kas, jei Senajame ir Naujajame Testamentuose aprašyti įvykiai iš tiesų įvyko, tačiau daug anksčiau, nei įprasta manyti?

Yra tvirtų įrodymų, kad piramidės pradėtos statyti maždaug 11 000 metų prieš Kristų. Nors šiuolaikinės technologijos gali tiksliai atkartoti šiuos statinius, kyla klausimas: kaip jie buvo pastatyti tuo metu, kai žmonės daugiausia vertėsi žemdirbyste ir gyvulininkyste?

Panašiai ir majų pažangios astronomijos ir astrologijos žinios, kurias liudija itin tikslus jų kalendorius, pranoksta jų tariamas žinias apie žvaigždes.

Šiuos pažangių technologijų pavyzdžius mūsų istorijoje mokslininkai dažnai ignoruoja arba atmeta, bijodami profesinės reakcijos ir kritikos.

Nenoras tyrinėti netradicines teorijas kyla iš baimės nukrypti nuo pagrindinės mokslo krypties ir susigadinti karjerą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.11.2017 laikas 09:20 Receptai Arbata slopinanti karščiavimą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: avietės vaisiai, liepos žiedai, triskiautis lakišius, raudonėlis, raktažolė, varnalėšos šaknys, juoduogio šeivamedžio žiedai

Skaityti daugiau

16.06.2019 laikas 20:43 Receptai Minkštos varškės spurgos

Senas labai skanių, minkštų varškės spurgų receptas. Gaminame. Varškės spurgos.

Skaityti daugiau

25.08.2018 laikas 17:45 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo svaigulio

Svaigulys liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo svaigulio, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau