Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2024 » Vasario » 21

Kurią kūno dalį vonioje prausiate pirmiausia, daug ką pasako apie jūsų charakterį

Štai ką tai reiškia!

Kurią kūno dalį vonioje prausiate pirmiausia, daug ką pasako apie jūsų charakterį

Jei esate moralus ir doras žmogus, higieną laikote labai svarbiu savo kasdienio gyvenimo aspektu. Tai gali reikšti, kad kiekvieną rytą prausiatės po dušu ruošdamiesi būsimai dienai. Galbūt net jau esate nusistatę tam tikrą maudymosi tvarką.

Tačiau turėtumėte žinoti, kad tai, kaip maudotės, gali daug ką pasakyti apie jūsų asmenybę. Tai, kaip maudosi vienas žmogus, nebūtinai sutampa su tuo, kaip tai daro kiti.

Galbūt nepastebėjote, bet paprastai maudydamiesi vonioje, judate link tam tikros kūno dalies. O pasąmonės lygmeniu kūno dalis, kurią pasirenkate praustis pirmiausia, gali daug pasakyti apie tai, koks jūsų charakteris.

Ir jei jums įdomu, kokią įtaką jūsų maudymosi įpročiai gali turėti jūsų asmenybei, tiesiog skaitykite toliau iki šio straipsnio pabaigos. Sužinokite, kokie asmenybės bruožai ir savybės susiję su tuo, kurią kūno dalį renkatės praustis pirmiausia.

1. Veidas

Jei esate iš tų žmonių, kurie iškart po maudynių vonioje pradeda plauti veidą, vadinasi, tai šį tą apie jus pasako. Esate žmogus, kuriam patinka rūpintis savo 5 pagrindiniais pojūčiais - skoniu, kvapu, lytėjimu, rega ir klausa. Tai reiškia, kad jums rūpi, kaip jus mato kiti žmonės ir kaip jus suvokia kiti.

Todėl norite užtikrinti, kad visada rūpintumėtės savo veidu. Žinote, kad tai pirmas dalykas, kurį žmonės pamato į jus pažvelgę. Dažnai jaučiate nerimą galvodami apie tai, kaip jus vertina kiti žmonės.

2. Rankos ir kojos

Jei išsimaudę iš karto atsigręžiate į savo galūnes, tikriausiai esate labai kuklus, paprastas ir žemiškas žmogus. Jūsų galūnės yra jūsų stiprybės ir atsparumo simbolis. Tačiau tai taip pat rodo, kad esate labai subalansuotas ir nepasiklystate įvykių šurmulyje.

Esate labai balsingas ir visada mėgstate laisvai reikšti savo nuomonę - tiek fiziniais gestais, tiek žodiniais pareiškimais. Esate gyva siela, o jūsų energija atrodo beribė.

3. Asmeniniai organai

Labai įdomu, kai pirmiausia prausiate savo intymias kūno dalis, nes dauguma žmonių, įsivaizduodami jus duše, galvoja ne apie tai. Esate labai drovus ir santūrus žmogus. Tiesą sakant, galite būti toks drovus, kad net galite turėti savivertės problemų.

Jums sunku pakovoti už save. Tačiau taip pat sugebate priversti aplinkinius jaustis patogiai savo draugijoje.

4. Krūtinė

Jūs jaučiatės pasitikinti savimi, kai įžengusi į dušą iškart griebiatės už krūtinės. Greičiausiai labai gerai jaučiatės savo odoje, kai maudydamiesi vonioje pradedate šveisti krūtis. Esate žmogus, mėgstantis tiesiogiai reikšti savo mintis ir nuomonę. Taip pat esate labai pragmatiškos prigimties.

Esate labai nepriklausomas ir žmones dažnai įkvepia jūsų savarankiška asmenybė. Esate į tikslą orientuotas žmogus, kuris visada atkakliai siekia to, ko nori.

5. Plaukai

Jei vos tik įžengę į dušą iš karto išsiplaunate plaukus, neabejotinai esate apsėsti tvarkos, struktūros ir disciplinos. Maudotės vadovaudamiesi principu "nuo viršaus iki apačios". Ir tą struktūrą nešiojatės su savimi į kasdienį gyvenimą.

Taip pat esate labai praktiški. Turite labai tvirtą nuomonę apie įvairius dalykus ir esate tvirtai įsitikinęs, kad jūsų protas yra vienas didžiausių jūsų turtų. Labai stengiatės rūpintis savo smegenimis. Ir niekada nevengiate pasidalyti savo nuomone su kitais žmonėmis.

6. Pečiai ir kaklas

Tikriausiai esate vienas iš sunkiausiai dirbančių žmonių, kokius kada nors gyvenime teko pažinti. Priežastis, kodėl pirmiausia kreipiate dėmesį į kaklą ir pečius, yra ta, kad šios kūno dalys dažnai patiria didžiausią įtampą. Esate įsitempę, nes nuolat esate įsitempę ir sunkiai dirbate.

Be to, esate neįtikėtinai konkurencingas ir visada norite būti priekyje visų kitų. Visada norite turėti pranašumą prieš konkurentus.

7. Nugara

Esate žmogus, kuris saugo savo nugarą... tiesiogine prasme. Jums labai sunku pasitikėti kitais žmonėmis. Paprastai nemėgstate taip greitai ir lengvai įsileisti kitų žmonių į savo gyvenimą. Taip gali būti dėl praeityje patirtos traumuojančios išdavystės patirties.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
14.12.2017 laikas 15:14 Receptai – Patiekalai Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Inkstus. Ingredientai: kadagio uogų, rugiagėlių žiedų, vaistinės šventagaršvės.

Skaityti daugiau

05.09.2018 laikas 13:58 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai odos alergijos gydymui

Odos alergija liaudies medicinoje, Odos alergija, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo odos alergijos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

26.10.2019 laikas 14:16 Receptai – Patiekalai Labai Skanūs Sausainiai Iš Varškės

Skanūs, sluoksniuoti, paprastai pagaminami naminiai sausainiai nė vieno nepaliks abejingu. Greit paruošiami ir be jokių problemų.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau