Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Spalio » 16

Kaip nustatyti žmogaus charakterį pagal valgį?

Mums taip tik atrodo, kad mes viską žinome apie save. Kiekvienas žmogus - tai atskiras pasaulis, kurį reikia pažinti visą gyvenimą. Apie kažkokius charakterio bruožus mums papasakos artimieji ir draugai, kažką savyje mes pastebime patys, kažką nustatyti padeda įvairūs psichologiniai testai. Psichologą teigimu, nemažai apie žmogaus charakterį gali papasakoti ir jo mėgiami patiekalai. Daugelis mūsą kasdien valgome sriubas ir kitus patiekalus: bulves, makaronus, salotas, tačiau yra produktą, kuriuos mėgstame labiau. Būtent, šie produktai gali nemažai papasakoti apie žmogaus charakterį.

GYVULINĖS KILMĖS PRODUKTAI

XIX amžiuje buvo atlikti bandymai su balandžiais, kurie buvo suskirstyti į dvi grupes. Vienus balandžius šėrė virta mėsa, o kitus - žirniais. Netrukus mokslininkai pastebėjo, jog tie balandžiai, kuriuos šėrė mėsa, tapo peštukais, o tie, kuriuos šėrė žirniais, liko ramūs.

Mėsa

Mėsą labiau mėgsta aktyvūs, kartais net ir agresyvūs žmonės, kurie visada žino, ko jiems reikia. Tai - lyderiai iš prigimties, gana dažnai užimantys vadovaujančius postus. Mėsos mėgėjai neretai būna tiesmukiški, nervingi ir nesukalbami, tačiau turi ypatingo žavesio ir charizmos. Tiesa, šie žmonės nepakenčia kritikos, juos labai žeidžia stresas. Įsimylėję šie žmonės būna labai atkaklūs, kol pasiekia savo tikslą.

Liesa dešra

Liesos dešros mėgėjai dažnai būna labai malonūs žmonės, apie kuriuos sakoma, jog juos „galima dėti net prie žaizdos“.

Šašlykas ir kepta gabale mėsa

Taip paruoštą mėsą mėgsta impulsyvūs ir aistrinti žmonės, kurių aistra labai greitai užgęsta. Šie žmonės nemėgsta pripažinti savo klaidų ir atsiprašyti. Jie - aistringi, temperamentingi, tačiau tuo pat metu ir dosnūs. Šie žmonės labai vertina savo laisvę: yra savarankiški ir aktyvūs, gyvenime turintys didelių ambicijų.

Vištiena ar kalakutiena

Vištienos ir kalakutienos mėgėjai - šeimyniški žmonės, kurie vertina tradicijas ir namus. Šie žmonės labai myli savo tėvus, vaikus ir artimuosius. Jiems labai svarbus yra jaukumas ir komfortas. Dažniausiai vištienos ir kalakutienos mėgėjai - geri, nuoširdūs ir švelnūs žmonės.

Pieniškos dešrelės ir dešros

Tiems, kas mėgsta šiuos produktus, nuolat trūksta laiko, todėl jų gyvenime, santykiuose su žmonėmis ir net namuose trūksta tvarkos, nuolat vyrauja chaosas. Tai - kūrybiški, laisvę mėgstantys ir žingeidūs žmonės, nepakenčiantys bet kokio sąlygiškumo. Šie žmonės mėgsta nuotykius ir keliones, gali valandų valandas žaisti jiems patinkančius kompiuterinius žaidimus ar skaityti jiems patikusią knygą.

Jūros produktai

Jūros produktų mėgėjai - skrupulingi ir kruopštūs žmonės, kurie atsakingai vertina ne tik savo darbą, bet ir poreikius. Šie žmonės - labai ramūs, atsakingi, visur ir visada sugebantys išlaikyti pusiausvyrą.

Jiems svarbūs tarpusavio santykiai, draugystė, šeimyninės vertybės; jie yra visada ištikimi savo partneriams. Gana dažnai šie žmonės būna uždari, mažakalbiai, tačiau vertinami ir mylimi darbe. Šie žmonės gali tapti vidutinės grandies vadovais.

Sūris

Teigiama, jog sūrių mėgėjai - patikimiausi, altruistiško charakterio žmonės. Šie žmonės linkę į kompromisus bei sugebantys nusileisti kito nuomonei.

Pienas ir pieno produktai

Pieno ir pieno produktų mėgėjai - geraširdžiai, švelnūs, mokantys bendrauti ir atviri žmonės. Jiems patinka rūpintis kitais žmonėmis, tačiau rūpinasi ir sava šeima myli ne tik vaikus, bet ir naminius gyvūnus. Pieno ir pieno produktų mėgėjams reikalinga didelė šeima. Darbe šie žmonės yra jautrūs ir lengvai pažeidžiami; jiems būtinas švelnumas, dėmesys, jie turi jaustis saugūs.

Kefyras ir kiti rūgštūs pieno produktai

Kefyrą ir rūgščius pieno produktus mėgsta aktyvūs, savarankiški ir viską mėgstantys kontroliuoti žmonės. Kefyro ir rūgštaus pieno mėgėjai tampa „kietais“ lyderiais.

Žuvis

Dauguma tų, kurie mėgsta žuvį, yra ramūs, sugebantys išlaikyti pusiausvyrą žmonės. Šie žmonės dėmesingi, taktiški, nemėgstantys sukelti nerimo ir nepatogumų aplinkiniams žmonėms. Tai - geri draugai ir ištikimi partneriai, su kuriais galima bendrauti labai ilgai. Šie žmonės visur ir visada mėgsta idealią tvarką.

ĮVAIRAUS SKONIO MAISTAS: SALDUS, SŪRUS, RŪGŠTUS

Kartais norisi sūraus, kartais -saldaus ar aštraus maisto. Apie ką byloja tokie pomėgiai?

Saldumynai

Saldainių, pyragaičių ir kitų saldumynų mėgėjai nori numalšinti žalingąjį streso poveikį. Ledus, šokoladą, tortus su kremu renkasi meilės stygių jaučiantys suaugę žmonės ir vaikai. Džemus, saldžius traškučius mėgsta kaprizingi, tačiau labai malonūs žmonės, kurie yra tampriais saitais susiję su šeima. Tiesa, šie žmonės neretai kenčia dėl meilės ir nesupratimo stygiaus. Šiems žmonėms bet koks ginčas ar barnis - didžiulė problema.

Sūrus maistas

Mėgstantys sūrų maistą žmonės gali suvokti, jog viskas jų gyvenime nėra idealu. Tačiau dėl įgimto tingumo jie neskuba keisti susidariusios padėties. Sūrų maistą mėgsta ir nesi-jaučiantys laimingi bei pernelyg įsitempę žmonės.

Rūgštus maistas

Rūgštų maistą renkasi pesimistai ir dažnai dėl smūlkmenų įsižeidžiantys žmonės.

Aštrus maistas

Aštrų maistą mėgstančios moterys yra jautrios, o vyrai - užsispyrę ir neprognozuojamo charakterio bei elgesio. Be to, šie žmonės neretai būna labai nekantrūs. Šie žmonės mėgsta plaukti pasroviui, yra egoistai. Liaudyje šiuos žmones vadina vėjavaikiais. Šių žmonių temperamentas gali sužavėti, todėl neretai jie būna puikiais meilužiais, tačiau, trūkstant aštrių pojūčių, jie linkę į išdavystę. Šie žmonės mėgsta darbą, kuriame gausu komandiruočių.

Riebus maistas

Riebaus maisto mėgėjai gyvena čia ir dabar, todėl negalvoja apie ateitį. Šie žmonės neturi mirties baimės ir stengiasi, kad kiekviena diena jiems būtų šventė. Šie žmonės mėgsta dideles kompanijas, nori mėgautis gyvenimu, todėl jokių malonumų neatsisako.

Mėsainiai

Mėsainių ir kito greito maisto mėgėjai - yra nepriklausomo charakterio, maištininkai. Šie žmonės, net ir suaugę, visą gyvenimą išlieka vaikais. Jie - labai energingi ir viską labai greitai darantys žmonės. Šie žmonės nepakenčia rutinos, juos nervina „laiko tempimas“. Tai gana dirglūs ir įžeidus žmonės, tačiau, nepaisant to, jie pritraukia priešingos lyties atstovų dėmesį, nes yra žavūs.

SVEIKOS MITYBOS FANAI

Šie žmonės mėgsta maistą troškinti garuose ir be druskos. Deja, dažniausiai jie serga kokia nors lėtine liga. Apie šiuos žmones teigiama, jog jie yra nuobodūs, pavydūs, nekantrūs ir pernelyg kategoriški.

AUGALINĖS KILMĖS PRODUKTAI

Gydytojai ir dietologai pataria gausiau valgyti daržovių, vaisių ir žalumynų, o kokia šių produktų įtaka žmogaus charakteriui? Beje, gydytojai pabrėžia, kad nėra sutikę nei vieno labai sėkmingo vegetaro. Visiškas mėsos atsisakymas gali sukelti bendrą kūno silpnumą, kraujyje sumažinti hemoglobino lygį, sutrikdyti žarnyno veiklą. Jei gausiai (o ne vien tik) valgysite augalinio maisto, tai - pliusas, nes tokio maisto mėgėjai rečiau serga virškinamojo trakto ligomis, nes jų imuninė sistema yra pakankamai stipri.

Vaisių ir daržovių mėgėjai - labai judrūs ir aktyvūs, mėgstantys sportą, besidomintys dvasiniu tobulėjimu žmonės. Tai - savimi pasitikintys, darbštūs ir pragmatiški, psichiškai stabilūs žmonės, kurie gali gana ramiai išspręsti bet kurias problemas ir rasti kompromisą. Šie žmonės lengvai randa naujus draugus ir vos ne tuoj pat pamiršta skriaudas. Šie žmonės mėgsta mokytis, todėl jiems nėra sunku pakeisti profesiją.

Pomidorai

Pomidorus mėgsta dosnūs ir atlapaširdžiai žmonės.

Švieži agurkai

Šviežius agurkus mėgsta jautrūs žmonės.

Keptos bulvės

Keptos bulvės - mėgiamas nuoširdžių ir ištikimų žmonių maistas.

Vaisiai

Vaisius mėgstantys žmonės savo sieloje yra vaikai. Jie - inteligentiški, drovūs, kūrybiški žmonės, dažniausiai nei negalvojantys apie karjerą. Šie žmonės labai jautriai jaučia aplinkinį pasaulį, taktiški, tačiau tuo pat metu ir mėgstantys pasiginčyti žmonės. Vaisių mėgėjai mėgsta gyvenimą ir jo malonumus.

paranormal.lt

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 19:59 Alžyre gausiai sninga
Po žiemos audros Alžyre užklupo sniegas.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 19:56 Šiaurės Ispaniją užklupo smarkus snygis: daugiau nei 60 cm per 6 valandas
Šiąnakt Ispanijos šiaurėje gausiai snigo - vos per 6 valandas iškrito daugiau nei 60 cm sniego. Labiausiai nuo sniego nukentėjo Navaros, Larreso, Hueskos ir Aragono miestai.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau