Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Vasario » 27

Nėštumo testai senovės Egipte buvo iki 85 proc. tikslūs

Nėštumo testai senovės Egipte buvo iki 85 proc. tikslūs

Šį testą, užfiksuotą graikų, romėnų ir arabų, naudojo egiptiečių moterys, o iš senovės Egipto šis metodas paplito visame pasaulyje.

Keista, bet nėštumo testo pagrindai išliko tokie patys iki šių dienų. Kaip ir šiuolaikiniai testai, egiptiečiai nėštumui nustatyti naudojo moters šlapimą.

Jie turėjo veiksmingą būdą palyginti miežių ir kviečių augimo spartą, laistydami juos šlapimu ir lygindami su kontroline grupe. Jei šlapimu laistyti grūdai sudygdavo greičiau, tai reiškė nėštumą.

Mokslinis paaiškinimas - šlapime esantis steroidinis hormonas estrogenas skatina augalų augimą. Šiuolaikiniai mokslininkai mano, kad šiuo metodu nėštumą galima nustatyti 70-85 proc. atvejų.

Kodėl egiptiečiai naudojo ir miežius, ir kviečius?

Jie sukūrė šį testą ne tik nėštumui nustatyti, bet ir būsimo kūdikio lyčiai nustatyti. Jei miežiai sudygdavo anksti, kūdikio lytis buvo laikoma vyriška, o pirmieji kviečių daigai rodė moterišką lytį.

Šis unikalus testas ypatingas tuo, kad jis buvo naudojamas nėštumui nustatyti senovės Graikijoje, Romoje ir viduramžių arabų pasaulyje.

Netgi 1699 m. vokiečių liaudies pasakojime minimas testas iš kviečių ir miežių. Toks senovinis metodas buvo naudojamas iki pat šiuolaikinės medicinos atsiradimo.

Žmonės šį nėštumo testą naudojo šimtmečius po egiptiečių, nes jis veikė!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
19.08.2019 laikas 20:35 Receptai Orkaitėje kepti kiaulienos kotletai

Gaminame. Orkaitėje kepti kiaulienos kotletai Batono riekutes užpilame pienu ir paliekame išmirkti. Bulves nuskutame, nuplauname ir sutarkuojame smulkesne tarka. Taip pat sutarkuojame svogūną. Česnako skilteles išspaudžiame. Į ...

Skaityti daugiau

08.06.2019 laikas 06:21 Receptai Varškės ir uogų vyniotinis, kas nori sulieknėti, ar tiesiog prižiūrintiems savo figūrą!
Pats paprasčiausias kepinys prie arbatos – tai lavašas, o dietiškiausias ir skaniausias variantas – tai vyniotinis iš lavašo su varškės įdaru. Į varškę galima dėti įvairias uogas, vaisius, daržoves, žalumynus, sūrį ir t.t. – įdaro...

Skaityti daugiau

06.09.2018 laikas 10:23 Receptai Vaistažolių mišiniai organizmo stiprinimui

Organizmo stiprinimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai organizmo stiprinimui, receptai organizmui stiprinti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau