Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina » 2024 » Kovo » 2

Badavimas: visiškas kūno atjaunėjimas

Vienas sėkmingiausių ir veiksmingiausių organizmo valymo būdų yra badavimas. Tai "natūrali" ir "prigimtinė" būsena, nes kartais mūsų vidaus organai patys siunčia mums signalus apie tai, kad reikia atsigauti ir pailsėti.

Badavimas: visiškas kūno atjaunėjimas

Visų organizmų gyvybingumą palaiko tik mityba. Daugumai mūsų mityba yra ne kas kita, kaip maistas, maistas, kuris neleidžia mums jaustis alkaniems. Maistas tampa pagrindiniu organizmo teršėju. Pasirodo, kad žmonės savo noru užkemša savo organus, užuot leidę jiems tinkamai maitintis. Tuo tarpu mityba gali būti "vidinė", atstatanti organizmą, o ne užkemšanti jį šlakais ir toksinėmis atliekomis.

Badavimas vandeniu - puikus jaunystės ir sveikatos šaltinis

Vienas sėkmingiausių ir veiksmingiausių organizmo valymo būdų yra badavimas. Gyventi be maisto ne tik realu, bet ir naudinga. Kas yra badavimas? Iš kur jis atsirado? Kaip tinkamai pasninkauti ir pasirinkti individualų metodą? Būtent apie tai dabar ir kalbėsime.

Vienas iš sėkmingiausių ir veiksmingiausių organizmo valymo būdų yra pasninkas. Tai "natūrali" ir "prigimtinė" būsena, nes kartais mūsų vidaus organai savarankiškai siunčia mums signalus apie būtinybę atsigauti ir pailsėti.

Prisiminkite: ligos metu mūsų apetitas smarkiai sumažėja, o mes atkakliai stengiamės į save įsprausti bent nedidelę maisto porciją. Tai iš esmės neteisinga. Trūkstant apetito, organizmas signalizuoja, kad laikas pereiti prie kitos "mitybos" formos - vidinės, kai maistinės medžiagos neateina iš išorės, o susidaro ląstelių lygmeniu.

Nesant maisto, organizmas naudoja visus įmanomus rezervus, gamindamas rezervinę energiją. Dėl to visos šlakų, toksinų ir kitų "priemaišų" sankaupos veikia organų atsinaujinimą, o ne jų slopinimą. Galima sakyti, kad organai pradeda veikti kitaip, nes senieji energijos tiekimo mechanizmai nebeveikia.

Iš kur atsiranda energija? Yra keli būtinų maistinių medžiagų susidarymo per badavimą mechanizmai.

Pirma, aktyviai skaidomos organizmo riebalų atsargos - o jų, patikėkite, yra labai daug.

Antra, organizmas gauna energijos iš pakitusių audinių, kurie noriai atsikrato nereikalingų nuodingų elementų.

Trečia, organizmas vis dar aprūpinamas deguonimi, kuris išlieka vienintelis ir nepakitęs organų mitybos šaltinis.

Ir ketvirta, badavimo metu leidžiama vartoti tik gryną vandenį. Jis tampa vieninteliu iš išorės atnešamu produktu. Štai ir viskas. Į mitybos procesą nesikiša joks maistas. Organizmas stengiasi išnaudoti visus turimus rezervus, vykdydamas visų organų ir sistemų savireguliaciją.

Spręskite patys: anksčiau veikliosios medžiagos iš virškinamojo trakto (iš žarnyno) patekdavo į kraują, o tada į ląsteles. Tai, be abejo, užteršdavo organizmą. Per badavimą veikliosios medžiagos gaminasi pačiose ląstelėse, tada patenka į kraują ir tik tada į visus organus.

Be abejo, šis energijos gavimo mechanizmas yra racionaliausias ir naudingiausias. Ląstelės savarankiškai sintetina reikiamus elementus: baltymus, aminorūgštis, hormonus - jų kokybė yra aukštesnė nei maisto. Tai reiškia, kad organizmas ne tik atsikrato šlakų, toksinų ir nuodų, bet ir jų sąskaita susidaro reikiamos energijos.

Pasninko veikimo mechanizmas nėra sudėtingas, tereikia suprasti, koks svarbus jis yra organizmo atsinaujinimui. Nustoti save kuo nors maitinti reiškia pratęsti savo jaunystę ir sveikatą. Kad gautume gyvybinei veiklai būtinų elementų, reikalingi tik trys komponentai: deguonis, anglis ir azotas. Pasirodo, kvėpavimas yra vienas iš pagrindinių žmogaus poreikių, ir juo pagrįstas badavimo mechanizmas.

Badauti galima įvairiais būdais: visiškai atsisakant maisto arba savaitės racione paliekant vieną dieną bet kokiai dietai. Nebūtina pradėti badauti nuo ilgo kurso. Perveskite savo organizmą prie vidinės mitybos palaipsniui. Iš pradžių taikykite kasdienį badavimą (nuo pusryčių iki pusryčių arba nuo vakarienės iki vakarienės), paskui badaukite 3-5 dienas ir tik tada pereikite prie dešimties dienų maisto atsisakymo.

Medicinoje plačiai taikoma badavimo praktika, vadinama iškrovos-dietos terapija. Pasninkas skiriamas ir gydymo tikslais, ir ruošiantis būsimai operacijai.

Badavimas: visiškas kūno atjaunėjimas

Apytikslė kasdienio badavimo eiga

Jei tvirtai tikite, kad pasninkas jums būtinas, siūlau pradėti nuo kasdienio pasninko praktikos pagal P. Bregą. Tai puikus būdas pripratinti organizmą prie gyvenimo be maisto ir išvalyti organus nuo toksinų. Daugelis žmonių kasdienį pasninką naudoja kaip ekspresinį svorio metimo metodą.

Taigi parengiamąjį laikotarpį - vakarą prieš pasninko dieną - reikėtų praleisti be didelio maisto pertekliaus.

Nereikėtų galvoti, kad jei jums nelemta valgyti rytoj, turėtumėte tai padaryti šiandien. Tai visiškai klaidinga logika. Tai tik pakenks jūsų organizmui ir sulėtins atsinaujinimo procesą.

Vakarienė turėtų būti lengva ir nevėlyva. Išbraukite iš savo raciono gyvulinės kilmės baltymus ir riebalus, taip pat ankštines daržoves. Tačiau vaisius, troškintas ir žalias daržoves, sultis ir net saldumynus galima drąsiai vartoti. Nepamirškite žolelių arbatų, ypač tų, kurių pagrindą sudaro diuretikų rinkiniai. Po paskutinio valgio išgerkite nedidelę dozę vidurius laisvinančių vaistų (geriausia natūralių). Kai kurie mieliau pasidarys klizmą, kuri taip pat nedraudžiama.

Kitos, pagrindinės, dienos rytą reikėtų pradėti nuo valomųjų procedūrų. Nors Bregas kalbėjo apie klizmos nenatūralumą, vis dėlto rekomenduoju šią procedūrą atlikti prieš pat pasninką. Švarus žarnynas yra raktas į sėkmingą pasninką.

Visą dieną praleidžiame be maisto, geriame tik vandenį ir palaikome aktyvų gyvenimo būdą. Pasitaiko, kad badavimas sukelia galvos svaigimą ir silpnumą, ypač kai nesate prie jo pripratę. Neišsigąskite, tai normali organizmo reakcija. Jei įmanoma, atsigulkite ir valandą ar dvi pamiegokite.

Kai alkio jausmas tampa neįmanomas, mažais gurkšneliais gerkite vandenį. Per badavimo dieną galite išgerti nuo 3 iki 4 litrų vandens. Išmokite nukreipti dėmesį į kitą veiklą, o ne "bėgiojimą" prie šaldytuvo. Kitoms 24 valandoms išbraukite virtuvę ir su maistu susijusias įstaigas iš savo dienotvarkės.

Jei pageidaujate šlapio badavimo, galite nusiprausti po kontrastiniu dušu arba paplaukioti baseine (upėje, vandens telkinyje). Jei pirmenybę teikiate sausam badavimui, šių procedūrų teks atsisakyti.

Pasninko laikotarpiu pamirškite apie cigaretes, kitaip neišvengsite alpimo, galvos svaigimo ir vėmimo. Blogiausiu atveju - hospitalizacija, geriausiu - netinkamai atliktas badavimas.

Taip diena praeina be maisto. Vakare išsimaudykite šiltoje vonioje ir eikite miegoti galvodami apie tai, koks dabar jūsų kūnas švaresnis. Jei naudojate klizmą, galite ją kartoti visą dieną, priklausomai nuo to, kaip jaučiatės.

Ryte po pasninko dienos yra dvidešimt keturios valandos. Sveikiname, dabar galite drąsiai sakyti, kad turite valios stiprybės. Tačiau tai nereiškia, kad vos atmerkę akis turite bėgti į virtuvę ir "sumesti" į skrandį viską, ką matote. Neperkraukite jo - valgydami per daug jį tik ištempsite.

Naują dieną pradėkite suvokdami savo žygdarbį. Įsivaizduokite, kiek neigiamų medžiagų vakar išėjo iš jūsų organizmo, o tada pagalvokite, kokį maistą turėtumėte suvalgyti, kad kuo mažiau užkimštumėte savo organizmą. Ir tik tada eikite į virtuvę, prieš tai išvalę liežuvį nuo apnašų.

Išgerkite puodelį žolelių arbatos, puikus pasirinkimas - ramunėlių ir mėtų (arba melisos) mišinys. Po 20-30 minučių išgerkite stiklinę sulčių, pavyzdžiui, morkų arba kopūstų sulčių. Per pietus rekomenduoju suvalgyti salotų, tinkančių išeinant iš badavimo. Dažnai ji vadinama "šluota" arba "šluotele", nes skatina galutinai pašalinti iš organizmo visus šlakus ir toksinus. Receptą galite koreguoti patys, svarbiausia, kad šiose salotose būtų kietų daržovių ir žalumynų, nenaudojant aliejaus. Kokia ji gali būti. Tarkuotos morkos gryno pavidalo arba pridėjus kopūstų ir, žinoma, smulkiai supjaustytų žalumynų (petražolių, krapų, bazilikų ir kt.). Padažas gali būti citrinos sultys arba šaukštas medaus. Jei norisi, tokias salotas galima valgyti visą dieną, keičiant sudedamąsias dalis.

Apskritai šios dietos pageidautina laikytis tą dieną, kai išeinama iš pasninko. Taip palaipsniui atstatysite organizmą jo nepažeisdami. Vakare išgerkite stiklinę vandens arba morkų sulčių ir eikite anksti miegoti.

Kitą dieną sudarykite tą pačią dietą, tačiau atminkite, kad mėsa ant jūsų stalo turėtų atsirasti 2-3 kartus per savaitę, o ne per dieną. Tokia yra visa kasdienio badavimo eiga.

Jei pasirinksite sausąjį kasdienį pasninką, vanduo ir vandens procedūros neįtraukiamos. Tačiau ši metodika yra sudėtingesnė, todėl turėtumėte pradėti nuo lengvesnio tipo.

Tokį pasninką galima atlikti iki 2 kartų per savaitę. Pageidautinas metodo įsisavinimo laikotarpis yra 3-4 mėnesiai. Tik po to galima pereiti prie ilgesnio badavimo.

Atlikti kasdienį pasninką nėra nieko sudėtingo. Tačiau atsinaujinimo efektas prilygsta bet kurios laipsniško organizmo valymo sistemos poveikiui. Svarbiausia laikytis pagrindinių taisyklių: reguliarumo ir nuoseklumo. Jei šių sąlygų laikomasi, reguliarus organizmo valymas yra garantuotas.

*Paranormal.lt straipsniai skirti tik informaciniams ir mokomiesiems tikslams ir nepakeičia profesionalaus gydytojo patarimo, diagnozės ar gydymo. Visais su sveikata susijusiais klausimais visada kreipkitės į gydytoją.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.01.2018 laikas 19:09 Receptai Vaisingumui skatinti (Paprastoji takažolė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Vaisingumas. Ingredientai: Džiovinta takažolė, Verdančio vandens

Skaityti daugiau

11.10.2019 laikas 07:03 Receptai Pyragas Su Sūriu Ir Šonine (Video)

Pirmiausia paruoškite tešlą. Dubenyje sumaišykite miltus, druską ir cukrų. Dėkite gabaliukais pjaustytą sviestą ir trinkite šakute ar pirštais, kol tešla panašės į smėlio tekstūrą. Pilkite šaltą vandenį ir maišykite tešlą iki v...

Skaityti daugiau

21.11.2017 laikas 10:28 Receptai Morkos su medumi laringitui gydyti
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Laringitas. Ingredientai: morkų, medus

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau