Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugsėjo » 14

Kuo naudingas medus su šaltu vandeniu?

Medaus vanduo - tai tikrai nuostabi priemonė, kuri yra prieinama visiems. Medaus vandens poveikis mūsų organizmui:

vitaminai, sveikata, medaus vanduo, nauda, vanduo, medus

- Vieną arbatinį šaukštelį medaus ištirpinkite žaliame (nevirintame, geriau šaltinio vanduo) vandenyje. Mes gauname 30% medaus tirpalą, kurio sudėtis yra identiškai kraujo plazmai. Medus žaliame vandenyje jį suformuoja į klasterio junginius (struktūrizuoja, sutvarko ji). Tai padidina jos gydomąsias savybes. Medaus vanduo greitai ir visiškai įsisavinamas organizmo (paranormal.lt).

- Medaus vanduo normalizuoja virškinimą. Pagerina visą virškinamojo trakto darbą.

- Padidina imunitetą. Praeina lėtinis peršalimas, bronchitas, praskiedžia ir pasišalina iš plaučių gleivės (natūraliu būdu - per žarnyną).

- Anti-parazitinė priemonė.

- Perdirbamas užsilikęs maistas žarnyne, suardomos išmatos.  Vyksta žarnyno sanacija. Vieta išmatų akmenų randasi juosmens srityje. Todėl, pirmiausia vartojant medaus vandenį pastebimi liemens padidėjimo atvejai, bet tai neturėtų jus išgąsdinti. Paaiškinimas yra paprastas: išmatų akmenys patinsta, tampa minkšti ir pradeda išeiti iš organizmo.

- Vyksta viso organizmo valymas ląstelių lygiu.

- Padidėja antibakterinis, antivirusinis poveikis.

- Normalizuojasi storosios žarnos darbas.

- Medaus vandenį profilaktikos tikslais rekomenduojama gerti ryte ant tuščio skrandžio. Medaus vandenį reikia išgerti vienu kartu. Tai labai svarbu. Skrandžio sfinkteris nedelsiant atsidarys, skystis patenka į žarnyną, o po to įsiskverbia į kraują.

- Medaus vandeniu valo veidą. Jis maitina odą, suteikia minkštumą, švelnumą. Tai natūrali kosmetika. Pati seniausia ir moderniausia tuo pačiu metu.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 14:40 Liaudies gydytojas: kaip išvengti skydliaukės ligų
Skydliaukė – belatakė liauka, esanti priekinėje kaklo srityje, kuri sintetina ir išskiria į kraują hormonus, reguliuojančius augimą, vystymąsi, medžiagų apykaitos intensyvumą, psichinę ir lytinę veiklą. Jei skydliaukės veikla sutrinka, sutrinka ir vidaus organų darbas, todėl žmogų pradeda kamuoti įv...

Skaityti daugiau