Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 10

96% žmonių vandenį geria netinkamai. Turite tai žinoti!

Ar žinojote tai?

96% žmonių vandenį geria neteisingai! Pirmas klausymas: kaip gerti vandenį? Vanduo – pagrindinis žmogaus gyvybę palaikantis šaltinis, be vandens negalima išgyventi. Vanduo mūsų organizmui, kūnui yra svarbus, nes jį sudaro 70% vandens. Vanduo drėkina ir palaiko mūsų sveikatą (paranormal.lt).

Visi žino, kad svarbu gerti daug vandens per dieną arba ant tuščio skrandžio, kuris taip pat reikalingas, bet tai irgi nėra gerai. Tačiau, niekas to nepasako… Tai kaip reiktų gerti tinkamai vandenį? Štai keletas tiesų…

Vanduo, vartojimas, nauda, klaida, svarba, sveikata

1. Vanduo prieš valgį ir po jo: geriamojo vandens vartojimas prieš ir po valgio yra viena didžiausių klaidų, kurias žmonės paprastai daro ir mano, kad jie teisini. Dabar pažvelkime moksliniu požiūriu, kai valgome maistą, akimirksniu skrandžio sultys pradeda savo darbą, geriamasis vanduo iš karto po valgymo sumažina procesą, todėl kartais jaučiamės „išsipūtę“.

2. Dažnai nuryjate vandenį: taip pat yra dažniausia daroma klaida, neteisingas būdas gerti vandenį. Kodėl jūs visada skubate? Žmonės negeria vandens, o tiesiog praryja jį ir nežino, kad tokiu būdu jie gali pakenkti savo sveikatai.

Žmonės geria vandenį per dieną norėdami numesti svorį, tačiau vandens rijimas tikrai sukels priešingą poveikį, todėl visada gerkite lėtai ir ramiai, gerkite mažais gurkšneliais.

3. Šalto vandens gėrimas: atvėsintas arba šaltas vanduo taip pat gali pakenkti jūsų kūnui. Kai jūs paprastai geriate šaltą vandenį, jis paprastai suspaudžia, sutraukia kraujagysles, galite pajusti skausmą gerklėje. Jis taip pat sukelia sąnarių skausmą ir bus kliūtis maisto virškinimui.

4. Geriamojo vandens perteklius: jūs turbūt girdėjote apie žmones, kurie geria vandens per dieną kuo įmanoma daugiau, nepriklausomai nuo to, ar jie jaučia troškulį, ar ne. Bet jūs vėl neteisūs. Geriamojo vandens perteklius be noro ar troškulio gali pakenkti jūsų sveikatai.

Didelis vandens kiekis skiedžia svarbius elektrolitus ir natrio kiekį organizme, todėl organizme atsiranda skysčių skirtumas, dėl kurio gali atsirasti ląstelių patinimas.

5. Geriamas vanduo stovint: gerti vandenį stovint yra labai neteisingas būdas, galite pastebėti, kad vandenį geria tie kurie bėgioja, sportuoja ar vaikšto stovėdami, gal jūs toks pat?

Kai geriate vandenį bėgiodami ar stovėdami, jūsų kūnas nėra patogioje padėtyje, o inkstai negali tinkamai filtruoti vandenį. Kai jūsų raumenys nėra atsipalaidavę, jie negali tinkamai tinkamai įsisavinti, virškinti skysčio.

Todėl visada gerkite vandenį sėdimoje padėtyje ir gerkite jį lėtai.

Kada gerti vandenį:

Visų pirma, visada gerkite, kada esate ištroškęs. Rytas laikas yra geriausias . Gerkite prieš dantų valymą.

Kiek reikia gerti vandens:

Vandens kiekis kiekvienam žmogui skiriasi, tai priklauso nuo asmens svorio, fiziologijos, darbo ir t.t. Vienai dienai pakanka 2-3 litrus vandens.

Vanduo, vartojimas, klaida, svarba

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.09.2020 laikas 07:35 Vangos pasekėjai įsitikinę: „Ji pranašavo, kad korona bus tarp mūsų“
Teigiama, kad akloji mistikė Baba Vanga išprognozavo koronaviruso protrūkį 1996 m. Manoma, kag Bulgarijoje gimusi Baba numatė rugsėjo 11-osios katastrofą ir „Brexit“, o dabartinė pandemija yra viena iš jos pranašysčių....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau