Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (907) Komentarų: (0) (10.01.2019 - 19:22)

96% žmonių vandenį geria netinkamai. Turite tai žinoti!

Ar žinojote tai?

96% žmonių vandenį geria neteisingai! Pirmas klausymas: kaip gerti vandenį? Vanduo – pagrindinis žmogaus gyvybę palaikantis šaltinis, be vandens negalima išgyventi. Vanduo mūsų organizmui, kūnui yra svarbus, nes jį sudaro 70% vandens. Vanduo drėkina ir palaiko mūsų sveikatą (paranormal.lt).

Visi žino, kad svarbu gerti daug vandens per dieną arba ant tuščio skrandžio, kuris taip pat reikalingas, bet tai irgi nėra gerai. Tačiau, niekas to nepasako… Tai kaip reiktų gerti tinkamai vandenį? Štai keletas tiesų…

Vanduo, vartojimas, nauda, klaida, svarba, sveikata

1. Vanduo prieš valgį ir po jo: geriamojo vandens vartojimas prieš ir po valgio yra viena didžiausių klaidų, kurias žmonės paprastai daro ir mano, kad jie teisini. Dabar pažvelkime moksliniu požiūriu, kai valgome maistą, akimirksniu skrandžio sultys pradeda savo darbą, geriamasis vanduo iš karto po valgymo sumažina procesą, todėl kartais jaučiamės „išsipūtę“.

2. Dažnai nuryjate vandenį: taip pat yra dažniausia daroma klaida, neteisingas būdas gerti vandenį. Kodėl jūs visada skubate? Žmonės negeria vandens, o tiesiog praryja jį ir nežino, kad tokiu būdu jie gali pakenkti savo sveikatai.

Žmonės geria vandenį per dieną norėdami numesti svorį, tačiau vandens rijimas tikrai sukels priešingą poveikį, todėl visada gerkite lėtai ir ramiai, gerkite mažais gurkšneliais.

3. Šalto vandens gėrimas: atvėsintas arba šaltas vanduo taip pat gali pakenkti jūsų kūnui. Kai jūs paprastai geriate šaltą vandenį, jis paprastai suspaudžia, sutraukia kraujagysles, galite pajusti skausmą gerklėje. Jis taip pat sukelia sąnarių skausmą ir bus kliūtis maisto virškinimui.

4. Geriamojo vandens perteklius: jūs turbūt girdėjote apie žmones, kurie geria vandens per dieną kuo įmanoma daugiau, nepriklausomai nuo to, ar jie jaučia troškulį, ar ne. Bet jūs vėl neteisūs. Geriamojo vandens perteklius be noro ar troškulio gali pakenkti jūsų sveikatai.

Didelis vandens kiekis skiedžia svarbius elektrolitus ir natrio kiekį organizme, todėl organizme atsiranda skysčių skirtumas, dėl kurio gali atsirasti ląstelių patinimas.

5. Geriamas vanduo stovint: gerti vandenį stovint yra labai neteisingas būdas, galite pastebėti, kad vandenį geria tie kurie bėgioja, sportuoja ar vaikšto stovėdami, gal jūs toks pat?

Kai geriate vandenį bėgiodami ar stovėdami, jūsų kūnas nėra patogioje padėtyje, o inkstai negali tinkamai filtruoti vandenį. Kai jūsų raumenys nėra atsipalaidavę, jie negali tinkamai tinkamai įsisavinti, virškinti skysčio.

Todėl visada gerkite vandenį sėdimoje padėtyje ir gerkite jį lėtai.

Kada gerti vandenį:

Visų pirma, visada gerkite, kada esate ištroškęs. Rytas laikas yra geriausias . Gerkite prieš dantų valymą.

Kiek reikia gerti vandens:

Vandens kiekis kiekvienam žmogui skiriasi, tai priklauso nuo asmens svorio, fiziologijos, darbo ir t.t. Vienai dienai pakanka 2-3 litrus vandens.

Vanduo, vartojimas, klaida, svarba

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar