Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Žmonės » 2024 » Kovo » 11

Jogas 22 metus kopė į Himalajus, kad galėtų medituoti itin žemoje temperatūroje

Vasario pabaigoje Indijos socialiniuose tinkluose itin išpopuliarėjo vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas lengvai apsirengęs jogas, ramiai sėdintis ir medituojantis kalnuose, nepaisydamas stipraus vėjo, sniego ir šalčio. 

Sprendžiant iš to, kaip sniegas užklojo jo galvą ir drabužius, jis taip sėdi tikriausiai jau valandą ar net kelias valandas, bet, atrodo, jam tai nerūpi. Vis dėlto akivaizdu, kad jis yra gyvas, nes jo rankų oda nėra padengta sniegu. Teigiama, kad Jogaila Himalajuose medituoja esant minus 55 laipsnių pagal Farenheitą (minus 48 laipsnių pagal Celsijų) temperatūrai. Žiemą Himalajuose iš tiesų būna tokia žema temperatūra, tačiau kaip fiziškai žmogus gali ją ištverti vilkėdamas tokius lengvus drabužius ir nesušalti?

Nenuostabu, kad šis vaizdo įrašas sukėlė gyvas diskusijas. Daugelis netikėjo jo autentiškumu, manydami, kad vaizdo įrašas sukurtas neuroniniais tinklais arba vaizdo montažo būdu. Kai pranešimai apie šį jogos stebuklą pateko į laikraščius, diskusijos tapo dar triukšmingesnės.

Galiausiai specialų pareiškimą padarė jogas Kaulantak Peeth, dvasinės bendruomenės iš Kulu (Himačal Pradešas) vadovas. Jis pareiškė, kad vaizdo įraše užfiksuotas jogas Satjendra Natas, kuris jau seniai susijęs su jų organizacija ir jau daugiau kaip du dešimtmečius keliauja medituoti į Himalajus. Jis taip pat atskleidė, kokiomis aplinkybėmis buvo padarytas vaizdo įrašas. 

Pasirodo, kad Nathas ir jo mokiniai mėnesiui išvyko į Seradžo kalnų slėnį atlikti dvasinės praktikos. Vieną dieną temperatūra smarkiai nukrito ir tapo aišku, kad artėja pūga. 

Mokiniai nuskubėjo ieškoti savo mokytojo, kad įspėtų jį, jog laikas palikti šią vietą, ir netrukus rado jį medituojantį šaltame vėjyje, beveik užklotą sniegu. 

"Kai nuėjome pasikalbėti su Satjendra Natu, radome jį giliai medituojantį snieguotuose kalnuose. Taigi nusprendėme jį nufilmuoti", - pasakojo Rahulas, vienas iš jo mokinių. 

Pasak kito šio jogo mokinio Savarninato, Satjendra yra Himalajų jogos tradicijos pasekėjas ir jau 22 metus medituoja snieguotuose kalnuose. Jis taip pat pridūrė, kad Rahulo sukurtas virusinis vaizdo įrašas yra tik vienas iš kelių, kuriuos jie per pastarąjį mėnesį įrašė apie Satjendrą Natą. 

Žinoma, kad Satjendra Natas nėra pirmasis jogas, medituojantis ekstremalioje temperatūroje Himalajuose, tačiau jis tikriausiai yra pirmasis, užfiksuotas vaizdo įraše tokioje būsenoje.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.12.2017 laikas 16:10 Receptai – Patiekalai Trynių kaukė pleiskanojančiai, vystančiai odai
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: sausos veido odos. Ingredientai: Kiaušinio trynys, Tamsaus medaus, Aliejaus, Citrinos sulčių, Avižinių miltų.

Skaityti daugiau

14.08.2019 laikas 17:38 Receptai – Patiekalai Tinginiai virtinukai su varške
Tačiau kai po ranka yra receptai „Greiti patiekalai“, galima greitai pagaminti skanių patiekalų visai šeimai. Mes parengėme jums šį „Virtinukų-tinginių“ receptą. Beje, vaikai dažniausiai juos labai mėgsta!

Skaityti daugiau

14.11.2017 laikas 11:38 Receptai – Patiekalai Arbata mažinantį karščiavimą (mėlynės, šalpusnis, raudonėlis)

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: mėlynės, šalpusnio lapai, raudonėlis

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau