Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Patarimai » 2024 » Kovo » 13

Ši gėlė turi būti kiekvienuose namuose! Ir štai kodėl…

Ši gėlė turi būti kiekvienuose namuose! Ir štai kodėl…

Beveik pas visus, mėgstančius namuose auginti kambarinius augalus, ant palangės yra tokia gėlė pelargonija.

Nuo seno laikoma, kad ji suteikia šiltą, ramią ir jaukią atmosferą jūsų namuose.

Astrologai tvirtina, kad pelargonija neleidžia plisti negatyviai energijai, apsaugo nuo barnių, apkalbų ir liežuvavimo, o taip pat saugo jūsų būstą nuo nekviestų svečių.

Ši gėlė turi būti kiekvienuose namuose! Ir štai kodėl…

Pelargonija daro žmones pakantesniais ir geresniais.

Kaip ir kodėl reikia apkarpyti pelargonijas pavasarį: rezultatai jus nustebins?

Štai 9 priežastys, kodėl ši gėlė turi būti kiekvienuose namuose:

1. Gėlės aromatas padeda palengvinti depresiją ir stiprina nervų sistemą. Vazoną su pelargonija pastačius kambaryje, kur randasi geopatogeninė zona, augalas neutralizuos visą blogą jos poveikį.

2. Pelargonija padeda ir meilėje – tam raudoną pelargonijos žiedą reikia padovanoti mylimajam. Tam, kad mylimasis ar mylimoji atsakytų tuo pačiu, pelargonija turi likti jo namuose.

3. Pelargonijos lapai savo sudėtyje turi eterinio aliejaus, norint tuo įsitikinti, pakanka patrinti pirštais lapelį. Ypač smarkiai aliejus išsiskiria vasarą saulėje. Tokiu būdu augalas gali apsisaugoti nuo perkaitimo.

Egzistuoja nuomonė, kad jei pelargonija randasi lauke, tai karštu sausu oru saulei leidžiantis virš jos lengva pastebėti švytėjimą. Tokį efektą kaip tik duoda aktyviai pelargonijos išsiskiriami eteriniai aliejai.

4. Pelargonijos lapų nemėgsta kandys, musės ir kiti vabzdžiai. Pelargonija rekomenduoja trinti naminius gyvūnus, norint atsikratyti vabzdžių.

Ši gėlė turi būti kiekvienuose namuose! Ir štai kodėl…

5. Pelargoniją galima naudoti galvos skausmų ir peršalimo gydymui. Šis augalas valo orą, žudo kenksmingas bakterijas. Kad pasijustumėte žvalesni, pakanka kasdien tiesiog pasėdėti 10 minučių šalia augalo. Oro valymui galima naudoti pelargonijos aliejų, kuris parduodamas vaistinėse. Pakaks vos 3-4 lašų aromatinėje lempoje.

6. Pelargonijos aliejus reguliuoja hormonų apykaitą. Taip pat jis įaudrina jausmus, todėl galite įlašinti į aromatinę lempą 5 lašus pelargonijos aliejaus romantinės vakarienės metu.

7. Pelargonija ypač naudinga žmonėms, turintiems problemų, susijusių su nervų sistema, kenčiantiems nuo hipertonijos, nemigos, virškinamojo trakto ir širdies susirgimų. Pelargonija padeda sergant tulžies pūslės ir kepenų ligomis. Pridėtas prie skaudamos vietos pelargonijos lapas nuima skausmą esant otitui, radikulitui, dantų skausmui.

8. Liaudies gydytojai esant dantų skausmui rekomenduoja nedėti pelargonijos lapo į burną, o pririšti jį prie skruosto išorinėje pusėje. Esant radikulitui lapai smulkinami, paskui dedami prie nugaros kaip kompresas. Tokį kompresą pririša esant padidėjusiam spaudimui ( vietoje, kur pulsas).

9. Tiesiog auganti namie pelargonija, žiniuonių nuomone, užkerta kelią auglių atsiradimui. O parapsichologai pareiškia, kad pelargonija išlygina susirgimų sutrikdytą žmogaus biolauką.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.11.2019 laikas 16:06 Receptai Kiaulienos kotletai su džiūvėsėliais
Batono riekeles užpilame vandeniu ir paliekame kelioms minutėms, kad išmirktų. Kiaulieną ir svogūnus pjaustome taip, kad tilptų į mėsmalę. Kiaulieną, svogūnus ir nuspaustas batono riekeles praleidžiame per mėsmalę. Gautą faršą pas...

Skaityti daugiau

05.11.2019 laikas 19:27 Receptai Gardūs Plikytos Tešlos Tradiciniai Eklerai

Visada smagu išbandyti kažką naujo. Tarkime, plikytą tešlą. Jos paslaptis – karštas vanduo ar pienas, dėl kurio susidaro oro tarpų. Šie kepiniai itin minkšti, purūs ir tiesiog tirpsta burnoje. Tad metas ryžtis naujiems sk...

Skaityti daugiau

23.08.2018 laikas 15:53 Receptai Vaistažolių mišiniai peršalus vaikui
Vaikui peršalus liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai peršalus vaikui, receptai vaikui peršalus, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.06.2024 laikas 08:10 Paslaptingas paveldas: McDermotto pilis
Magiškos Airijos širdyje, tarp žalių pievų ir miglotų kalvų, stūkso apleista ir paslaptinga Makdermotto pilis. Istorija ir paslaptimis apipintas didingas statinys vilioja keliautojus ir archeologus savo painiais koridoriais ir užmirštais kampais....

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 08:01 Unikalus senovės meistro iš Turpano kojos protezas
Kinijos istorijos gilumoje, nuostabioje vietoje, vadinamoje Turpanu, archeologai atrado kai ką įspūdingo - kapavietę, saugančią praeities paslaptis. 2007 m. šis artefaktas pasauliui atskleidė nuostabią istoriją apie žmogų su kojos protezu, atverdamas...

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 07:13 Sigirija: senovinių griuvėsių didybė pasaulio viršūnėje
Ant keisto 200 metrų aukščio geologinio darinio, tarsi paskendusio danguje, stūkso didingi senovinės šventyklos griuvėsiai, nukreipti į žvaigždes. Ši vieta, vadinama Sigirija, dvelkia senovės civilizacijos paslaptimi ir didybe, traukia tyrinėtojų ir ...

Skaityti daugiau