Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Patarimai » 2024 » Kovo » 19

Kaip pagaląsti tarką: ji bus kaip nauja

Kaip pagaląsti tarką: ji bus kaip nauja

Paprasti būdai, kaip pagaląsti tarką

Tarka - būtinas prietaisas kiekvienoje virtuvėje. Net jei virtuvėje turite maišytuvą ar virtuvės kombainą, be tarkos neapsieisite. Be jos neapsieisite gamindami patiekalą. Tačiau laikui bėgant tarka pradeda blogiau tarkuoti, jos ašmenys nusitrina. Tačiau neskubėkite tarkos išmesti. Iš tikrųjų virtuvės įrankius galite galąsti patys. Šiam tikslui pravers priemonės, kurias turi kiekviena namų šeimininkė.

Papasakosime, kaip pagaląsti tarką.

Kaip pagaląsti tarką švitriniu popieriumi

Pirmasis būdas pagaląsti tarką - naudoti įvairaus šiurkštumo švitrinį popierių. Pirmiausia naudokite smulkesnio šiurkštumo P120 popierių ir šlifuokite taip, tarsi ką nors trintumėte. Tada naudokite mažesnio šiurkštumo P180 popierių.

Tarką galima galąsti naudojant foliją

Kad tarka būtų aštri, paimkite folijos gabalėlį ir suvyniokite jį į kamuoliuką. Tada pabandykite suglamžytą foliją patrinti ant tarkos. Folijos dėka galite pagaląsti tarką netgi korėjietiškoms morkoms su mažiausiomis skylutėmis. Maži peiliukai taps aštrūs.

Kaip pagaląsti tarką peiliu arba atsuktuvu

Ilgiausiai, ko gero, užtruks trintuvės galandinimas peiliu. Tam tinka peilis plonais ašmenimis. Peilį reikia pakaitomis įkišti į kiekvieną tarkos skylutę ir kelis kartus atsargiai pasukti. Ašmenys taps labai aštrūs.

Panašiai tarką galite galąsti ir atsuktuvu - tiesiog paimkite jį ir pasukite skylutėje, stengdamiesi tvirtai prispausti metalą prie ašmenų. Reikia perbraukti per kiekvieną iš ašmenų.

P.S.: O, kaip jūs galandate? Gal turite patarimų? pasidalinkite komentaruose.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.11.2017 laikas 13:10 Receptai Paprastoji takažolė vaisingumui skatinti
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Vaisingumas. Ingredientai: Džiovinta takažolė, Verdančio vandens

Skaityti daugiau

20.09.2018 laikas 07:28 Receptai Liaudiški patarimai sergant diabetu
Diabetas liaudies medicinoje, liaudiški patarimai sergant diabetu, diabetas, diabeto gydymas, receptai diabetui, vaistažolės diabetui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis...

Skaityti daugiau

05.11.2019 laikas 19:27 Receptai Gardūs Plikytos Tešlos Tradiciniai Eklerai

Visada smagu išbandyti kažką naujo. Tarkime, plikytą tešlą. Jos paslaptis – karštas vanduo ar pienas, dėl kurio susidaro oro tarpų. Šie kepiniai itin minkšti, purūs ir tiesiog tirpsta burnoje. Tad metas ryžtis naujiems sk...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau