Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Civilizacijos Paslaptys » 2024 » Kovo » 26

Plain Magnien piramidžių paslaptis: žvilgsnis į paslaptingą Mauricijaus praeitį

Plain Magnien piramidžių paslaptis

Vaizdingame Mauricijaus (Mauritius) kaimelyje esančios Plein Magnino piramidės liudija turtingą salos istoriją ir kultūrinę įvairovę.

Šie unikalūs statiniai, preciziškai ir kruopščiai pastatyti iš vulkaninės uolienos, stebina ir turistus, ir mokslininkus. Galbūt jos nėra tokios grandiozinės kaip Egipto piramidės, tačiau Plaine Magnien piramidės leidžia žavingai pažvelgti į salos praeitį, skatina diskusijas ir teorijas apie jų kilmę.

Plein Magnien piramidžių kilmę vis dar gaubia paslaptis, todėl archeologams ir istorikams kyla klausimų, kas ir kodėl jas pastatė. Nedidelės, bet meistriškai pastatytos piramidės sukėlė įvairių teorijų - nuo žemės ūkio statinių iki senovinių šventyklų ar net astronominių observatorijų.

Plain Magnien piramidžių paslaptis

Piramidžių vieta, kurioje jos stovi, ir kuri rodo galimą astronominį ryšį, dar labiau sustiprina intrigą dėl jų paskirties. Nesant konkrečių istorinių dokumentų, šie nebylūs liudininkai ir toliau skatina tyrimus ir diskusijas apie ikikolonijinę Mauricijaus istoriją.

Iš bazalto riedulių preciziškai ir meistriškai sukurtos Plein Magnien piramidės demonstruoja meistriškumo lygį, liudijantį apie gilų akmens apdirbimo ir dizaino supratimą.

Nepaisant panašumo į visame pasaulyje esančias piramides, šie statiniai yra unikalūs savo kontekstu, įsiterpę tarp vešlaus Mauricijaus kraštovaizdžio. Kiekvienas akmuo pasakoja apie praėjusią epochą, susikertančią su sudėtinga salos istorija, kurią suformavo kolonizacija ir prekyba.

Šių piramidžių paskirtis tebėra diskusijų objektas, o teorijos apie jas svyruoja nuo išnykusių civilizacijų iki socialinių ir religinių praktikų.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.06.2019 laikas 21:57 Receptai – Patiekalai Švelnus mėsos pyragas be terlionės su tešla

Tortas yra labai minkštas, švelnus ir sultingas, neužima daug laiko jį paruošti. Išsamų maisto paruošimo procesą žiūrėkite vaizdo įraše

Skaityti daugiau

10.07.2019 laikas 21:39 Receptai – Patiekalai Nepaprastai skanūs abrikosai sirupe
Gaminame namuose skanius abrikosus sirupe. Abrikosai kruopščiai nuplaunami ir pašalinami kauliukai. Išspaudžiame pusės citrinos sultis. Laikykite vėsioje vietoje. Štai ir viskas! Mūsų abrikosai yra paruošti. Gero apetito!...

Skaityti daugiau

18.09.2018 laikas 07:38 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai išsiplėtusių venų gydymui
Išsiplėtusios venos liaudies medicinoje, išsiplėtusios venos, venos, venų gydymas, receptas venoms, vaistažolės venoms, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis va...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau