Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Kovo » 27

Kas nutinka vyrui, kuris susižavi moters išvaizda?

Kas nutinka vyrui, kuris susižavi moters išvaizda?

Būkime atviri, tai svarbus parametras. Kad ir kaip veidmainiškai nesakytume, kad svarbiausia žmogaus sieloje, vis tiek susitinkame pagal drabužius. Taip veikia mūsų smegenys. Kol mums nepatinka apvalkalas, tol jo nesimatuojame. Tai mūsų gynybinis mechanizmas.

Tačiau ne veltui turime protą. Išoriniai parametrai yra gerai, bet ar galime ties tuo sustoti? Žinoma, kad ne. Dėl to kyla dvi problemos:

1. Per daug reikalavimų. Vyras nori ir to, ir to, ir to, ir to, ir to. Jis nori gražios, protingos, ekonomiškos ir darbščios moters. Akivaizdu, kad to jam niekas neduos. Net gražiausias vyras turi trūkumų. Mes visi esame žmonės ir turime trūkumų bei ydų.

2. Nusidegina. Kai renkamės tik pagal vieną parametrą, aukojame visa kita. O ką tai reiškia? Tik bėdas. O jos suteikia geros patirties.

Žmogus iš tokių santykių negaus pasitenkinimo. Vadinasi, iškyla dvi problemos. Arba jis praranda susidomėjimą moterimis, arba jam nuolat nepavyksta.

Žinoma, nereikėtų vengti gražių moterų. Tai nėra nuosprendis ir juo labiau problema. Tačiau reikia žvelgti daug giliau. Negalite apsistoti tik ties tuo. Šeimos laimės ant to nesukursi.

Jei jus domina vienkartiniai susitikimai ar kažkas panašaus, tuomet jūsų pasirinkimas suprantamas. Bet jei kalbame apie šeimą, tai keista.

Toks siekis byloja apie žmogaus lygį. Vadinasi, jo mąstymas gana primityvus. Su tokiu charakteriu kaip mažai perspektyvų. Iš jo bus nuolatinių priekaištų ir reikalavimų.

Tiesą sakant, kodėl visa tai buvo parašyta? Mąstykite galva, spręskite protu ir neleiskite, kad vaizdas užtemdytų jūsų smegenis. Kokia prasmė pataikauti savo ego, jei būsi nelaimingas? Taip, visuomenė kažką apie tave pagalvos. Jie manys, kad turite tinkamą moterį. Bet namuose sėdėsite su tuščia lėkšte ir skandalais.

Ir ar verta tai daryti? 

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
24.09.2019 laikas 07:21 Receptai Obuolių ir varškės suflė be miltų
Suflė iš obuolių ir varškės be miltų tiems, kas skaičiuoja kalorijas! Pasigaminkite namuose suflė kurie mėgsta skaičiuoti kalorijas. Skanaus!

Skaityti daugiau

30.10.2017 laikas 11:22 Receptai Gudobelė ir paprastoji sukatžolė gydo stenokardija

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Stenokardija. Ingredientai: Sausos gudobelės uogos, Džiovinta sukatžolė, Verdantis vanduo.

Skaityti daugiau

24.11.2019 laikas 08:36 Receptai Makaronai Su Mėsa Ir Daržovėmis, Be Virimo

Greitas patiekalas. Skanūs makaronai pietums. Makaronai su mėsa ir daržovėmis. Kitą dieną jei nesuvalgote makaronai išlieka nesusilietę, atskirti vienas nuo kito ir tokie pat skanūs, tereikia juos pašildyti.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau