Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 9

Patarimas, kaip namų sąlygomis atlikti depiliaciją

Ne visos moterys mėgsta nepageidaujamus plaukelius kiekvieną dieną šalinti su skutimosi peiliuku, todėl ieško kitų būdų turėti švelnią odą kojų, rankų, pažąstų bei veido srityse. Kai kurios lankosi grožio salonuose, kitos – depiliuojasi pačios, tačiau visa tai – brangu ir skausminga.

Socialiniuose tinkluose paplito filmukas, kuriame demonstruojama, kaip pačioms pasigaminti depiliacinę juostelę su tomis priemonėmis, kurias jau turite namuose. „Instagram“ paplitęs grožio patarimas sukėlė tikrą bangą tarp internaučių.

grožis, plaukai, išvaizda, depiliacija, grožio paslatys

Jums reikės: 1 kiaušinio baltymo, 1 šaukštelio kukurūzų miltų, 1 šaukštelio cukraus ir popierinių servetėlių arba popierinio rankšluosčio.

Viską gerai išmaišius, masę reikia tepti ant plaukuotos zonos, uždėti servetėlę bei vėl užtepti. Veiksmą kartoti keletą kartų. Viską reikėtų išdžiovinti. Natūraliai tai džius ilgiau, bet panaudojus plaukų džiovintuvą – viskas sustings greičiau. Liks tik nuplėšti juostelę.

grožis, plaukai, išvaizda, depiliacija, grožio paslatys

grožis, plaukai, išvaizda, depiliacija, grožio paslatys

grožis, plaukai, išvaizda, depiliacija, grožio paslatys

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau