Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija » 2024 » Balandžio » 5

2024 m. balandžio 5 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams: kas laukia kiekvieno iš mūsų?

2024 m. balandžio 5 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams

Šiandien Mėnulis nuo 08:39 iki 14:13 Lietuvos laiku bus Neveiksnus (be aspektų, be energijos, nenaudingas laikas). Šiuo metu geriau užsiimti aktualijomis, nieko rimto nedaryti, niekam nieko nežadėti, neiti pas gydytoją.

Po pietų Mėnulis pereina į atsipalaidavimo Žuvų ženklą ir visi vandens zodiako ženklai: Žuvys, Vėžys ir Skorpionas jausis atsipalaidavę.

Žemės ženklai: Ožiaragiai, Mergelės ir Jaučiai galės šiek tiek pasitempti ir susikurti sau atpalaiduojančią atmosferą.

Ugnies ženklai: Avinas, Šaulys ir Liūtas gali pajusti, kad šiandiena jiems nesišypso, ir vakare padarys nedidelę išdaigą.

Oro ženklai: Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis bus liūdni, nes tikėtina, kad iškils problema ar susiklostys situacija, kuri sugadins nuotaiką.

Bendras patarimas visiems ženklams šiai dienai: su niekuo nesiginčykite, nekelkite skandalų ir nesikarščiuokite, stenkitės kuo labiau atsipalaiduoti ir kuriam laikui "ant visko nusispjaukite".

Paslaptingos žvaigždės tęsia savo žaidimą, pranašauja mums nepaprastus įvykius ir pokyčius mūsų gyvenime. Kas laukia kiekvieno Zodiako ženklo 2024 m. balandžio 5 d.? Išsiaiškinkime tai kartu!

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Šiandien Avinai turėtų būti atidesni aplinkiniams, nes galimi nesusipratimai ir konfliktai. Pasistenkite išlikti ramūs ir nepasiduokite emocijoms.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20 d.)

Jaučiams ši diena bus palanki finansiniams reikalams ir investicijoms. Nepraleiskite progos pagerinti savo finansinę padėtį.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Šiandien Dvyniai turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir pasirūpinti savimi. Galimi sveikatos sutrikimai, todėl nepamirškite reguliaraus poilsio ir tinkamos mitybos.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Vėžiams patariama būti atviresniems naujoms pažintims ir galimybėms. Jūsų laukia maloni pažintis, kuri gali pakeisti jūsų gyvenimą į gerąją pusę.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Šiandien Liūtai turėtų parodyti kantrybę ir santūrumą bendraudami su kolegomis ir artimaisiais. Venkite konfliktų ir stenkitės rasti kompromisinį sprendimą.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Mergelėms verta atkreipti dėmesį į savo tikslus ir uždavinius. Šiandien puiki diena planuoti ateitį ir priimti svarbius sprendimus.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Šiandien Svarstyklės turėtų būti dėmesingesnės savo artimiesiems, rodyti rūpestį ir dėmesį kitiems. Galimi šeimyniniai konfliktai, todėl stenkitės vengti aštrių kalbų.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Skorpionai šiandien turėtų būti atsargesni spręsdami finansinius klausimus. Venkite rizikingų investicijų ir kontroliuokite savo išlaidas.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliams ši diena bus palanki kelionėms ir naujiems potyriams. Nepraleiskite progos leistis į nedidelį nuotykį ir praplėsti savo akiratį.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Ožiaragiai šiandien turėtų būti kryptingesni ir atkakliau siekti savo tikslų. Nesitraukite susidūrę su sunkumais ir siekite savo tikslų.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Vandeniams ši diena bus palanki bendrauti su draugais ir artimaisiais. Leiskite laiką artimųjų draugijoje ir mėgaukitės bendravimu.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Šiandien Žuvys turėtų parodyti kantrybę ir ištvermę bendraudamos su kolegomis ir artimaisiais. Venkite konfliktų ir stenkitės rasti bendrą kalbą su kitais.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.08.2019 laikas 19:31 Receptai Dažnai gaminu jį vakarais: lengviausiai pagaminamas tortas
Mano uošvė taip pat dažnai jį gamina! Užmaišyti tešlą, padalinti į 6 dalis. Iškepti 180–200 laipsnių temperatūroje. Kiekvieną tešlos dalį plonai iškočioti ir iškepti papločius. Atvėsinti.

Skaityti daugiau

19.08.2019 laikas 20:35 Receptai Orkaitėje kepti kiaulienos kotletai

Gaminame. Orkaitėje kepti kiaulienos kotletai Batono riekutes užpilame pienu ir paliekame išmirkti. Bulves nuskutame, nuplauname ir sutarkuojame smulkesne tarka. Taip pat sutarkuojame svogūną. Česnako skilteles išspaudžiame. Į ...

Skaityti daugiau

21.06.2019 laikas 06:57 Receptai Vasariškas tortas su braškėmis

Gaivinantis nekeptas vasariškas tortas su braškėmis. Greitas ir skanus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau