Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » 2024 » Balandžio » 6

Milžiniški žmonių skeletai Loveloko urve, Nevada

Milžiniški žmonių skeletai Loveloko urve, Nevada

1911 m. pora kalnakasių įlindo į atokioje Nevados dalyje esantį urvą, kad rastų vertingo guano (šikšnosparnių išmatų). 

Tačiau giliau kasdami storą guano sluoksnį, jiems pradėjosi rodytis žmonių kaulai, ir dar neįprastai dideli. Pranešama, kad kai kurių skeletų ūgis siekė 213-240 cm! 

Tai, kad tai buvo ne mamutų ar kitų milžiniškų priešistorinių gyvūnų kaulai, o humanoidinių būtybių liekanos, rodė rastos kaukolės, o kai kurios iš jų net išsaugojo raudonų plaukų sruogas.

Šis urvas yra maždaug už 20 mylių nuo Loveloko miesto, todėl laikraščiai jį praminė Loveloko urvu, o jame rasti didžiuliai skeletai tapo žinomi kaip Loveloko milžinai.

Įėjimas į Loveloko urvą

Milžiniški žmonių skeletai Loveloko urve, Nevada

Kasinėjimų metu šiame urve taip pat rasta pintų sandalų, panašių į tuos, kuriuos prieš daugelį šimtmečių gamino Amerikos indėnai. Tik jie taip pat buvo milžinų dydžio, o pėda, ant kurios jie buvo dėvimi, atitiktų maždaug 29 amerikietiškų batų dydį. 

Palyginimui, 14 dydžio vyriški batai JAV prilygsta 46 dydžio lietuviškiems batams. Taigi ši "šlepetė" iš tiesų buvo milžiniška.

Milžiniški žmonių skeletai Loveloko urve, Nevada

Šie radiniai atitinka indėnų legendas apie raudonplaukių ir šviesiaodžių milžinų rasę, kuri nuolat kariavo su indėnų gentimis. Tačiau vienu metu indėnai sugebėjo juos įvaryti į olą ir ten juos sumušė iki mirties.

"Vienas didžiausių jo radinių buvo skeletas, rastas maždaug už dvidešimties mylių į pietus nuo Loveloko, Nevadoje. Skeletas rodė, kad kūnas, iš kurio jis buvo sudarytas, buvo lygiai septynių pėdų ir septynių colių aukščio. Tai buvo vienas iš "milžiniškų žmonių", senovės rasės atstovų, kurių skeletai buvo aptikti centrinėje Nevadoje", - taip spauda apibūdino kasybos inžinieriaus Džono T. Rido, dalyvavusio kasinėjimuose Loveloko urve, darbą.

Deja, jokių įrodymų apie milžinų skeletų atradimo šiame urve realumą mūsų nepasiekė. Tiesą sakant, atrodo, kad šie skeletai akimirksniu dingo iš žiniasklaidos erdvės iškart po daugybės straipsnių Amerikos laikraščiuose apie jų atradimą. 

Išliko tik keistos milžiniškos šlepetės ir kai kurie namų apyvokos daiktai (kurie buvo įprasto dydžio vietiniams indėnams). Ir rankos atspaudas ant akmeninės urvo sienos, kuris buvo dvigubai didesnis už vidutinio žmogaus delną....

Paiutų indėnų gentys šiuos raudonplaukius milžinus vadino žodžiu Si-Te-Cah, o pirmieji ispanų konkistadorai taip pat girdėjo pasakojimus apie juos, ir net ne dabartinėje JAV teritorijoje, o Peru. Ten vietiniai čiabuviai jiems pasakojo apie itin agresyvią raudonplaukių laukinių rasę, kuri "plaukė per jūrą nendrių plaustais, panašiais į dideles valtis, o kai kurie jų vyrai buvo tokie aukšti, kad vidutinio ūgio žmogus vos galėjo pasiekti jiems žemiau kelių".

Milžiniški žmonių skeletai Loveloko urve, Nevada

Kai kurie tyrinėtojai mano, kad šių "milžinų" ūgis buvo gerokai perdėtas ir kad jie iš tikrųjų buvo raudonplaukiai vikingai, kurie prieš daugelį šimtmečių iš tikrųjų atplaukė prie Amerikos krantų. 

Apkūniems indėnams aukšti šviesiaplaukiai ir raudonbarzdžiai vikingai galėjo atrodyti kaip tikri milžinai, nors jų ūgis neviršijo dviejų metrų, o siekė tik apie 185 cm. Ir taip, vikingai buvo labai agresyvūs žmonės.

Atsipalaiduokite trumpai:

Bet jei jie buvo "tik" vikingai, kodėl aplink milžinų skeletus iš Nevados urvo tvyro tokia paslaptinga aureolė? Kur dingo šie skeletai? Šiomis dienomis istorijos muziejuje Winnemacke, Nevadoje, saugoma dauguma Loveloko urve rastų eksponatų, įskaitant didžiuosius sandalus. Tačiau skeletų nėra.

O juk jų rasta ne tik Nevadoje - XIX a. ir XX a. pradžioje jų rasta Niujorke, taip pat Ajovoje, Misūryje, Ohajuje, Kalifornijoje, Viskonsine ir Pensilvanijoje. Kai kuriuos skeletus pavyko nufotografuoti prieš jiems keistai dingstant.

Milžiniški žmonių skeletai Loveloko urve, Nevada

Milžiniški žmonių skeletai Loveloko urve, Nevada

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.07.2019 laikas 09:15 Receptai Mielinės spurgos su džemu
Gaminame namuose. Mielinės spurgos su džemu. Konditerinio švirkšto ar maišelio pagalba pro skylutę prileidžiame džemo. Dar šiltas spurgas apibarstome cukraus pudra. Skanaus!

Skaityti daugiau

21.07.2019 laikas 09:47 Receptai Virti vėžiai su krapais

Gaminame namuose. Virti vėžiai su krapais. Puode užviriname vandenį, beriame druską, dedame svogūną, česnako skilteles, lauro lapus, krapus ir sudedame vėžius. Uždengus dangtį verdame apie 15-25 minutes nuo užvirimo (priklausom...

Skaityti daugiau

09.11.2019 laikas 15:11 Receptai Karka Aluje. Čekų Receptas Su Medumi Ir Garstyčiomis

Gaminti karką galima tamsiame arba šviesiame aluje. Bet tamsiame ji gaunasi aštresnio „vyriško“ skonio, o baltame – švelnesnė. Ir būtinai reikia kepti karką iki charakteringos rusvos plutelės. O patiekti tokią...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau