Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina » 2024 » Balandžio » 7

Ar jūsų maisto produktuose yra paslėptų vikšrų miltų?

Ar jūsų maisto produktuose yra paslėptų vikšrų miltų?

Pravartu atidžiai stebėti viską, ką perkate maisto prekių parduotuvėje, ypač jei tai yra tokios didelės maisto korporacijos kaip "PepsiCo" produkcija, kuri, kaip pranešama, ieško naujų galimybių, kaip į populiarius supakuotus maisto produktus įmaišyti vikšrų baltymų.

Cheetos, Quaker Granola Oats ir kituose perdirbtuose maisto produktuose, priklausomai nuo prekės ženklo, jau gali būti vikšrų baltymų, todėl atidžiai skaitykite sudedamųjų dalių etiketes.

"Pasaulyje yra bent šešios ar septynios bendrovės, kurios dabar naudoja vikšrus, vabzdžius miltams gaminti", - toliau pateiktame vaizdo įraše aiškina Amerikos ūkininkas.

"Insect Gourmet" sako, kad su vabzdžiais susijusios įmonės Vakarų pasaulyje gamina vabzdžių baltymus maisto produktams, gėrimams, konditerijos gaminiams ir kitiems dalykams, pavyzdžiui, sviestams, aliejams, taip pat prieskoniams ir pagardams." 

Valgydami vikšrus gausite parazitų

Norite tikėkite, norite tikėkite, norite ne, bet į amerikietiškus maisto produktus, matyt, taip pat galima dėti vabzdžių ir vabzdžių ingredientų be aiškaus ženklinimo. Planuojama per kelerius artimiausius metus sumaltus vabalus įmaišyti į viską, kas parduodama įprastinėse maisto prekių parduotuvėse.

Iki 2027 m. planuojama pasiekti 4,6 mlrd. dolerių pardavimus iš vabzdžių ingredientų, kurie sudarys apie 1,4 mln. tonų bendro svorio.

Bendrovė "Archer Daniels Midland" (ADM), bendradarbiaudama su "Innova Foods", jau gamina vabzdžių ingredientus savo gamykloje Decatur, Ilinojaus valstijoje. Bendrovės interneto svetainėje klaidingai nurodoma, kad vikšruose yra 60 proc. baltymų. 

Ajovos valstybinio universiteto (ISU) etimologijos skyriuje teigiama, kad vikšrai turi tik apie 12,9 proc. baltymų, o tai reiškia, kad ADM meluoja (didelis šokas), kad vikšrai atrodytų "maistingesni".

Kad ir kaip ten būtų, vikšrai nėra tinkamas maistas žmonėms. Klivlendo klinika paskelbė įspėjimą, kad maždaug 30 proc. visų vikšrų fermų, t. y. patalpų, kuriose vikšrai dabar auginami žmonių "maistui", yra užkrėstos parazitais, kurie persiduoda juos valgantiems žmonėms.

Nacionalinis sveikatos institutas (NIH) taip pat išreiškė abejonių dėl tariamo vikšrų virškinamumo. Teigiama, kad vikšrų egzoskeletas, dar vadinamas chitinu, yra "virškinamas pluoštas", tačiau NIH teigia neturintis supratimo, kaip jis tariamai virškinamas.

Kitaip tariant, žmogaus organizmas negali perdirbti vikšrų kaip maisto. Ir net ta dalis, kuri, kaip teigiama, veikia kaip "skaidulos", neatrodo virškinama, nors tokios korporacijos kaip ADM tvirtina, kad taip ir yra.

Kadangi valdžia nori, kad mėsą valgytų tik jie patys, visi kiti turi valgyti vabalus arba "augalus" - tai vienintelės dvi baltymų alternatyvos vargšams.

Beje, jau dabar valgyti perdirbtą maistą iš tokių įmonių kaip PepsiCo yra bloga idėja. Pavyzdžiui, "Quaker" dribsniuose yra pesticidų, tokių kaip glifosatas, kurie siejami su vėžiu ir reprodukcinėmis problemomis.

"Nevalgysiu vabalų ir pirksiu tik šviežią mėsą iš vietinio mėsininko", - apie visa tai rašė vienas komentatorius. "Nepaženklinta? Tiesiog boikotuokite jų produktus."

"Nustokite valgyti perdirbtą maistą", - rašė kitas. "Valgykite daugiau vieno ingrediento maisto, pavyzdžiui, kiaušinių, avokadų ir kepsnių, nes perdirbtas maistas ir taip jus nuodija."

"Kuo labiau apdorotas, tuo daugiau nuodų jie gali įsiūlyti. Tik pažvelkite į šiandieninio jaunimo sveikatą". 

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.07.2019 laikas 11:08 Receptai Prikėlė legendinio varškės pyrago receptą: sugrįšite atgal į vaikystę

Jei mama nekepdavo ko nors skanaus namuose, tuomet parnešdavo iš parduotuvės pyrago “Draugystė“. Ir tikrai, šis pyragas iki dabar yra idealus desertas prie kavos ar arbatos. Ne per drėgnas, ir ne per sausas, ne per ...

Skaityti daugiau

24.09.2019 laikas 07:21 Receptai Obuolių ir varškės suflė be miltų
Suflė iš obuolių ir varškės be miltų tiems, kas skaičiuoja kalorijas! Pasigaminkite namuose suflė kurie mėgsta skaičiuoti kalorijas. Skanaus!

Skaityti daugiau

16.11.2019 laikas 21:46 Receptai Sultingi obuolių varškės blynai pusryčiams. Nepakartojamas skonis!
Šie varškėčiai yra skanesni ir švelnesni nei tradiciniai. Nepakartojamas skonis! Patiekiame su grietine.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau