Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2023 » Liepos » 31

Baideno administracija remia iš vėžio ląstelių laboratorijoje užaugintą mėsą kaip "ateities maistą"

Baideno administracija remia iš vėžio ląstelių laboratorijoje užaugint

Bideno administracija, akivaizdžiai siekdama išspręsti klimato kaitos ir apsirūpinimo maistu problemas, remia laboratorijoje užaugintą mėsą ir kitas biotechnologijas kaip ateities maistą.

Dar 2022 m. rugsėjo mėn. prezidentas Džo Baidenas išleido įsaką, kuriame pabrėžė, kad JAV vyriausybė yra pasiryžusi investuoti į biotechnologijas, padėsiančias didinti JAV apsirūpinimo maistu saugumą. Įsakyme pripažintas biotechnologijų vaidmuo "auginant alternatyvius maisto šaltinius" ir "siekiant pagerinti apsirūpinimą maistu bei skatinti žemės ūkio inovacijas pasitelkiant naujas technologijas".

Investicijos į laboratorijose užaugintą mėsą patenka į šio EĮ tikslus, o "Newsweek" komentuoja, kad plieninėse talpyklose užauginta mėsa "laikoma "mėsos gamybos ateitimi", atsižvelgiant į "klimato kaitą".

Ankščiau rašėme: CNN ragina žiūrovus pereiti prie kancerogeninės Billo Gateso laboratorijoje užaugintos mėsos

Viena iš tokių bendrovių, kuri turėtų gauti naudos iš administracijos įsakymo, yra Alamedoje, Kalifornijoje, įsikūrusi bendrovė "Eat Just". Jos generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų Džošas Tetrikas (Josh Tetrick) sveikino "drąsų Baltųjų rūmų žingsnį".

"Amerika turi galimybę pirmauti pasaulyje kuriant naują, sveikesnį ir tvaresnį požiūrį į mėsos gamybą", - sakė jis žurnalo "Farm Progress" leidėjui. "Tai labai svarbu mūsų apsirūpinimo maistu saugumui, mūsų gamybos ir technologijų bazei ir mūsų moralinei lyderystei."

Tetrikas - ne vienintelis privataus sektoriaus veikėjas, skatinantis sintetinės mėsos kūrimą. Net technokratas ir vienas iš "Microsoft" įkūrėjų Bilas Geitsas (Bill Gates) skatina gaminti laboratorijoje užaugintą mėsą, o ne tikrą. Remiantis keliais pranešimais, B. Gatesas daug investavo į sintetinės mėsos gamintojus.

Dar 2021 m. "Microsoft" įkūrėjas "MIT Technology Review" sakė, kad visos šalys turėtų atsisakyti tikros mėsos ir pradėti naudoti sintetinę mėsą.

"Manau, kad visos turtingos šalys turėtų pereiti prie 100 proc. sintetinės jautienos. Prie skonio skirtumo galima priprasti, o teigiama, kad laikui bėgant jie padarys ją dar skanesnę", - sakė jis. "Ilgainiui ši ekologiška priemoka bus pakankamai nedidelė, kad būtų galima tarsi pakeisti žmonių [elgesį] arba pasitelkus reguliavimą visiškai pakeisti paklausą."

Kiekvienas laboratorijoje užaugintos mėsos kąsnelis yra su VĖŽIU

Matematikos svetainės savininkas Igoris Chudovas (Igor Chudov) vasario 23 d. straipsnyje "Substack" pateikė savo nuomonę apie laboratorijoje užaugintą mėsą. Jis citavo "Bloomberg" straipsnį, kuriame aiškinama, kaip tai gaminama - "auginant mėsą iš ląstelių laboratorijoje, neauginant jokių gyvų gyvulių skerdimui".

"Tinkamomis sąlygomis gyvūnų ląsteles galima auginti Petri lėkštelėje ar net nerūdijančio plieno statinėse įrengtuose fabrikuose", - tęsė Džo Fassleris (Joe Fassler). "Tokios bendrovės kaip "Pfizer Inc." ir "Johnson & Johnson" jau dešimtmečius augina didelius kiekius ląstelių vakcinoms, monokloniniams antikūnams ir kitiems bioterapijos preparatams gaminti."

Tačiau, pasak Chudovo, laboratorijoje užauginta mėsa yra bjaurastis, kurią reikia sustabdyti, kol ji netapo mūsų visuomenės norma. Joje ne tik trūksta maistingumo, bet ir yra pranešimų, kuriuose nurodoma, kad šie produktai gali kelti pavojų sveikatai. Tokia rizika apima alergines reakcijas, kurias sukelia juose esančių svetimų baltymų poveikis.

Ankščiau rašėme: Tyrimas: Bilo Gateso laboratorijoje užaugintos mėsos anglies dvideginio pėdsakas "blogesnis nei gyvulininkystės ūkiuose"

Jis pridūrė, kad, priešingai nei teigiama, laboratorijoje užaugintos mėsos gamybos procesas vis dar susijęs su žiauriu elgesiu su gyvūnais. Taip yra todėl, kad perdirbimo metu kamieninės ląstelės turi būti paimtos iš gyvų gyvūnų audinių, o tam etikos požiūriu negali pritarti nė vienas sąmoningas žmogus.

"Jei visi pradės valgyti šiuos produktus, o ne ekologiškus, tiesiogiai iš gamtos gautus produktus, rizikuojame prarasti ir gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų, reikalingų optimaliai sveikatai ir gerovei", - užbaigė jis.

"Laimei, šiandien vis dar yra daug sveikų alternatyvų, pavyzdžiui, ekologiška mėsa ir daržovės, užaugintos natūraliai, be jokių pridėtinių hormonų, cheminių medžiagų ir pan. - todėl pasirūpinkime, kad, kai tik įmanoma, rinktumėmės juos."

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą apie tai, kad JAV Žemės ūkio departamentas patvirtino laboratorijoje užaugintos vištienos pardavimą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
23.08.2018 laikas 15:53 Receptai Vaistažolių mišiniai peršalus vaikui
Vaikui peršalus liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai peršalus vaikui, receptai vaikui peršalus, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

28.06.2019 laikas 18:26 Receptai Kiaulienos karbonadas

Gaminame. Kiaulienos karbonadas. Kiaušinį išplakame. Kiaulieną pjaustome 1,5-2 cm storio gabaliukais, gerai išmušame, apibarstome druska, pipirais, pavilgome kiaušinio plakinyje ir apvoliojame džiūvėsėliuose. Kepame įkaitintame...

Skaityti daugiau

30.08.2018 laikas 08:11 Receptai Plaukų stiprinimas. Liaudiški patarimai plaukų gydymui

Plaukų stiprinimas liaudies medicinoje, Plaukų stiprinimas, receptai stiprinti plaukus, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau