Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2024 » Balandžio » 8

Dvynė jaučia sesers skausmą dėl vėžio, bet vėžio pas jos nėra

Dvynė jaučia sesers skausmą dėl vėžio, bet vėžio pas jos nėra

Per visą žmonijos istoriją apie dvynius (ypač identiškus) sklandė daugybė gandų. Kai kurie teigė, kad jie gali žinoti, ką daro kitas dvynys, net per didelį atstumą, ir kad jei vienam dvyniui skauda, tai ir kitas jaučia tuos skausmus.

Sadistas nacių gydytojas Josefas Mengele (Josef Mengele), Aušvico koncentracijos stovykloje atlikęs siaubingas operacijas dvyniams, bandė patikrinti šiuos teiginius kankindamas vieną dvynį ir stebėdamas kito, kuris buvo patalpintas į izoliuotą kambarį, reakciją.

Nežinia, kokių rezultatų Mengele pasiekė, tačiau pasakojimai apie neįprastai glaudų dvynių ryšį, įskaitant ir psichinį, vis dar sklando.

Pavasarinis strazdų čiulbėjimas sukuria sielos harmonija ir ramybę, ramina nervų sistemą. Giedantys paukščiai - raktas į sveiką nervų sistemą. Nervų sistema nurimsta, o ligos išnyksta:

Laikas nuo laiko spaudoje pasirodo istorijų apie keistą dvynių elgesį, kurios pakursto šias istorijas ir verčia vis daugiau žmonių jomis tikėti.

Viena iš tokių istorijų atkeliavo iš Škotijos. Septyniolikmetei Sophie Walker 2017 m. spalį buvo diagnozuotas retas inkstų vėžys ir nuo to laiko, po trijų remisijų, ji buvo gydoma, bandant įveikti ligą.

Jos identiška dvynė sesuo Megan Walker naviko neturi, tačiau sako, kad patiria tokį patį skausmą kaip ir sesuo. Ypač jai skauda tą pačią nugaros vietą, kurioje jos sesuo turi sergantį inkstą.

Dvynė jaučia sesers skausmą dėl vėžio, bet vėžio pas jos nėra

Po to, kai Sophie buvo pirmą kartą diagnozuota liga, ji pradėjo jausti spazmus, panašius į skrandžio spazmus, o Megan iš karto pradėjo jausti panašius simptomus. Paskui vėl pasikartojo pilvo ir nugaros skausmai. Tuomet Megan pradėjo blykšti, kaip ir jos sesuo, ir jai ėmė kristi toks pat svoris.

"Žmonės visada sako, kokia ji serganti - ji net blyškesnė už seserį. Tačiau Megan buvo atlikti visi tyrimai ir jai visiškai nieko blogo nėra. Tai taip keista", - sakė mergaičių mama Rebeka Volker (Rebecca Walker).

Seserų tėvai stengiasi nenusiminti, tačiau gydytojai jau pasakė, kad nesiūlys Sofi naujų gydymo metodų, įskaitant eksperimentinius. Todėl dabar jie renka pinigus operacijai kitoje šalyje.

"Sophie ir Meghan yra tokios artimos, jos beveik sinchronizuojasi - tai tarsi vienas žmogus, padalytas į du. Kaip Meghan gyventų be Sophie? Nerimaujame ne tik dėl Sophie, bet ir dėl Meghan", - sako Rebecca Walker.

Deja, žurnalistai nepateikė daugiau detalių apie neįprastai artimą Sophie ir Meghan ryšį, įskaitant tai, ar jos jautė viena kitos veiksmus ar skausmą prieš Sophie diagnozuojant vėžį.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.06.2019 laikas 15:27 Receptai – Patiekalai Tarkuotų bulvių apkepas su sūriu ir česnaku

Vieną kartą atsitiktinai radau tarkuotų bulvių pyrago-apkepo receptą, dažnai jį kepu, o dabar noriu pasidalinti ir su jumis.

Skaityti daugiau

12.08.2019 laikas 18:31 Receptai – Patiekalai Trupininis pyragas su varške
Trupininis pyragas su varške receptas. Paruoštą pyragą kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie 40-50 min. Iškeptą pyragą beveik visiškai atvėsinkite ir tik tuomet pjaustykite, kadangi karštas pyragas yra birus, gabaliukai nela...

Skaityti daugiau

20.11.2019 laikas 15:39 Receptai – Patiekalai Paprasti, bet ne prasti naminiai sausainiai
Gaminame. Naminiai sausainiai. Sviestą ir grietinę išimame iš šaldytuvo ir palaikome kambario temperatūroje 2-3 valandas. Orkaitę įjungiame kaisti iki 180 laipsnių. Skardą išklojame kepimo popieriumi.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau